Renkantis vandens filtras - ką reikia žinoti

- Sep 13, 2017-

Pasirinkimas yraVandens filtras-Ką reikia žinoti

Yra keletas detalių, kuriuos reikia apsvarstyti prieš perkant tamgeriamo vandens filtras:

Geriausias tipoVandens filtras:

Skirtingų drinking vandens filtrai, dauguma ekspertų sutinka, kad atvirkštinio osmoso vandens filtras yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Atvirkštinio osmoso filtrai pašalinti teršalus, palyginti su kitų tipų filtrai plačiausią spektrą.

Kokybė:

Svarbiausia! Kadangi jums bus geriamojo vandens ir prijungti prievandens filtravimo sistemaį jūsų vandens vamzdžius, jūs nenorite jaudintis dėl prastai suformuotos sistemas, kurios gali suteikti negrynas vandens, dažnai sugriauti ir net potvynių jūsų namuose. Taigi užduoti klausimus apie naudojamų medžiagų kokybė, kokybė ir garantija. Siūlome įsigyti sistemas pastatytas naudojant kokybiškas dalis JAV.

Priežiūra ir filtro keitimus:

Ieškokite sistemos kur filtrai yra lengva pakeisti, nes tai leis sutaupyti daugybę pinigų ilgalaikėje perspektyvoje. Be to, filtrą keisti tvarkaraštį reikėtų maždaug 12 mėnesių (ilgalaikius filtras), ne per trumpas, kaip 4-6 mėnesius. Filtru kainos turėtų būti pagrįsti. Filtro dydis turėtų būti pramonės standartinio dydžio, todėl jūs galite gauti juos bet kur. Jei filtrai yra "nuosavybine" dydžio, tada jums bus likti su to paties tiekėjo už būsimus pakeitimus net jei jie yra brangūs.

Kainos, kokybės & paslaugos--Koks skirtumas tai padaryti?

Apskritai,RO sistemosmažesnę kainą (žemiau $200) yra prastesnės kokybės. Mes rekomenduojame juos dėl jų problemomis ir trumpesnė gyvenimo trukmė.RO sistemoss už mažesnę kainą visada gaminamos užsienyje ir masinės gamybos, daugiausia prastos kokybės komponentais, kurie kreko ir lengvai ištekėti spaudimu ir laikui bėgant.

Žinoma, kaina neturėtų būti vienintelis atlygis, nes yra prastos kokybės sistemų su didelio kainų etiketes. Labai panašiai kaip automobiliai, yra gana skirtingą kokybęRO sistemoss nors jie gali atrodyti panašias ar net identiškas tarpusavyje.

Tipiškos problemos pigesnių ar mažesniu kokybės sistemų:

-Trumpesnę gyvenimo parengtinis filtras: 6 mėnesių ir 1 metų
-Trumpesnę membrana gyvenimo: reikia pakeisti į 1-2 metų amžiaus vs 5-7 metų amžiaus.
-Apatinė dalis ir galimi sūrymu vandens seeping į gryno vandens pusėje dėl prastos kokybės Membraniniai korpusai! ---vandens yra mažiau grynas (filtravimo nėra kaip veiksmingas arba kruopščiai, todėl didelis TDS skaitymai)
-Nuotėkio įtaisai & Automatinis uždaromasis įtaisas
-Prastos kokybės talpyklose, kurios praranda slėgį po 1-2 metus (plastikiniai bakai)
-Kiekvienai sistemai atskirai netikrinama (dažnai yra masės importuotas)
-Paprastai sistemos nėra pastatyta JAV, nebuvo patikrintas FDA arba Super.
-Išlaidų daugiau išlaikyti ilgalaikėje perspektyvoje
-Mažai arba visai nėra vykstančias technines gaires ir paramos iš tiekėjo.

Taigi ką mes turėtume ieškoti,RO sistemos?

-Gauti sistemą su geros kokybės dalys (JAV veikiantį ir sertifikuotą) ir gera darbo kokybė (sistema tinka snuggly ant tvirto rėmo, švarus tvarkingas įleidžiamieji, nėra sudėtinga, kabančios eilutės). Ji mano gera medžiagų ir apdailos statyti ilgalaikis ir veiksmingas vandens filtravimo sistema.

Geriausi stages(filters) skaičius dėl tamatvirkštinio osmoso sistemos:

-Gauti ne mažiau kaip 5 pakopųRO sistemos. Sistemos su mažiau etapus, kaip 3-4 etapai, yra mažiau stabili, pasitaiko problemų, ir reikia dažniau filtro pakeitimas (kas 4-6 mėnesius). Geras 5 pakopųRO sistemosleidžia visus filtrus, trunka daug ilgiau (12 mėnesių dėl stambaus valymo filtrų), ir filtruoto vandens kokybė garantuojama daugiau dėl daugelio etapų. Taigi jums sutaupyti pinigų ir laiko, ilgalaikėje perspektyvoje su geros kokybės 5 pakopų sistemos.

Geriausi filtrai, išdėstymasatvirkštinio osmoso sistemos:

-Įsitikinkite, kad turite 3 pasirengimo filtrai (pasirengimo filtrai yra filtrai iki atvirkštinio osmoso membrana), kuri sudaro--2 anglies blokai ir 1 nuosėdų filtras. Svarbu!2 anglies filtrai turėtų eiti prieš RO membranos (2 & 3 etapai), jie apsaugo membraną nuo chloro poveikio. Jūsų vandens švarumo visiškai priklauso nuo būklę, membrana, todėl yra svarbu, kad būtų tinkamai apsaugoti.

Pastaba: Dauguma 4 pakopų sistemos turi 2 anglies filtrai, bet ten yra tik vienas anglies prieš membrana, dažnai įdėti antrą angliespomembrana. Taigi membranos negauna jis turi stiprią apsaugą. Ši smulkmena daro didelį skirtumą!

Anglies filtro tipas taip pat svarbi. Kietas "anglies blokai" yra daug geriau nei GAC (granuliuotos aktyvintosios anglies) filtrus arba mažas "in-line" filtrus. GAC filtrai dažniausiai ištekėti anglies milteliais, kad užkimšti sistema. "In-line" filtrai yra mažos, todėl jos susidėvi greitai, tuo būdu atskleisti membraną į žalingo chloro. "Anglies bloko" filtrai neturi ištekėti baudas ir paskutinio ilgiausiai.

Taip pat likti nuošalyje nuo sistemos su stambaus valymo filtrų nuosėdos 2. GerasRO sistemosporeikius 2 anglies prieš filtrus, ne 2 nuosėdų prieš filtrus. Kadangi nuosėdų filtrai kainuoja mažiau nei anglies, kai kurie gamintojai pakeisti 2-asis anglies nuosėdas su, bet tai bus kompromisas su membrana gyvenimo ir savo vandens kokybę.

Ką dar turėtume peržiūrėti kai mes apsipirkti vandens filtro sistema internete?

Be filtravimo sistemos kokybės, tiekėjo patikimumas yra ne mažiau svarbus. Bus naudojamas šis gryno vandens sistemos metų į priekį, todėl jūs norite būti ten techninės paramos tiekėjo ir komponentai palaiko žemyn kelio. Gera techninė parama ir klientų aptarnavimo yra sunku rasti šių dienų. Taip pat patikrinkite, ar jie turi daug teigiamų klientų atsiliepimai apie savo sistemas.

Daugelis interneto tiekėjų šiandien padaryti piktinančius pretenzijas be galiojančios palaiko. Būkite atsargūs dėl neįprastai ilgas garantijas (5-10 metų). Ilgas garantijas dažnai yra "sąlyginė", tai reiškia, jums reikės pateikti įrodymų, kad "tinkamas sistemos priežiūros" turėtų būti draudžiamos pagal garantija, ir garantijos gali būti arba negalime patenkinti jūsų konkrečią problemą ar dalys. Taigi paskaitykite išnašą.

Jums jausmas iš verslo vientisumą:

-Pamatyti, jei svetainė yra tvarkingai, logiškai ir profesionaliai suprojektuoti su rimtų ir nuoseklių pranešimų ir turinys.

-Pažiūrėk į produkto nuotraukos. Ar jie išvalyti ir ryškioms nuotraukoms daryti? Nervingas ar incongruent produkto nuotraukos gali atspindėti nerūpestingumas ir skubotai tiekėjo veiklos stilius. Smulkios detalės gali atskleisti didelių dalykų.

-Pamatyti, jei galite rasti jų garantijos polisą, paskelbė savo svetainėse. Jei tiekėjas suteikia patrauklią & ilgą garantiją, tačiau negalite rasti išsamią informaciją apie jų garantija, tai abejotina garantija!