Namų vandens filtrai gali būti investicija į jūsų sveikatą

- Dec 17, 2018-

Namų vandens filtrai gali būti investicija į jūsų sveikatą

Vandens tiekimas Jungtinėse Amerikos Valstijose paprastai yra tarp saugiausių pasaulyje, tačiau kai kuriose vietovėse vandens kokybė neabejotinai yra abejotesnė nei kitose. Dar blogiau, mes sužinojome apie kai kuriuos iš šių klausimų, kai jau geriamės, ką laikėme saugiu vandeniu tam tikrą laiką.

Jei žinote, kad jūsų vandens kokybė yra prasta, nesate tikri dėl jūsų vandens kokybės, ar tiesiog pastebėsite, kad kiekvieną kartą išgėrę gėrimą, turite laikyti nosį, namų vandens filtras gali būti tik bilietas į vandens grynumo gerinimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei jūsų vanduo yra labai blogas, ypač jei jis turi didelį švino lygį, vandens filtras gali visiškai nepašalinti visų teršalų. Vis dėlto daugumai žmonių reikia vieno iš šių vandens filtrų .

Vandens filtrų tipai

Vandens filtrai

Šie karafo stiliaus įrenginiai yra paprasčiausias vandens filtravimo sistemos tipas. Jie pripildomi iš čiaupo ir vanduo išvalomas per filtrą, esantį ąsotyje. Sistemose, kuriose naudojama sunkio jėga, vandens filtravimui paprastai reikia 10–30 minučių; nors mes turime vieną vandens ąsotį, kuris priverčia vandenį per filtrą. Kaiščiai yra geras pasirinkimas filtruoti nedidelius vandens kiekius tik gėrimui, tačiau jie dažnai turi būti užpildyti dažnai, jei geriate daug vandens arba turite didelę šeimą.

Maišytuvų vandens filtrai

Lengvai montuojama ir perkeliama (nereikalaujama gręžti), jie pritvirtinami prie maišytuvo. Tai reiškia, kad jie išeina iš tvirtinimo įtaiso, bet neužima priešingos vietos. Jie taip pat pasižymi skirstytuvais, kurie leidžia pasirinkti tarp filtruoto ir vandentiekio vandens. Pagrindinis šių filtrų tipų trūkumas yra tas, kad jie gali sulėtinti jūsų vandens srautą iki varginančio lygio.

Countertop vandens filtrai

Kaip rodo pavadinimas, šie įrenginiai sėdi ant stalviršio ir filtruoja vandenį. Pats filtras yra kontrastinė dalis: kai įjungiate vandenį ir nukreipiate jį į filtrą, jis priverčia vandenį per anglies bloko filtrą, uždengtą įrenginyje, esančiame šalia kriauklės. Jie turi savo specialius snapelius ir nukreipimo vožtuvą, kad galėtumėte lengvai perjungti filtruotą vandenį ir vandentiekio vandenį. Countertop vandens filtrai gali būti lengvai pašalinti ir judėti; kaip ir maišytuvo filtruose, nereikia gręžti.

Vandens filtrai po vandeniu

Šio tipo filtras paprastai turi daugiapakopius filtrus, kad pašalintų daugiau ir mažesnių kietųjų dalelių, taip pat chemines medžiagas ir neorganinius junginius, nei bet kuris iš šių dviejų tipų. Jie yra nuolat sumontuoti ir gali reikalauti bent jau pagrindinio lygio, reikalingo įdiegti, nes jums paprastai reikia išgręžti skylę filtro maišytuvui. Kai kurie suteikia galimybę perjungti filtruotą ir nefiltruotą vandenį, kai kurie filtruoja visą vandenį, kuris išeina iš čiaupo.

Grįžtamojo osmoso (RO) sistemos

RO sistemos taip pat yra nepakankamos vandens filtrai, tačiau jie turi itin pralaidžią membraną, kad pašalintų 90–99 proc. Visų teršalų, todėl jie laikomi tikrais vandens valytuvais, o ne tik vandens filtrais. RO pasekmės yra tai, kad ji taip pat pašalina naudingas chemines medžiagas iš vandens ir sukuria nuotekas: santykis 3: 1 yra dažnas. Šis vanduo nėra iš tikrųjų „švaistomas“, nes jis grįžta į bendruomenės vandens tiekimą, bet jūs vis tiek turite mokėti už išmestą vandenį. Taip pat yra tam tikrų nesutarimų dėl to, ar mažiau naudinga gerti vandenį su naudingais mineralais, pvz., Kalcio ir magnio šalinimu; kai kurie ekspertai teigia, kad dauguma amerikiečių savo kasdienėje mityboje gauna pakankamai mineralų ir maistinių medžiagų, kad užpildytų. Kai kurios bendrovės parduoda RO sistemas, į kurias įeina procesas, į kurį įtraukiami kai kurie iš šių naudingų mineralų, tačiau paprastai jie prideda 50 dolerių ar daugiau kainos.

Rasti geriausius vandens filtrus

Gali būti sunku nustatyti geriausius vandens filtrus. Tie, kurie labai gerai atlieka profesinius testus, dažnai gauna mažus reitingus iš tikrųjų vartotojų. Dalis problemos yra ta, kad vandens skonis yra labai subjektyvus. Tas pats filtruotas vanduo, kurį šimtai žmonių sako, yra geriausi, kuriuos jie kada nors gėrė, gali sukelti vienodą skaičių gag. Tai ne vandens filtro kaltė, bet tie nepatenkinti recenzentai sumažins net padoraus vandens filtro apžvalgas į sub-dismališkus lygius. Mes taip pat matėme daug žemų įvertinimų, nes konkretus vandens filtras nefiltruoja teršalų, kurie nebuvo suprojektuoti filtruoti. Mes atidžiai išnagrinėjome priežastis, kodėl vandens filtras yra mažai įvertintas; jei yra teisėtų skundų, pvz., nuolatinio patvarumo ar veiklos rezultatų, mes juos rimtai vertiname. Jei tai yra dėl skonio problemų (nebent yra daug šių komentarų) arba dėl to, kad vartotojas manė, kad vandens filtras turėjo daryti daugiau nei gamintojas teigė, mes atsisakome šių skundų.

Be vartotojų apžvalgos, norėdami rasti geriausius vandens filtrus, peržiūrėjome „Consumer Reports“, „Wirecutter“, „Your Best Digs“ ir „Hotels.com.com“ ekspertų testus, taip pat paskelbėme rezultatus, gautus iš vartotojų, kurie išbandė savo vandenį prieš ir po įrengimo vandens filtras. Savininkų apžvalgos taip pat yra vertingos realiame pasaulyje, kaip lengvai įdiegti, naudoti ir pakeisti filtrus, ir kiek tai kainuoja išlaikyti. Mūsų tyrimų rezultatas - mūsų rekomendacijos dėl vandens filtrų, kurie pagerins jūsų vandens kokybę, yra lengva naudoti ir prižiūrėti, o tai nereiškia, kad kainuos rankos ir ilgos nuosavybės kojos.