Kaip pastebėti padirbtą vandens filtrą

- Dec 26, 2019-

Kaip pastebėti padirbtą vandens filtrą

CLEVELAND, Ohajas (WOIO). Balandžio mėn. Cook Hawkins deda visas pastangas, kad visiškai ir saugiai filtruotų vandenį savo Flinte, Mičigano namuose. Tačiau išgirdusi, kad padirbti filtrai yra parduodami didžiuosiuose mažmeninės prekybos tinkluose, jos kraujas verda.

„Tai labai rūpi, nes klaidina žmones“, - sakė ji.

Mūsų „InvestigateTV“ komanda atskleidė rinkoje cirkuliuojančius netikrus vandens filtrus ir galimą žalą, kurią jie gali padaryti. Taigi, kaip vartotojas turi žinoti, kad jo perkamas vandens filtras ir pasitikintis savo vandeniu yra ne sukčiavimas?

Naujajame Džersyje jie konfiskavo daugiau nei 100 000 filtrų, kurie buvo importuoti. Tai reikšminga. Štai kodėl visi turi atlikti savo rūpestingumą “, - teigė„ Enpress “direktorius Doug Horner kartu su„ Enpress “, Eastlake kompanija, gaminančia vandens valymo komponentus ir filtravimo sistemas.

Rinka yra užtvindyta netikrais vandens filtrais , melagingai naudojant sertifikavimo įstaigų antspaudus, tokius kaip NSF, Vandens kokybės asociacija ir IAPMO arba Tarptautinė santechnikos ir mechanikos valdininkų asociacija.

„Labai svarbu eiti nusipirkti filtrą konkrečiam tikslui ir išsiaiškinti jo padirbtą, naudojant sertifikavimo organizacijos dokumentus. Tai problema. Tai sveikatos problema “, - teigė Klotaslando vandens departamento vandens kokybės vadovas Skotas Moeglingas.

Nors komunaliniai vandentiekiai šiaurės rytų Ohajo valstijoje yra geri, pereinant per švino šonus mes rizikuojame. Amerikos vandens gamyklų asociacijos duomenimis, Ohajo valstijoje vis dar yra 650 000 švino aptarnavimo linijų. Tai antra tik Ilinojaus ir daugiau nei Mičigano ir Naujojo Džersio, kurie abu turėjo rimtų vandens kokybės problemų paviršiaus pabaigoje.

Moeglingas sako, kad apgaulingi filtrai gali sukelti bet ką - nuo estetinių problemų, turinčių blogą skonį ar kvapą, iki rimtesnių padarinių sveikatai. Tai gali būti viskas, nuo mikrobiologinių iki net metalų, pavyzdžiui, švinas, arsenas, baris, varis ir manganas.

Norėdami įsitikinti, kad jūsų perkamas filtras yra teisėtas, patvirtinančios įstaigos svetainėje, pvz., NSF, nurodykite jus dominantį produktą ar modelį ir patikrinkite, ar jis sertifikuotas, o įmonė nėra stebimųjų sąraše. . NSF 42 yra standartas pirmiausia spalvos ir kvapo atžvilgiu. NSF 53 sertifikuoti produktai filtruoja sveikata pagrįstus teršalus.

„Kai gausite NSF sertifikatą, numatomi du dalykai: kad įranga padarys tai, kas, kaip sakoma, bus daroma, ir, antra, kad iš jos pagamintos medžiagos neišleis į vandenį pavojingų cheminių medžiagų, nes jos praeis pro jas , - sakė Moeglingas.

„Jie gali kaupti teršalus, o paskui juos sunaikinti, taigi, jei ateitų 10 milijonų dalių milijonui, galėtumėte grįžti 20. Tai tikrai baisu “, - sakė Horneris.

Blogas filtras iš tikrųjų gali padaryti daugiau žalos, nei jo nėra. Kai kurie nepatvirtinti filtrai gali būti pagaminti iš netinkamų medžiagų.

„Kai kuriuose anglies pagrindu pagamintuose filtruose iš tikrųjų yra arseno. Jei negaunate tinkamo anglies šaltinio, į vandenį galite įpilti arseno ir jį apsunkinti “, - teigė Horneris.

 

„Enpress“, „Eastlake“ įmonė, gamina šiuos anglies filtrus savo „Pioneer“ įleidimo taško vandens filtravimo sistemoms . (Šaltinis: WOIO)

Jis sako, kad įvažiavimo taškas arba viso namo filtrai yra verti investicijų, atsižvelgiant į tai, kur esate labiausiai rizikingas.

„Didžioji dalis jūsų įspūdžių yra dušo galvutėje. Jūs esate duše, vanduo užterštas, nes jis nefiltruojamas. Jis atomizuojamas ir mirkomas jūsų epidermis, didžiausias organas, ir jūs įkvepiate “, - atskleidė jis.

 

„Enpress“ pagaminta „Pioneer“ vandens filtravimo sistema (šaltinis: WOIO)

Ekspertai sako, kad parduotuvėse yra gerbiami tiekėjai ir jie ieško patvirtinančio kūno logotipo, naudojamo tik vieną kartą ant pakuotės arba literatūros, kurioje rašomi teiginiai apie veiksmingumą, nugarėlės. Dar daugiau yra raudona vėliava.

Su šaldytuvų filtrais, kurių vidutiniškai kainuoja 50 USD, o viso namo filtravimo sistemomis, vidutiniškai kainuojančiomis apie 1000 USD, nesunku suprasti, kodėl verta derėtis dėl medžioklės. Tačiau čia skamba senas posakis „tu gauni tai, už ką mokate“.