„Kaip vandens minkštiklis gali padėti sustabdyti pinigus?“

- Dec 27, 2018-

„Kaip vandens minkštiklis gali padėti sustabdyti pinigus?“

 

KONCERTAS
Mes girdime jus ten, ir mes kiekvieną dieną reaguojame į mūsų klientų susirūpinimą.
Didžiausias susirūpinimas po to, kai nerimaujama dėl to, kad kietas vanduo daro žalą namams, yra vandens minkštiklio savikaina.

Tiems, kurie anksčiau neturėjo vandens minkštinimo , geriamojo ar filtravimo sistemos, gali būti daug skeptiškumo dėl naudos finansiškai į kišenę.
Norime pranešti jums apie tai, kaip prarandate pinigus.

 

PRODUKTAI IR ĮRANKIAI
Valymo produktai, skirti kreiptis į kietus vandens žiedus aplink jūsų virtuvę, dušą ir vonios kambarius, gali būti brangūs. Tikėtina, kad jūs naudojate pinigus su kiekviena maisto prekių sąskaita, pirkdami abrazyvinius šveitimo valiklius, kempines ir įrankius. Tai nėra siaubingas dalykas - esate panašūs į daugelį mūsų vartotojų, kurie tik nori švaraus namo!
Bet ar iš tikrųjų ėmėsi laiko, kad išnagrinėtumėte namų valymo išlaidas su visais šiais valikliais ir įrankiais?


Įprastas buitines sąskaitas sudaro 5–10 valymo priemonių ir šveitiklių laikymas po kriaukle. Apytiksliai 3 JAV doleriai vienam vidutiniam valikliui - 15–30 USD per mėnesį už kiekvieną vonios kambarį ir virtuvės plotą!


Kai kurios šeimos netgi investuoja į didesnius daiktus, kurie sėdi savo garaže, pavyzdžiui, galios poveržlės, įrankiai dušo ir vonios pertvaroms, ir netgi prideda namų biudžetą, kad samdytų tarnaites ir meistrus. Mes tai darome, nes pritrūksta laiko, kad galėtume neatsilikti nuo visų valymo ir žalos, kurioms reikia priežiūros.

 

NAMŲ VEIKLOS IŠLAIDOS
Būsto eksploatacinės išlaidos yra antrinės hipotekos sąskaitos atžvilgiu, tačiau yra pagrindinė namų savininko biudžeto dalis. Čia aptariami susirūpinimą keliantys klausimai: elektra, vanduo, kanalizacija ir druska.

 

Pakalbėkime numeriais.

 

Tipiški numeriai, kuriuos reikia žinoti
Jei norite pasiruošti jums tai, ką peržiūrėsime toliau, turėkite omenyje šiuos numerius:


Vandens kietumas San Antonio vidurkis yra 18 grūdų už galoną , nors, žinoma, šis skaičius skiriasi. Tipinis kietumas kietajame vandenyje, kurį teikia SAWS, svyruoja nuo 15 iki 20 gpg (grūdai už galoną) pagal http://www.saws.org/Your_Water/WaterQuality/water_quality_concerns/faqs.cfm


• SAWS vandens sistemos sąskaitos ataskaitos, pateiktos 2018 m. Rugpjūčio mėn.
Vidutinės vandens sąnaudos yra $ 0,7 - 0,32 už 100 galonų arba apie 18,90 USD - 86,40 USD už kubinį metrą (264,17 galonų). Vidutinis San Antonio parodos namų ūkių skaitiklių skaitiklis per mėnesį naudoja 10 000–13 000 galonų vandens.


• Kanalizacijos greitis siekia 0,29 - 0,43 USD už 100 galonų.


• Vidutinės druskos sąnaudos yra 0,15 USD už druskos svarą vandens minkštinimo priemonėms.

 

Elektra
Elektrinės sąskaitos Teksase paprastai yra didelės, nes turime eksploatuoti vandens šildytuvus ir aušinimo sistemas per metus.

 

Vandens šildytuvai gali švaistyti 15 - 20 proc., Sunkiai dirbdami, kad šildytų roko ir nuosėdas pirmiausia dėl to, kad iš kieto vandens yra daug kalcifikacijos! Tai yra prieš tai, kai jis netgi gali gauti šildymo vandenį, kurį ketinate naudoti. Daugiau prarasti pinigus čia.


Ar vandens minkštikliai naudoja elektros energiją? Taip, pirmiausia norėdami valdyti laikmačius ir pavaros variklius. Naudojama suma yra tokia maža, tačiau ne daug daugiau nei laikrodis!
Kai variklis perkelia vožtuvą įkrovimo metu, jis vis dar yra mažas paklausa, o elektros energijos tarifai dabar yra tipiški metiniai elektros kaštai bus minimalūs - iki 1,00 JAV dolerių.

 

Vanduo, kanalizacija ir druska

Ar jums patinka plovimo patiekalai ir maudytis su daug muilu ir ilgai skalauti ? Apskaičiuotos kieto vandens naudojimo išlaidos namuose apima skalbimo mašiną, dušus, indus ir rankų plovimą kriaukle. Pridėkite prie vandens naudojimo šioms vietoms valyti, o jūs didinate prarastų pinigų sumą.


Jei San Antonio šeimos naudoja tarp 10K ir 13K galonų per mėnesį - tai reiškia, kad esate   prarandama vidutiniškai 100 JAV dolerių per mėnesį tik savo sąskaitoje.
Jūs prarandate pinigus su kiekvienu galonu vandens, kuris nuleidžiamas iš kanalizacijos ir kanalizacijos.

 

Efektyvi misija Nuolaida vandens minkštikliai

Ką apie vandens minkštiklį? „Low Cost“ yra atsakymas. Vandens minkštiklio bako kaina skirsis priklausomai nuo vandens kietumo, kiek naudojamo vandens ir vandens minkštiklio kontrolės.

Up-flow regeneravimas yra daug efektyvesnis druskos ir vandens naudojimas mūsų vandens minkštinimo priemonėse.
Sudėtingesnis mūsų minkštiklių algoritmas geriau prognozuoja, kada reikės papildymo. Tai taip pat reiškia, kad druskos taupymas yra apie 66%, o vandens ir kanalizacijos taupymas - 80%, palyginti su kitais minkštikliais. Dėl šios priežasties misijos nuolaidų vandens minkštiklio veiklos sąnaudos yra mažesnės.

 

Misijos nuolaida Vandens minkštikliai siekia sumažinti savo mėnesines veiklos išlaidas. Prisijunkite prie misijos!

 

 

Sustabdyti prarastą pinigus
Jei nusileidžiate, tipiška keturių šeimų šeima paprastai gali sutaupyti pinigų per mėnesį iš atsargų ir vandens naudojimo, įdiegdama vandens minkštiklį. Greitai paveldėti į namus patekusio vandens kokybės pasikeitimo privalumus yra mūsų misijos dalis.


 

Vandens minkštiklis negali būti elementas, kurį matote kaip kainą - jis neleidžia jums kas mėnesį prarasti pinigų!

 

Skambinkite misijos nuolaida šiandien, kad pradėtumėte sąmatą ir pasikonsultuokite dėl to, ką reikės įdiegti vandens minkštiklio ar filtravimo sistemą jūsų namuose.