Išsklaidyti kai kuriuos labiausiai paplitusius vandens išlikimo mitus

- Dec 17, 2018-

Išsklaidyti kai kuriuos labiausiai paplitusius vandens išlikimo mitus

Vanduo yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikės išgyventi, tačiau dažnai tai yra pirmas dalykas, kurį visi baigia. Gėrimas vandenyje dykumoje taip pat gali būti sudėtingas, nes žmonės ir toliau seka pavojingus vandens išlikimo mitus - ir šiame straipsnyje siekiama juos pašalinti.

Vanduo iš aiškaus, bėgimo šaltinio yra saugus gėrimui: kai kurie žmonės mano, kad jei vanduo teka, saugu gerti. Bet bakterijos, virusai ir kiti kenksmingi parazitai gali pasislėpti net ir pačiuose švariausiuose vandenyse. Pirmiausia prieš išgėrimą reikia išvalyti vandenį, arba galbūt galėtumėte baigti viduriavimą , vėmimą ir pykinimą - simptomus, kurių reikia vengti išgyvenimo metu, nes jie gali sukelti visą kūną. Vanduo, kurį naudojate savo veido plovimui, taip pat turi būti iš pradžių išvalytas. Visada su savimi turėkite vandens filtrą, vandens valymo tabletes arba jodo tabletes.

  1. Vanduo iš natūralių depresijų yra saugus gėrimas: išgyvenimo scenarijuje saugumas yra jūsų prioritetas, ypač jei nežinote, kada atvyks gelbėjimas. Tikimasi, kad geriamojo vandens iš natūralių depresijų yra idealus būdas sumažinti savo išgyvenimo galimybes. Visą vandenį reikia gerti prieš geriant. Daugumą mikroorganizmų galite nužudyti verdant vandenį. Jei turite metalo valgyklą, galite ją gaminti tiesiai į atvirą ugnį. Tačiau, jei turite plastikinių, turite naudoti netiesioginį šilumos virimo būdą, pvz., Uolienų virimą. Naudodami šį metodą, jums reikės uolų, kurios tinka jūsų konteineriui, bet vis tiek turės pakankamai vietos vandeniui ar maistui. Nenaudokite akmenų, kuriuose vanduo yra įstrigęs, nes jie gali sprogti šildant. Šildykite akmenis nuo vienos iki dviejų valandų, tada įdėkite į savo indą, kad virintumėte vandenį. Dažnai keiskite akmenis, kad išlaikytumėte tolygų virimą.

  2. Vandens gerinimas iš augalų yra saugus: daugelis filmų vaizduoja, kad geriamasis vanduo iš kaktuso yra saugus, bet iš tikrųjų tai nėra. Tai iš tikrųjų yra pavojinga, nes kaktuso skystis nėra vanduo, bet labai šarminis skystis. Jei esate kaktusų botanikos ekspertas, negerkite kaktuso . Gėrimas iš kaktuso gali sukelti ligą ir vėmimą, kuris greičiau dehidratuos. Moksliniai tyrimai apie maitinimą ir atrasti, kurie augalai yra saugūs vartojimui jūsų vietovėje, jei tikrai norite išgerti iš įvairių augalų.

  3. Nedidelį kiekį jūros vandens geriate ir toliau. Nepriklausomai nuo to, kokio troškulio esate, negerkite jūros vandens, nes tai dar labiau dehidratuoja. Jūs mirsite greičiau nuo geriamojo jūros vandens nei ne geriamojo vandens. Žmogaus kūnas negali apdoroti jūros druskos kiekio. Kad inkstai pašalintų visas druskos perteklius, geriamo jūros vandeniu, turite šlapintis daugiau vandens nei gėrote. Galų gale, jūs gaunate thirstier ir greičiausiai miršta dėl dehidratacijos .

  4. Valgyti sniegą ir geriamąjį vandenį yra tokie patys: sniegas gali rehidratuoti jus saugiai tik tada, kai jį virti inde. Valgyti sniegą gali padaryti jums daugiau dehidratacijos ir sukelti hipotermiją, nes organizmui reikia daug energijos, kad šildytumėte ir ištirptų sniegą. Sniegas pateko į atmosferą teršalus, pvz., Juodą anglį, nes jis nukrito per dangų.

  5. Šlapimas yra saugus gėrimas: Priešingai šiam įsitikinimui, šlapimas nėra saugus gerti, nes jame yra organizmo atliekų, o dehidratuoto asmens šlapimas yra pakrautas su daugiau atliekų.

  6. Geriamojo vandens problema nėra vandens filtras : geriamojo vandens problema nėra vandens filtras   tik jei galite rasti vandens šaltinį ir visuomet išliks netoli šaltinio. Jei norite keliauti ilgais atstumais, jums reikia alternatyvų, nes nėra jokių garantijų, kad vėl rasite vandens šaltinį. Vietoj to, atneškite mažą vandens filtrą ir konteinerį, kad galėtumėte nešiotis vandenį bet kur. Taip pat yra vandens valgyklų, kurios taip pat gali išvalyti vandenį.