Vandens filtravimas ir valymas namuose

- Jul 03, 2017-

Vandens filtravimas ir valymas namuose

Vandens filtravimo pagrindai

Ar reikia filtruoti geriamąjį vandenį?

Portlando vandens biuras tiekia aukštos kokybės vandenį, kuris atitinka ar viršija visus valstybės ir federalinius geriamojo vandens reglamentus. Filtravimas nereikalingas, tačiau jūs galite turėti skonio, sveikatos būklės ar vandens kokybės problemos, kurią sukelia jūsų buitinė santechnika, kurią gali spręsti filtravimas.

http://www.kntank-global.com/

Kokie klausimai gali būti vandens filtro adresas?

  • Švino pašalinimas. Nors švinas retai randamas šaltinio vandenyse ir Portlando paskirstymo sistemoje nėra žinomų švino paslaugų linijų, švinas galima rasti kai kuriose namuose ir įmonėse esančiuose vandentiekiuose. Švinas buitinės santechnikos srityje gali išsiskirti į geriamąjį vandenį, kai jis kelias valandas sustoja vamzdžiuose. Švino sertifikuotas filtras pašalins švino.

  • Skonis ir kvapas. Kai kurie klientai mėgsta filtruoto vandens skonį ir kvapą, arba savo namuose gali turėti senus geležinius vamzdžius, kurie veikia jų vandens skonį.

  • Chloro jautrumas. Vartotojai, turintys chloramino (chloro + amoniako) jautrumą, gali norėti filtruoti geriamąjį vandenį arba įdėti dušo galvutę, kuri pašalina chloraminą.

Kaip veikia vandens filtrai?

Daugelis filtravimo sistemų naudoja anglį, medžio anglis arba filtrų mišinį, kad pašalintų teršalus, kai vanduo patenka per filtro terpę. Priklausomai nuo filtro tipo, teršalai arba užsikemša į filtro poras, arba jie prilipo ar sugeria filtro laikmenos paviršių. Reverso osmoso (RO) sistemoms vanduo dažniausiai apdorojamas prefiltru, anglies filtru, RO membrana ir po filtro.

Vandens filtro pasirinkimas

 

http://www.kntank-global.com/multi-valve-system/

Ką turėčiau žinoti prieš įsigydami buitinį vandens filtrą ar valymo įrenginį?

Nustatykite, ką norite daryti gydymo prietaisu, pvz., Pašalinkite skonį ir kvapus, arba pašalinkite teršalus, pvz., Šviną. Norint nustatyti, ar jūsų buitinė santechnika turi švino, prašykite nemokamo bandymo komplekto "Test-Kit" internete šiuo adresu. Norėdami sužinoti daugiau apie Portlando vandens kokybę, peržiūrėkite metinę geriamojo vandens kokybės ataskaitą ir trijų metų vandens kokybės ataskaitas .

Pasirinkdami filtrą svarbu žinoti, kad ne visi filtrai yra vienodi. Atidžiai perskaitykite pakuotę ir įsigykite tik patvirtintus filtrus.

  • NSF / ANSI 42 standartas : filtrai su šiuo sertifikatu keičia vandens estetiką ir sumažina su sveikata nesusijusius teršalus. Priemonės sumažės priklausomai nuo filtro.

  • NSF / ANSI 53 standartas : filtrai su šiuo sertifikatu mažina teršalus, kurie kenkia sveikatai. Priemonės sumažės priklausomai nuo filtro.

  • NSF / ANSI 58 standartas : Šis sertifikatas taikomas atvirkštinės osmoso apdorojimo sistemoms.

  • NSF / ANSI 177 standartas : Šis sertifikatas taikomas dušo filtravimo sistemoms, kad būtų sumažintas laisvasis chloras.

Nenaudokite tik NSF / ANSI sertifikavimo. Įsitikinkite, kad pakuotėje konkrečiai nurodytas užterštumas, kurį norite sumažinti. Pavyzdžiui, galite rasti du filtrus, kurie yra patvirtinti NSF / ANSI 53, tačiau tik vienas iš jų galėjo būti sertifikuotas švino mažinimui.

Kokie sertifikuotų filtrų tipai yra rinkoje?

Yra įvairių filtrai, kad atitiktų jūsų poreikius. Tai apima pilstymo kamienus / garsiakalbius, maišytuvo montuojamus filtrus, skaitiklio viršuje arba po kriaukle esančiais filtrais, dušo galvučių filtrais ir šaldytuvų filtrais.

Koks skirtumas tarp filtro taško ir filtro įėjimo taško?

Naudojimo vietos (POU) filtrai valo vandenį tik tada, kai / kai jums to reikia, pvz., Virtuvėje ar šaldytuve. POU filtrai dažnai yra ekonomiškesni, tačiau, jei norite gerti vandenį keliose vietose namuose, turėsite nusipirkti kiekvienos vietos filtrą. POU filtrai yra geras pasirinkimas, kai norite pašalinti teršalus, kurie kilę iš jūsų buitinės santechnikos, pvz., Švino.

Taikymo tašku (POE) filtrai valo visą į namus patenkantį vandenį, įskaitant tualetinį vandenį, vonios vandenį, skalbimo vandenį ir tam tikrais atvejais vandenį išorėje. POE filtrai gali būti brangesni ir nebus sprendžiami santechnikos problemų, kurios yra po filtro, pvz., Švino lydmetalis. Jei turite POE filtrą, kuris pašalina chlorą ir natrio hidroksidą, jūs pašalinsite dezinfekavimo priemonę ir pH sureguliavimą vandenyje. Tai gali sukelti bakterijų augimą ir vidaus vandentiekio koroziją.

Kur galiu nusipirkti filtrą?

Filtrai galima įsigyti internetu ir techninės įrangos parduotuvėse, maisto prekių parduotuvėse ir kitose mažmeninėse parduotuvėse.

http://www.kntank-global.com/multi-valve-system/

Ar dušo filtras pašalina chloraminas?

NSF / ANSI standartas 177 skirtas dušo galvutėms, kurios teigia, kad sumažina laisvą chlorą. Kadangi Portlandas naudoja chloraminą (chlorą + amoniaką), o ne laisvą chlorą, filtrai pagal NSF / ANSI 177 standartą gali neveikti. Kai kurios sertifikuotos dušo galvutės su granuliuotąja aktyvuota anglimi teigia, kad taip pat sumažėja chloraminas. Vartotojai gali būti sėkmingi naudodami vitamino C dušo galvučių filtrus, tačiau jie nėra sertifikuojami.

Priežiūra ir kaina

Ar filtrai reikalauja priežiūros?

Jei filtrai nepakeičiami pagal gamintojo nurodymus, jūs rizikuojate, kad jie nebeveikia, kaip suprojektuota. Pavyzdžiui, filtras, skirtas 99% svorio pašalinti, gali tai padaryti tik tam tikram vandens kiekiui. Neapsaugoti filtrai taip pat gali turėti bakterijas. Daugelyje filtrų yra įrenginys, nurodantis, kada pakeisti filtrą.

Kiek kainuoja filtrai?

Sertifikuoti vandens filtrai pradeda maždaug 20 dolerių, atsarginiai filtrai yra pigesni už pradinį įrenginį. Filtravimo krūvos ir maišytuvo montavimo filtrai paprastai kainuoja mažiau nei filtrai, kurie yra pritvirtinti žemiau kriaukle. Atvirkštinio osmoso sistemos yra brangesnės nei anglies filtravimo sistemos. Renkantis filtrą, apsvarstykite filtrų pakeitimo išlaidas ir tik įsigykite sistemą, kurią norite išlaikyti.

Ką daryti, jei mano filtras užsikemša?

Daugelis filtrų turės mažesnį srautą, nes jie artėja prie jų galiojimo pabaigos, o tai reiškia, kad juos reikia pakeisti. Portlando geriamasis vanduo yra nefiltruotas, todėl filtrai negali trukti tol, kol jie būtų filtruojamo vandens sistemoje. Be to, jei turite senesnius geležies vamzdžius, korozijos kietosios dalelės gali užstrigti filtrą per anksti. Jei užsikimšimas yra dažnas, paskambinkite Portlando vandens biuro vandens linijai (503-823-7525).

Filtravimo alternatyvos

Ar yra filtravimo alternatyvos?

http://www.kntank-global.com/multi-valve-system/

Jei jūs turite švino savo santechnikos srityje, paleiskite savo vandenį 30 sekundžių iki 2 minučių, kad nuleidytumėte laidą, jei vanduo nebuvo naudojamas keletą valandų ar per naktį. Jei jūs turite senesnius geležinius vamzdžius, išvalykite maišytuvą ir skonio bei kvapo problemas. Norėdami pašalinti chloro skonį ir kvapą, įpilkite citrinos gabalėlių į vandens ąsočio dėžę, nes askorbo rūgštis (vitaminas C) padės dehlorinuoti vandenį. Verdantis vanduo taip pat gali sumažinti chloro kiekį, tačiau neturėtumėte išvirti vandens švinui pašalinti.