Canpure EDI

Canpure EDI

Electrodeionization (EDI) yra procesas, kuris naudoja Jonitinių dervų sugerti jonai iš srauto, praskiestas vandeniu ir tada veža absorbuojamas per jonų mainų membranų jonų į koncentratas vandens srauto apsvaigus nuo lauko taikomųjų electro. Electrodeionization (EDI) procesas...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Canpure CPS serija, S-EDI

 

Technologija

Electrodeionization (EDI) yra procesas, kuris naudoja Jonitinių dervų sugerti jonai iš srauto, praskiestas vandeniu ir tada veža absorbuojamas per jonų mainų membranų jonų į koncentratas vandens srauto apsvaigus nuo lauko taikomųjų electro. Electrodeionization (EDI) procesas gali sukelti itin švarus vanduo be rūgšties naudojimo ir vieta dervos regeneracija, ir toks siūlo daug privalumų ir aplinkosauginę naudą.

EDI privalumas

Nuolatine ir automatiniai procesas
Be cheminės regeneracijos
Nėra nuotekų šalinimo
Didesnis vandens panaudojimo
Mažesnių kojų spausdinti
Mažesnių veiklos sąnaudų

Specifikacijos

Canpure EDI

Specialios funkcijos

Įprasta EDI modulis pozicijas pati padidinimo arba leidinys koncentratas srauto kai vandens kietumas pašarų didesnė negu 1 ppm. Atnaujintas S-EDI nuo Canpure atidaro naują erą, kad pašarų vandens gali išgerti 10 ppm kietumo EDI technologija. Šis technologijų renovacija, EDI gali įgyti daug didesnę rinkos aprėpties nes jis gali veikti po vienu važiavimu atvirkštinio osmoso sistemos ir gali lengvai pakeisti esamą mišinį-lova jonų mainų įrenginiuose, kad po RO sistemos.

Pašarų kietumo net iki 10 ppm
Druskos injekcija sutelkti srautas
Ne koncentrato recirkuliacijos
Žema įtampa ir mažas elektros energijos sunaudojimas
Programos
●Water filtracijos savivaldybių ir geriamojo vandens
●Swimming baseinai ir SPA centrai
●Pretreatment atvirkštinio osmoso arba Nano filtravimo
●Water išieškojimo iš nuotekų
●Filtration kondensatas ir aušinimo vanduo

Sistemos nuotrauka

Canpure EDI factory

Canpure EDI China


Jei norite susipažinti su informacija apie canpure edi iš tokios gamyklos, Kinija, Guangzhou Jieming vandens valymo įrangos Co., Ltd yra visada jūsų paslaugoms.

Tyrimo