Kaip patikrinti vandens kokybės metodas 2

- Sep 15, 2017-

02 metodas:Naudojant savo jausmus

1.Vandens kvapas.Galite nustatyti daug apie jūsų vandens kokybės iš tuning prie savo jausmus. Net jei profesinės vandens inžinierius turėjo patikrinti vandens kokybę, jie būtų tikrai kvapas, skonis, ir vizualiai ištirti vandenį. Išbandyti savo vandens per savo jausmus, pirmiausia, suteikiant jam geras kvapas.[1]

·         Baliklio kvapas – tai tikriausiai kyla nuo chloro, vietiniai valymo įrenginiai turi pridėti prie savo vandens, kad jis saugus. Dažnai šis kvapas išsisklaido, jei vanduo yra veikiami oro truputį. Taip pat galite įsigyti namų vandens filtrą ir atsikratyti jo. Apskritai, baliklio kvapas nėra žalinga.

·         Sugedusių kiaušinių kvapo – Šis sulfurous kvapas paprastai rodo bakterijų augimą. Pirma, užpilkite stikline vandens ir priima jį į kitą namo dalį, palaukite kelias minutes, ir tada kvapas. Jei vanduo, jau kvepia, bakterijos auga viduje jūsų nutekėjimo ir valyti. Jei vanduo vis dar kvepia stipriai supuvusią kiaušinių (ir jei taip nutinka su karšto ir šalto vandens), susisiekite su jūsų vietos savivaldybė.

·         Jaučiamas pelėsiais atsiduodantis arba šiurkštus kvapas – šį kvapą, greičiausiai rezultatas pūvančių organinių medžiagų. Dar kartą, tai galėtų būti viduje jūsų nutekėjimo arba vandenyje, pati. Nors šis kvapas gali būti įkyrus, tai greičiausiai nekenksmingas.

2.Vandens skonis.Naudokite jūsų skonį pumpurus nustatyti jūsų vandens kokybę. Pirmiausia, jei jūsų vandens skonis labai nešvarus, jį išspjauti! Jei jūsų vanduo iš čiaupo yra metalo skonis burnoje, tai gali būti dėl žemo pH lygį, arba perviršinis mineralai vandens tiekimo (galimai dėl aprūdijęs vamzdžiai). Jei jūsų vandens skonį, pavyzdžiui, balinimo, tai gali būti chloro perteklius. Ir jei jūsų vandens skonis sūrus, tai gali Rodyti sudėtyje chlorido jonų arba sulfatų, kuris galėjo būti sukeltas pramoninių atliekų ar drėkinimo drenažo. Jei jūsų vandens skonio žeidžia tave, kreipkitės į jūsų savivaldybės ar aplinkos apsaugos agentūra (AAA).[2]

3.Patikrinkite, ar Debesuota ir dalelių.Laikykite stiklinę vandens į šviesą ir ieškoti plaukiojantieji daleles arba bendrą Debesuotumas. Rudos spalvos, oranžinė arba raudona daleles gali sukelti rūdžių vamzdžiuose arba armatūra. Juodų dalelių gali ateiti iš grįžtame savo vandens žarnos (chloro vandenyje gali pablogėti šios žarnos per tam tikrą laiką). Baltų ar įdegio dalelių (arba bendra debesuotumas) gali nurodyti perteklinį kalcio karbonato ir magnio karbonato vandens. Jei pastebėjote perteklius debesuotumui arba kietųjų dalelių vandens, su jūsų vietos savivaldybė, arba EPS.

4.Nagrinėja spalvą.Pradėti tirti savo vandens spalva pirmą leidžiant vandenį paleisti per kelias minutes. (Taip išvalysite visus sukurti nuo stovinčiame vandenyje jūsų įranga). Tada laikykite stiklinę vandens į šviesą. Rudos spalvos, tamsus ar kitaip pakitusios spalvos vanduo gali sukelti keletas veiksnių: naujas vandens šaltinis srityje, tiekėjų taršos ar aprūdijęs vamzdžiai. Jei jūsų vandens spalva atrodo negerai su jumis, kreipkitės į jūsų vietos savivaldybė, arba EPS.[3]

5

Patikrinkite, ar jūsų vamzdžių korozijos ar kaupiasi.Jei jūsų vamzdžių korozijos ar mineralinių kaupiasi daug, tai reiškia, kad perteklinis rūdžių ar kitų mineralų buvo gauti į savo vandens. Yra keli būdai, kaip galite ieškoti korozijos ar kaupiasi aplink savo namą. Jei jūsų vamzdžius kaupiasi daug, jie atrodė perėmė profesionalus santechnikas ir kreipkitės į savo vietos savivaldybė.[4]

·         Jei jūsų vamzdžiai yra virš žemės, Ieškoti visų sričių, kurios ištekėti arba turite mėlynos ir (arba) baltos nuosėdos.

·         Jei jūsų vamzdžiai yra sunkiau patekti į, ieškoti viduje jūsų unitazas, rūdžių, ar apie jūsų tualeto mėlynas dėmes pagrindo.

·         Jei turite visus santechnikos darbus, paprašykite, kad pamatyti viduje iškirpti dalį savo vamzdį. Ieškoti mėlyna, balta arba rūdžių spalvos kaupiasi.