Štai kodėl atvirkštinė osmozė gali būti pernelyg didelė žala

- Dec 31, 2019-

Štai kodėl atvirkštinė osmozė gali būti pernelyg didelė žala

Daugelis miesto namų vandens valymui naudoja RO prietaisus. Nors jie siūlo švarų geriamąjį vandenį, jie taip pat sukelia daug nuostolių. Ekspertai pabrėžia, kad vidutiniškai kiekvienam išgryninto vandens litrui atmetama maždaug trys ar keturi litrai.

Akivaizdu, kad RO procesas pagrįstas membranos technologija, ir filtrui valyti reikia papildomo vandens. Valymui naudojamas vanduo atmetamas. Dar daugiau, jei yra daug ištirpusių kietų medžiagų (TDS), išleidžiamas vanduo net netinka sodų, maudymosi ar indų valymui. Jis gali būti naudojamas tik tualetams plauti.

RO yra daugiausiai nuostolių. Bengalūre 95% vandens iš čiaupo yra gera gerti. Manome, kad tai nėra malonu ir be minčių investuojame į tokius prietaisus “, - sako S Vishwanath,„ Biome Environmental Trust “vandens ekspertas. Anot jo, prieš statant padalinį, svarbu suprasti turimo vandens kokybę.

„Jei vandenyje yra tik fizinės priemaišos, paprastas žvakių filtras yra pakankamai geras. Jei vandenyje yra biologinių priemaišų, pavyzdžiui, bakterijų ar virusų, galima naudoti ultravioletinį (UV) filtrą. Jei tik cheminės savybės yra blogos, pavyzdžiui, kaip TDS, tada būtina RO “ , - teigė Vishwanathas. Jis teigė , kad norint nustatyti vandens kokybę, reikia atlikti bandymą pavadinimu BISI0500.

Matyt, net vandens valymo įrangos gamintojai žiūri į novatoriškas technologijas, nes jų klientams rūpi vandens švaistymas. „3M“ valymo skyriaus vyresnysis generalinis direktorius Visheshas Nigamas teigė, kad gryninimo ateitis bus anglies blokų technologija.