5 veiksniai, darantys įtaką gėlinimo įrenginių sąnaudoms

- Aug 18, 2017-

5 veiksniai, darantys įtaką gėlinimo įrenginių sąnaudoms

Didėjant technologijų pažangai ir mastams, tarptautinio jūros gėlinimo įrenginio kaina tam tikru mastu sumažėja. Kalbant apie projektų mastą, technologinių sprendimų, energijos kainų, darbo sąnaudų ir skirtingus skaičiavimo metodus, jūros vandenų gėlinimo išlaidos Kinijoje yra daug arčiau tarptautinio lygio. 2013 m. Gaminio vandens sąnaudos Kinijoje yra maždaug 5-8 milijonai kubinių metrų.

Jūros vandens gėlinimo įrenginių sąnaudas daugiausia sudaro pradinės investicijos, eksploatacijos ir priežiūros išlaidos bei energijos sąnaudos. Eksploatavimo ir priežiūros išlaidos apima techninės priežiūros išlaidas, cheminių dozavimo sąnaudų, membranos pakeitimo sąnaudas, administravimo išlaidas ir darbo sąnaudas. Remiantis mūsų praktine patirtimi, jūros vandens gėlinimo sąnaudas įtakoja šie veiksniai:

1. Produkto vieneto vandens talpa nustato pirminę investiciją į jūros vandens gėlinimo įrenginį

Vieneto gėlo vandens išeiga yra pagrindinių įrenginių pasirinkimo sritis, pvz., Aukšto slėgio siurblio ir atvirkštinės osmozės specifikacija ir numeris. Pagrindiniai įrenginiai yra jūros vandens gėlinimo įrenginių pradinės investicijos svarbi sudėtis. Dėl nedidelio tonažo jūros vandens gėlinimo sistemos, aukšto slėgio siurblio, kuriame yra nedidelis srautas, citatas yra mažesnis nei didelio gėlinimo projekto siurbliai. Kitas, didesnis projekto aspektas - reikia daugiau RO membranų, ir atvirkščiai.

2. Reikalavimai gaminio vandeniui išsprendžia techninį procesą ir konfigūracijos kaštus

Jūros vandens gėlinimo įrenginio vanduo yra plačiai naudojamas įvairiems tikslams, pavyzdžiui, buitiniam vandeniui, drėkinimui, geriamam produktui ir kt. Skirtingam naudojimui reikalavimai techniniam procesui yra skirtingi. Kinijoje TDS reikalavimas naudoti buitinį vandenį yra mažesnis nei 1000 ppm, o konfigūracijos dizainui pakanka 1 praėjimo jūros vandens sistemos RO (pagal standartinę jūros vandens būklę: TDS

3. Protingas proceso dizainas pritaikytai nudruskinimo sprendimui taip pat turi įtakos kapitalo išlaidoms

Atsižvelgiant į skirtingus poreikius, susijusius su produkto vandens ir pašarų vandens būkle, pritaikymas yra akivaizdžiausias jūros vandens gėlinimo sistemos ypatumas, nors standartizuota gamyba gali būti orientuota į vystymąsi. Dėl to paties produkto vandens talpos, yra įvairių procesų dizainas. Atsižvelgiant į atkūrimo greitį ir nuolatinę visos sistemos veikimą, pagrindinių įrenginių konfigūracija turėtų būti parengta taikant konservatyvius konstrukcinius parametrus. Priešingu atveju maksimalūs konstrukciniai parametrai gali sukelti sistemos perteklių, kuris kenksmingas ilgai trunkančiam rūgštingumo sistemos veikimui.

4. Kokybės konfigūracijos lygis

Kai kuriems gamintojai gali pasiūlyti aukštos kokybės ir ekonomiškos įrangos. Kai kurie klientai mano, kad yra priimtinas reguliariai keisti komponentus, bet kas nors mano, kad aukščiausios klasės konfigūracija yra naudinga pastoviam veikimui ir patogi priežiūrai.

5. Operacijos kaina

Energijos suvartojimas yra pagrindinė jūros vandens gėlinimo sistemos eksploatacijos išlaidų dalis. Maitinimo šaltinis daugiausia gaunamas iš valstybinės elektros energijos tinklo, o viena dalis energijos yra pagaminta iš elektros energijos gamybos įrenginių. Apskritai, kuo didesnis projektas, tuo pigiau vieneto eksploatacijos kaina. Kita vertus, operacinės išlaidos apima cheminių dozių, RO membranų pakeitimo, administravimo išlaidų ir darbo sąnaudų.

Jūros vandens gėlinimo sistemos sąnaudų analizę galima atlikti pagal pirmiau minėtus aspektus. Atsižvelgiant į technologijų ir naujų medžiagų naudojimo pažangą, kainos bus labiau priimtinos ir bus plačiau taikomos įvairiose pramonės šakose.