6 Priežastys, dėl kurių turėtumėte filtruoti vandenį

- Dec 17, 2018-

6 Priežastys, dėl kurių turėtumėte filtruoti vandenį

Vanduo yra labai svarbus ir geras jūsų sveikatai, tačiau kartais ir jums gali būti blogai. Per geriamąjį vandenį į jūsų kūną gali patekti teršalai, mikroskopiniai organizmai ir kitos priemaišos. Filtruojant jūsų vandenį ne tik saugiau gerti, bet pagal „ Livestrong“ gaminį taip pat gali pagerinti skonį. Vandens filtravimo privalumai yra daug, ir kai kurie iš jų išvardyti jūsų naudai.

  1. Vandens filtravimas pašalina pesticidus . Šiandienos pesticidai yra pavojingesni nei anksčiau, nes šiuolaikiniai variantai lengvai ištirpsta vandenyje ir patenka į vandens tiekimą . Dar nerimą kelia tai, kad pesticidai gali tai padaryti įsiskverbdami į požeminius vamzdynus ar jūsų namų vandentiekį. Ką tai reiškia? Kiekvieną kartą, kai įjungiate čiaupą, galite nuryti chemines medžiagas, skirtas atsikratyti kenkėjų! Aktyvios anglies filtras yra prieinamas filtras, kuris puikiai veikia nuo pesticidų. Aplinkosaugos darbo grupė (EWG) pažymi, kad populiarūs anglies filtro tipai apima ąsotis, didelius dozatorius ir maišytuvų laikiklius ir kad jie skiriasi efektyvumu.

  2. Filtravimo vanduo pašalina švino -   Senas vandentiekio vamzdis ir jungtys, naudojamos joms jungti, dažnai gali sukelti įsiurbimą į jūsų vandenį. Prarijus toksiškas metalas gali visam laikui paveikti jūsų elgesio ir smegenų funkciją. Net tik nedidelis švino kiekis gali būti mirtinas, nes šiuo metu nėra švino kiekio kraujyje gydymo. Kaip sakoma, „geriau saugu nei gaila“, todėl apsvarstykite galimybę investuoti į gerą anglies filtrą, distiliavimo filtrą arba atvirkštinio osmoso sistemą. Aukštos kokybės anglies filtras kartu su atvirkštinio osmoso sistema yra puikus būdas pašalinti kuo daugiau teršalų iš jūsų vandens.

  3. Filtravimo vanduo pašalina nuosėdas - nuosėdos yra nešvarumai, įskaitant purvą, lapus ir molio daleles. Nors jie nekelia jokio rimto pavojaus sveikatai, jie gali sukelti jūsų vandeniui nemalonų skonį. Dauguma namų vandens filtravimo įrenginių turi keičiamus popierinius filtrus, skirtus nusodinti nuosėdas. Jei pageidaujama, taip pat galima naudoti mechaninius filtrus, kurie paprastai gaminami iš metalinių ekranų, audinio ar popieriaus.

  4. Filtravimo vanduo pašalina patogenus -   Užteršto geriamojo vandens sudėtyje yra daugybė jūsų sveikatai kenksmingų bakterijų ir parazitų, pvz., Cryptosporidium . Tai yra chlorui atsparus parazitas, galintis sukelti viduriavimą, ir jį reikia filtruoti naudojant mechaninius filtrus. Giardia intestinalis , panašus parazitas, gali sukelti giardiazę, infekciją savo plonojoje žarnoje ir simptomus, kurie apima vėmimą, pykinimą ir apetito praradimą. Be to, ji gali išgyventi savo pasirinktoje aplinkoje mėnesius. Filtrai, išvardyti kaip nano-, ultra- ir mikro-filtrai, dažniausiai yra geriausias statymas prieš parazitus ir bakterijas.

  5. Vandens filtravimas sumažina mineralų kiekį - geležis, manganas, kalcis ir kiti mineralai nėra pavojingi jūsų sveikatai. Tačiau jie gali sukelti kitų problemų. Mineralai gali susikaupti vandens vamzdžiuose ir galiausiai juos užkimšti, todėl laiku atsiranda vandentiekio problemų. Be to, mineralai, pavyzdžiui, manganas ar geležis, gali sukelti drabužių dėmių ir spalvų patiekalus. Be to, mineralai taip pat gali padaryti metalo skonį.

  6. Filtravimo vanduo sumažina chlorą . Šią įperkamą ir lengvai naudojamą medžiagą savivaldybės vandens ūkio įmonės dažnai naudoja geriamam vandeniui gydyti. Tai veiksminga dezinfekavimo priemonė prieš bakterijas ir kai kuriuos virusus, tačiau ji gali padaryti jūsų vandens kvapą ir skonį. Jis gali net blogai reaguoti ir gaminti pavojingus junginius, jei jie liečiasi su tam tikrais metalais. Panašiai kaip ir pesticidai, aktyvintos anglies filtras yra naudingas chloro pašalinimui iš jūsų vandens.

Kartais tai mažai dalykų, kurie daro didžiausią poveikį. Vandens filtravimo nauda ne visada kalbama, bet tai tikrai verta paminėti!