Kaip apsaugoti vandenį avarinės nelaimės metu

- Dec 17, 2018-

Kaip apsaugoti vandenį avarinės nelaimės metu

Vanduo yra labai svarbi prekė, ypač bandomaisiais laikais, pvz., Ekstremaliomis situacijomis ir stichinėmis nelaimėmis, dėl daugelio vaidmenų kūno funkcijose. Live Science“ tinklalapyje pateiktame straipsnyje pažymima, kad žmogaus kūnas yra sudarytas iš 65 proc. Vandens, o tai paaiškina, kodėl jis yra svarbus išlikimui. Pagal straipsnį, vanduo teka per kraują ir tiekia deguonį ir maistines medžiagas į ląsteles. Įrašas taip pat pabrėžia, kad vanduo padeda atsikratyti nepageidaujamų toksinų organizmo ir padeda sušvelninti minkštus audinius ir sąnarius. Be to, ekspertai aptarė, kad normalus virškinimo procesas nebus sėkmingas, be vandens.

Straipsnyje taip pat pabrėžiama, kad nors žmogaus kūnas gali išgyventi tris savaites be maisto, jis gali trukti tik tris dienas be vandens. Kai vanduo yra gyvybiškai svarbus išlikimo elementas, mes išvardinome keletą patarimų, kuriuos reikia prisiminti užtikrinant vandenį avarijos ar nelaimės metu. .)

Svarbūs patarimai, kaip laikyti vandenį

Įrašas, paskelbtas „ Erie Insurance“ tinklalapyje, pabrėžė, kad prieš ir po stichinių nelaimių svarbu kaupti vandens tiekimą. Straipsnyje pateikiami penki dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai iš anksto laikysite vandenį. Jie apima:

  1. Kiekio tikrinimas - Vandens kokybės ir sveikatos taryba (angl. WQHC) pabrėžia, kad namų ūkiai per dieną turi užtikrinti bent vieną galonų vandens. Remiantis straipsniu, vidutinis žmogus per dieną turi suvartoti mažiausiai du kvartus vandens. Straipsnyje priduriama, kad tam tikroms žmonių grupėms, pvz., Vaikams, maitinančioms motinoms, pagyvenusiems šeimos nariams ir žmonėms, kurių klimatas yra šiltesnis, gali prireikti daugiau vandens. Įraše taip pat siūloma saugoti asmeninės higienos ir maisto ruošimo vandenį. Federalinė ekstremalių situacijų valdymo agentūra taip pat rekomenduoja saugoti vandenį, kuris gali trukti iki trijų dienų.

  2. Atsižvelgiant į vietą - straipsnyje taip pat aptariama, kaip svarbu laikyti vandenį vėsioje, tamsioje vietoje, atokiau nuo šilumos ir saulės spindulių, dėl kurių konteineriai gali nutekėti. Įrašas taip pat atgraso žmones saugoti vandenį netoli benzino, žibalo ar pesticidų, todėl priežastis yra ta, kad šių toksinių cheminių medžiagų dūmai gali patekti į vandens talpyklas.

  3. Atsižvelgiant į svarbias datas - pagal straipsnį daugelis išpilstyto vandens gali trukti iki vienerių metų. Po šešių mėnesių turi būti pakeistas iš čiaupo išimtas saugomas vanduo, nurodant įrašą.

  4. Kitų saugių vandens šaltinių nustatymas . Nenaudojant vandens, žmonės nenori patirti. Jei saugomas vanduo yra nepakankamas, žmonės gali pasikliauti kitais vandens šaltiniais, pvz., Lydytomis ledo kubeliais, vandeniu iš konservuotų vaisių ir daržovių, taip pat vandens, išleidžiamu iš vandens šildytuvo maišytuvo. Be to, „ Ask a Prepper“ tinklalapyje rodomas straipsnis pažymi, kad upeliai, upės ir net lietaus vanduo gali būti geriamojo vandens šaltiniai. Vandens kokybės ir sveikatos taryba neskatina gauti vandens iš kitaip abejotinų ir potencialiai pavojingų šaltinių, pvz., Radiatorių, karšto vandens katilų ir vandens telkinių, taip pat baseinų ar kurortų.

  5. Dešiniojo saugojimo konteinerio naudojimas - tinkamo konteinerio pasirinkimas yra pusė iššūkio saugant vandenį prieš ir avarijos metu. Remiantis šiuo straipsniu, tam tikros rūšies laikymo medžiagos, įskaitant minkštą plastiką, stiklo pluoštą arba emaliu dengtus metalinius konteinerius, idealiai tinka laikyti vandenį. Įrašas taip pat įspėjo apie konteinerius, kurie anksčiau buvo laikomi toksiškomis medžiagomis. Taip pat įrašas pabrėžia, kaip svarbu prieš naudojimą išvalyti talpyklas. Straipsnyje siūloma išplauti kiekvieną indą atskiestu chloro baliklio mišiniu, kurio santykis yra vienas dalis baliklio iki dešimties dalių vandens.