Vandens minkštiklių su „Fleck 9100“ ir „9100SXT“ įrengimo instrukcijos

- Jan 09, 2020-

Vandens minkštiklių su „Fleck 9100“ ir „9100SXT“ įrengimo instrukcijos

Apima standartinius vandens minkštiklius, naudojant atskirą sūrymo baką.


Kaip naudotis šiomis instrukcijomis

Čia pateikiama gyvybiškai svarbi informacija, galinti turėti didelę įtaką jūsų sistemai / diegti / patirti. Čia bus rodomi patarimai, gudrybės ir rekomendacijos. Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus - išsamūs DUK yra šios instrukcijos pabaigoje, nes kiekvienas diegimas yra skirtingas, todėl mes negalime atkreipkite dėmesį į visas įmanomas situacijas, kurios gali kilti. Atsižvelgiant į tai, šios instrukcijos yra sukurtos kaip bendrosios jūsų naujos sistemos diegimo gairės. Montuojant reikės pagrindinių žinių apie santechnikos ir santechnikos jungtis. Paveikslėliai pridedami siekiant padėti nustatyti bendras dalis, komponentus ir jungtis, taigi tai, ką turite, gali šiek tiek skirtis nuo to, kas pavaizduota paveikslėlyje. Prašome laikytis šių nurodymų savo nuožiūra ir sveiku protu.

Klausimams ar trikčių šalinimui

Į daugumą kylančių klausimų atsakoma šiame vadove arba DUK skyriuje. Jei perskaitėte šį vadovą ir DUK skyrių ir vis dar turite klausimą, į kurį neatsakyta, susisiekite su mumis naudodami AFWFilters svetainę.

Prieš tau pradedant

Mes rekomenduojame atidžiai perskaityti šias instrukcijas, prieš pradėdami suplanuoti santechniką ar pradėti montuoti. Tai gali atskleisti trūkstamas dalis ar kitus daiktus, kurie gali sutaupyti didelį galvos skausmą, jei pagauti prieš pradedant.

Montuojant reikalingi pagrindiniai santechnikos įgūdžiai. Jei nesate tikri dėl savo galimybių įdiegti sistemą vadovaudamiesi šiomis instrukcijomis, pasamdykite kvalifikuotą santechniką.

Perskaitykite savo dalių sąrašą ir patikrinkite, ar visos sudedamosios dalys yra geros ir geros būklės, prieš pradėdami planuoti santechniką.

Atidžiai perskaitykite visą naudojimo instrukciją. Jei samdote santechniką, įsitikinkite, kad jie turi kopiją prieš pradėdami.

Į dažniausiai užduodamus klausimus atsakoma instrukcijų arba DUK skiltyje. Jei perskaitėte abu ir vis dar turite klausimų, galite susisiekti su mumis dėl tolesnės pagalbos.

Klausimus, susijusius su santechnika, reikia kreiptis į vietos kvalifikuotą santechniką. Mes nežinome vietinių kodų reikalavimų ir todėl negalime atsakyti į jūsų santechnikos klausimus.

Sistemos reikalavimai

Jūsų pasirinkta įrengimo vieta ir vandens tiekimas turi atitikti visus šiuos reikalavimus:

20–90 PSI (1,38–6,20BAR)

34–110 ° F (1,1–43,3 ° C)

Sistema turi būti apsaugota nuo užšalimo

Turi būti sumontuotas po slėgio bako

Tvirtas lygus paviršius, palaikantis visą sistemą

3 šoninių ir 120 V išėjimo anga, esanti pastovios galios, 1,5 m atstumu nuo valdymo galvutės. Rekomenduojamas GFCI lizdas. Nerekomenduojama naudoti ilgintuvo.

Drenažo linija yra veikiama slėgio ir prireikus ją gali paleisti vertikaliai.

1,5 colio vamzdis, išpylimo duobė arba kanalizacija išorėje.

Šiai sistemai reikalingas kanalizacijos jungtis nuo valdymo galvutės iki kanalizacijos (žr. Skyrių „Santechnikos gairės“). Nenaudokite sistemos be šio ryšio.

Patikrinkite sistemos aprašą

Pretenzijos dėl sugadinimo ar trūkstamų dalių turi būti pateiktos per 30 dienų nuo pristatymo, kad jas būtų galima pakeisti

Naudokite šią lentelę, kad patikrintumėte dalis, kurios yra jūsų sistemoje, ir patikrinkite, ar visos jos yra apskaitoje. Patikrinkite visas dalis, ar nėra pažeidimų, ir nedelsdami praneškite apie bet kokią žalą.

Sistemos gali būti siunčiamos pakrautos, iš dalies pakrautos arba iškrautos. Pakrautose sistemose visa derva bus rezervuare. Iš dalies pakraunamose sistemose bakas bus šiek tiek dervos, o kai kurie - viename ar keliuose atskiruose maišuose. Neiškrautose sistemose visos dervos bus atskiruose maišuose, o bakas bus labai lengvas (mažiau nei 30 svarų).

VISOS sistemos

9100-01

Daugiakampis bakas

Aukštas lieknas bakas, kurio aukštis 44–65 coliai, su anga viršuje. Didesniuose rezervuaruose gali būti pilkos spalvos srieginis adapteris, kuris sumažintų rezervuaro atidarymą ir atitiktų valdymo galvutę.

Pastaba pakrautoms ar iš dalies pakrautoms sistemoms: Pakrautos cisternos gali atvykti iš šono ar net apverstos. Rezervuarai uždaromi, ir, padėjus tinkamą padėtį, derva grįš į dugną. Bet koks rezervuaro turinio sumaišymas ištaisys pradėjus eksploatuoti.

9100-02

„Riser“ / platintojo vamzdelis

Ant pakrautų ar iš dalies pakrautų talpyklų - NENUTIKITE aukštupio vamzdžio iš bako.

Aukštas vamzdis, einantis nuo bako dugno iki valdymo vožtuvo. Viename gale yra krepšys (krepšelio konstrukcija skiriasi) ir dažniausiai jis gabenamas rezervuaro viduje.

9100-03

Valdymo galvutė

Sraigtai ant rezervuaro viršaus ir kontroliuoja vandens tekėjimą ir regeneravimo ciklus. „Digital SXT“ turi skystųjų kristalų ekraną. Mechaninė turi valdymo rankenėles.

Kai kurios SXT sistemos gali turėti etiketes, nurodančias senesnį SE modelio numerį. Tai tik vidinis paskyrimas ir nereiškia, kad gavote SE. SE kontrolierius buvo nutrauktas pakankamai ilgai, jo nebeįmanoma išsiųsti. Šis vaizdas parodys skirtumus, kad būtų lengva juos peržiūrėti.

9100-04

Sūrymo bakas
Kvadratas ARBA apvalus

Šis bakas yra skirtas druskai laikyti (NEĮSKAIČIUOTAS). Į šią talpyklą NENUDĖKITE dervos.

Įdiegę druskos baką visada įsitikinkite, kad jame yra bent vienas maišas druskos. Jei reikia, jį galima užpildyti iki sūrymo šulinio viršaus. Po pirminio regeneravimo sūrymo rezervuare visada bus vandens.

Didelis plastikinis bakas, panašus į šiukšliadėžę. Bako viduje yra sūrymo šulinys - mažas maždaug 4 colių (10,1 cm) skersmens cilindras, kuriame yra saugaus plūdės. Taip pat bus perpildymo armatūra ir vamzdžiai. Kai kuriose sistemose gali būti druskos tinklelis - plastikinis tinklelis rezervuaro dugne -, bet dauguma jų neturi, nes jie nėra reikalingi naudojant druskos granules, kaip rekomenduojama.

9100-05

Apėjimo vožtuvas

Priklausomai nuo jūsų užsakymo, jūsų sistema turės arba vienetinį nerūdijančio plieno aplinkkelį, arba dviejų dalių plastikinį aplinkkelį su jungtimi. Būtent tai jungiasi prie jūsų valdymo galvutės ir suteikia standartines jungtis, kad būtų galima prijungti prie jūsų vandentiekio.

9100-06

Skaitiklių surinkimas

Srauto matuoklis jungia valdymo galvutę ir apeinamąjį vožtuvą ir matuoja vandens srautą, kad prireikus būtų galima pradėti regeneraciją. Apima O žiedus (jau pritvirtintus) jungčiai užsandarinti ir varžtus ir spaustukus, kad pritvirtintų jungtį. Paprastai prijungiamas prie valdymo galvutės, kai ją gauna.

9100-07

Sūrymo jungčių dalys

Vamzdeliai ir jungiamosios detalės, naudojamos valdymo galvai prijungti prie sūrymo bako. Vamzdeliai paprastai būna sūrymo rezervuaro viduje, jungiamosios detalės paprastai būna mažame maišelyje su vamzdeliu, su instrukcijomis arba su valdymo galvute. Armatūra apima žalvario sūrymo veržlę, įvorę, įdėklą ir ekraną.

9100-08

Nutekėjimo armatūra

Nuotekų linija neįeina.

Armatūra (-os), jungianti valdymo galvutę prie kanalizacijos linijos. Komplekte esanti (-os) jungtis (-ys) gali skirtis, o kai kurios sistemos išvis neturi papildomų priedų.

Norėdami jį eksploatuoti, būtina išleidimo linija, jungianti valdymo galvutę su tinkama išleidimo anga (NEBŪTINA sūrymo bako perpildymo).

 

TIK NETIKRINTOS / DALYVAIS APKROVOS SISTEMOS

Daugelis sistemų bus siunčiamos pakrautos. Kai kurios didesnės sistemos gali būti pristatomos iš dalies pakrautos (kai kurios laikmenos yra rezervuare, o kai kurios yra atskiros) arba visiškai iškrautos, kad būtų lengviau jas talpinti.

9100-09

Žvyras / granatas

Tik iškrautos sistemos - žvyras bus pakrautas PIRMAI

Dalinai pakrautos sistemos, kurioms reikalingas žvyras, jau turės ją rezervuare

Mažos uolienos ar akmenukai vandens pasiskirstymui skatinti. Dauguma standartinių minkštiklių NETURI žvyro, bet „Iron Pro“ minkštikliai arba labai dideli minkštikliai. Žvyro kiekis ir tipas priklausys nuo sistemos tipo ir dydžio.

9100-10

Derva / terpė
Tik pavyzdžiai, tikrasis turinys gali skirtis

Neužpildykite rezervuaro per daug, kad tinkamai veiktų, jo viršutinė 1/4 - 1/3 dalis turėtų būti tuščia

Papildomos dervos pakuotės gali skirtis, o skirtingose ​​pakuotėse gali būti ta pati derva

Medžiaga, įdėta į daugiasluoksnį rezervuarą, kuris iš tikrųjų apdoroja vandenį. Sistema turėtų būti pristatyta su reikiamu kiekiu, todėl turėtumėte naudoti visą dervą, tačiau retkarčiais gali būti išsiųsta perteklinė laikmena. Dėl šios priežasties svarbu atkreipti dėmesį į dervos lygį, kai ją užpildote, ir užpildyti ją ne daugiau kaip 2 / 3-3 / 4. Bako perpildymas gali netinkamai veikti.

9100-11

Piltuvas

Piltuvas yra papildomas elementas, kurį GALIMA įtraukti į kai kurias neapkrautas sistemas, kurios padėtų užpildyti daugiakampio stiklo baką derva. Jei jūsų sistemoje jo nėra, maišytuvo ąsotis, pašalintas peilio agregatas, prisukamas prie rezervuaro ir gerai veikia.

Prieš pradėdami santechniką

Paruošimas prieš diegimą

Pinigų taupymo patarimas: Jei samdysite santechniką montavimui, galite sutaupyti šiek tiek pinigų, prieš tai paruošdami baką. Tai sutrumpina laiką, kurį santechnikas turi praleisti, ir tai padaryti yra pakankamai paprasta, kad dauguma žmonių tai galėtų atlikti per mažiau nei valandą.

Patikrinkite stovo vamzdžio padėtį

Pakrautos / dalinai pakrautos sistemos
Nemėginkite išimti viršutinio vamzdžio. Tam reikės ištuštinti ir iš naujo įkelti sistemą. Jei jūsų stovo vamzdis nėra tiksliai nukreiptas į centrą, tai nėra problema. Jei jis yra daugiau nei 1/3 colio virš rezervuaro viršaus, skaitykite DUK skyrių, kaip tai ištaisyti. Jūsų sistema bus pristatyta su dangteliu, skirtu dervai laikyti baką gabenimo metu. Kai jūsų sistema yra netoli įrengimo vietos, nuimkite dangtelį rezervuaro viršuje, atsukite jį prieš laikrodžio rodyklę. Staliaus vamzdis yra rezervuaro centre ir turėtų būti ne daugiau kaip 1/3 colio (8 mm) virš rezervuaro viršutinės lūpos.
Pakrautos sistemos - pereikite prie paskutinio šio skyriaus žingsnio
Iš dalies pakrautos sistemos - pereikite prie kito žingsnio

Neapdorotos sistemos
Nenupjaukite aukščio vamzdžio, nes tai gali sukelti netinkamą veikimą. Įsitikinkite, kad stovo vamzdis yra bako viduryje. Yra nedidelis įdubimas, į kurį tinkamai padėjus apatinis krepšys paslysta. Teisingai padėjus viršutinio vamzdžio vamzdelį, jis turėtų būti ne daugiau kaip 1/3 colio (8 mm) virš rezervuaro viršutinės lūpos. Pereikite prie kito veiksmo.

9100-12
Tank & Riser

Iš dalies užpildykite baką vandeniu - Neprivaloma-

Šis pasirenkamas žingsnis padės supilti dervą, kai ji bus pilama, taip pat padės sumažinti oro burbuliukus pirmą kartą paleidžiant. Tiesiog įpilkite vandens į baką, kol jis bus 1/4 - 1/3 užpildytas vandeniu.

Įpilkite žvyro ir dervos

TIK iškrautos sistemos
Derva patenka į daugiasluoksnio stiklo baką. NENUDOKITE dervos į sūrymo baką. Prieš pradėdami uždenkite stovo vamzdelį. Juostelės gabalas ar mažas krepšys veiks, jums tereikia neleisti, kad derva nukristų ant grindų, kai ją kraunate.

Daugelyje standartinių minkštiklių NENORIŠKAI naudojamas žvyras, nors „Iron Pro“ / „Fine Mesh“ minkštikliai ir labai dideli minkštikliai bus naudojami. Jei turite žvyro, galite jį naudoti. Jei turite, pirmiausia pateks žvyras, tada likusi derva.

Užpildydami baką, darykite tai lėtai ir įsitikinkite, kad stovinčio vamzdžio padėtis yra teisinga ir jo viduryje yra bakas. Jei turite daugiau nei vieną maišo dervą, užsakymas nesvarbus ir visa tai turėtų būti panaudota. Dviejų bakų sistemose derva bus tolygiai padalinta tarp dviejų rezervuarų. Kai visos dervos bus pakrautos, bakas nebus visiškai užpildytas, tai yra normalu.

9100-13
Cisterna su piltuvu

Užpildykite baką vandeniu - pasirinktinai-

Kai derva bus pakrauta ir jūsų bakas pastatytas, galite baigti baką užpildyti vandeniu. Tai gali padėti sumažinti oro burbuliukus ir palengvinti pradinį paleidimą.

Pritvirtinkite valdymo galvutę ir antrąjį bako adapterį

Sutepkite O žiedus

Nenaudokite tepalų naftos pagrindu, tokių kaip vazelinas. Piloto O žiedas yra aukštyn valdymo galvutės viduje, ir jūs paprastai turėsite pakilti į vidų, kad jį pajaustumėte, jo beveik neįmanoma išvesti. Bako O žiedas () užsandarina valdymo vožtuvą prie rezervuaro, o bandomasis O žiedas () užsandarina aplink viršutinio vamzdžio vamzdį. Patikrinkite, ar jų nėra ir nėra įbrėžimų ar įbrėžimų. Abiejuose O žieduose naudokite silikoninį tepalą arba augalinį aliejų. Taip pat rekomenduojama patikrinti, ar stovo vamzdis tvirtai tilpo į bandomąją angą ir ar O formos žiedas užsandarino aplink jį.

9100-149100-15
Cisternos O-žiedas Piloto O-žiedas

Jei yra - apžiūrėkite ir įdiekite viršutinį skirstytuvo krepšelį

Priklausomai nuo sistemos konfigūracijos, jūsų sistemoje gali būti viršutinis paskirstymo krepšelis (). Jei jūsų sistemoje yra viena, rekomenduojama ja naudotis. Jei jų neturite, tada nereikia. Jei turite, stambesnis galas tilps valdymo vožtuvo apačioje, o mažesnis galas stumdomas per stovo vamzdį nukreiptas žemyn į baką (). Atkreipkite dėmesį, kad užrakinimo skirtukai jį laiko savo vietoje, todėl jį sumontuoti ar pašalinti reikia nemažos jėgos.

9100-16     9100-17
Pridedamas populiariausių platintojų krepšelis

Prisukite valdymo galvutę ir antrą bako adapterį

Ant sriegių tarp rezervuaro ir vožtuvo nenaudokite teflono juostos ar kitų sandariklių. Priveržkite tik rankomis. Įsitikinkite, kad stovo vamzdis slysta piloto angos viduje, galvos apačioje. Sukite galvutę žemyn ant dervos rezervuaro, kol susidarys tvirtas kontaktas tarp rezervuaro ir O žiedo, tada priveržkite dar maždaug 1 / 4–1 / 3 apsisukimo ir STOP. Tinkamai priveržę patikrinkite, ar bakas ir valdymo galvutė tolygiai pasislenka aplink.

Prijunkite antrojo bako adapterį

Prie vožtuvo 9100 / 9100SXT naudokite vamzdelį, kad pagrindinį valdymo vožtuvą prijungtumėte prie antrojo bako adapterio (). Pastumkite jungą per vamzdelio mazgą, uždėkite baltą laikančiąjį žiedą, po kurio eina juodasis O formos žiedas. Ant O žiedo naudokite silikoninį tepalą ir įstumkite į antrąsias bako angas, esančias valdymo galvutėje, ir pritvirtinkite spaustukais ir varžtais. Pakartokite kitą galą, pritvirtindami prie antrojo bako adapterio.

PRIEŠ litavimą nuimkite jungiamąsias detales iš valdymo galvutės / antrojo bako adapterio. Ant 9000 / 9000SXT vožtuvo jūs lydysite varinį vamzdį prie jungčių jungčių (). Varinis vamzdis, skirtas sujungti tarp rezervuarų, nėra įtrauktas, paprasčiausiai naudokite du ilgio vario vamzdžius, kurie yra pakankamai ilgi, kad tilptų tarp jungčių. Išlydę varinį vamzdį prie jungių, įsitikinkite, kad riebokšliai yra sutepti ir užmaukite jungą ant jungčių, esančių ant antrųjų bako jungčių ant valdymo galvutės, ir pritvirtinkite spaustukais ir varžtais. Pakartokite kitą galą, pritvirtindami prie antrojo bako adapterio.

9100-18         9100-19
9100 / 9100SXT Vamzdžių agregatas 9000 / 9000SXT Vamzdžių agregatas

Paruoškite ir prijunkite sūrymo baką

Surinkite sūrymo baką

Sūrymo šulinyje yra dangtelis viršuje. Kai kurie gali ateiti ir su apačia, tačiau tai nereikalinga. Sūrymo rezervuaras bus laisvas, nesinaudojant sūrymo bako viduje arba dėžutėje su sūrymo baku (). Naudodami perpildymo armatūrą, pritvirtinsite ją sūrymo bakelio šone, perpildymo armatūrą įleisdami per apatinę sūrymo bako angą ir gerai sutvirtindami per sūrymą veržle (). Jei jums sunku pritaisyti ranką tarp plūdės ir sūrymo, kad pritvirtintumėte perpildymo veržlę, galite pašalinti plūdę, nuimdami veržlę, laikančią plūdę savo vietoje. Baigę būtinai padėkite atgal.

9100-209100-21
Nesuimtas sūrymo bakas

Prijunkite sūrymo liniją prie valdymo galvutės

Raskite sūrymo jungtį ant valdymo galvutės (). Naudodami lankstų 3/8 colių vamzdžio gabalą, pritvirtinkite jungiamąsias detales ant vamzdžių, kaip parodyta (), ir prijunkite prie valdymo galvutės.

9100-229100-23
Sūrymo montavimas Sūrymo linijos jungiamosios detalės

Prijunkite sūrymo liniją prie sūrymo rezervuaro

Per skylę, esančią skysčio rezervuaro šone, praleiskite sūrymo liniją į sūrymo valą su plūdės mazgu. Prijunkite sūrymo liniją prie plūdės mazgo, naudodamiesi instrukcijomis dėl jūsų turimo jungimo stiliaus.

Greito sujungimo jungtis
Jei jūsų sūrymo linija nėra stumiama greitojo jungimo jungtyje iki galo, ji neužsandarins tinkamai, ir tai yra dažniausia sūrymo cisternos perpildymo priežastis. Jei turite greitojo sujungimo tipo plūdinį armatūrą (), įstumkite vamzdelį į armatūrą iki galo, tada šiek tiek stipriau paspauskite, kad jis užsifiksuotų. Norėdami išimti vamzdelį, laikydami žiedinį žiedą, kuris yra aplink vamzdelį, ištraukite vamzdelį.

Suspaudimo armatūra
Jei jums tinka kompresinis stilius, nuimkite veržlę nuo plūdės ir padėkite ant sūrymo linijos, kaip parodyta (). Vamzdelį iki galo įstumkite į plūdę ir veržlę priveržkite tik pirštais.

9100-249100-25
Greito sujungimo kompresinė jungtis

Prijunkite perpildymą prie grindų kanalizacijos - Neprivaloma-

Neprijunkite perpildymo prie sistemos kanalizacijos. Nesijaudinkite, jei negalite naudoti perpildymo jungiamosios detalės, tai yra trečioji atsarginė kopija (po programavimo ir plūdės). Jei turite grindų kanalizaciją, galite prijungti perpildymo armatūrą naudodami lanksčią liniją. Jei neturite grindų kanalizacijos, tiesiog palikite perpildytą. Perpildymas yra tiekiamas gravitacijos būdu ir negali būti didesnis nei pati armatūra.

Sūrymo bako perpildymas NĖRA pagrindinis sistemos nutekėjimas. Pagrindinis sistemos kanalizacija yra atskira ir PRIVALO būti užkabinta, kaip nurodyta skyriuje „Santechnikos gairės“.

Į sūrymo baką įpilkite druskos

Vandens į sūrymo baką nereikia pripilti, nes instrukcijų pabaigoje vykęs rankinis ciklas užduos jums reikiamą kiekį. Į sūrymo baką įpilkite druskos. Norėdami gauti geriausius rezultatus, mes rekomenduojame aukštos kokybės druskos granules, skirtas vandens minkštikliams. Turėsite pridėti bent vieną maišą druskos ir galite užpildyti iki sūrymo viršaus. Visada įsitikinkite, kad sūrymo rezervuare yra druskos. Derva yra iš anksto įkrauta ir gali išvalyti vandenį iš dėžutės. Vėlesnis žingsnis bus, jei valdymo galvutė į sūrymo bakelį įdės jums reikiamą vandens kiekį.

Skaitmeninės valdymo galvutės sąranka

Įsitikinkite, kad ir toliau programavote, kaip tinkamai sumontuoti valdymo galvutę, įskaitant išleidimo liniją.

Jei turite mechaninį vožtuvą, praleiskite šį skyrių.

Įkiškite valdymo galvutę į kištuką

Norėdami išvengti problemų, rekomenduojame patikrinti vožtuvo veikimą PRIEŠ vandentiekį. Valdymo galvutę galima prijungti ir valdyti be vandens, tai nepažeis valdymo galvutės. Įkiškite valdymo galvutę į tinkamą lizdą, kaip nurodyta reikalavimų skyriuje. Įjungę maitinimą, patikrinkite, ar sistema gauna energiją ir įsitikinkite, kad lizdas nėra jungiklyje, kuris gali būti išjungtas. Ekranas turėtų užsidegti ir pradėti mirksėti tam tikrą laiką.

Suprasti savo SXT ekraną

9100-26
SXT valdikliai

Ekranas paprastai mirksės nuo esamo laiko iki galonų, likusių iki regeneracijos, skaičiaus. Jei laikas mirksi, tai rodo, kad buvo prarasta energija, ir reikia nustatyti laiką.

Parametrų rodymas - programavimo metu rodo, kurį parametrą naudojate

Duomenų displija - programavimo metu rodo nustatymą. Normalios eksploatacijos metu keičiasi dabartinis laikas ir galonai, likę iki atsinaujinimo.

Srauto indikatorius - blykčiojantis rodo, kad per sistemą teka vanduo.

x1000 indikatorius - rodo, kad dabartinė duomenų rodymo vertė yra x1000.

Programavimo piktograma - rodoma programavimo režimu.

Aptarnavimo piktograma nereiškia, kad jūsų sistemą reikia prižiūrėti. Aptarnavimo piktograma - rodo, kad sistema veikia (veikia). Blykčiojant, regeneracija vyks nustatytu laiku.

Jei šios piktogramos NĖRA rodoma, klaidos nėra. Klaida - rodomas klaidos kodas bus rodomas parametrų ekrane. Klaidos kodo paaiškinimus ieškokite programavimo skyriuje

Papildomo ciklo mygtukas - naudojamas rankiniam regeneravimui inicijuoti arba programavimui perkelti į priekį.

Rodyklė aukštyn - naudojama norint pakeisti laiką arba padidinti esamo nustatymo vertę.

Rodyklė žemyn - naudojama norint pakeisti laiką arba sumažinti esamo nustatymo vertę.

MASTER programavimas

Turėsite pakoreguoti savo talpos nustatymą. MASTER programavimo skyriuje yra VISI galimi nustatymai, įskaitant parametrus, rodomus naudojant USER programavimą. Kai pirmą kartą nustatote savo sistemą, pravartu ją patikrinti ir patikrinti toliau nurodytus parametrus, tačiau, išskyrus „Talpa“ ir „Sūrymo užpildymo“ nustatymus, jie naudoja numatytąsias vertes ir jų nereikia koreguoti. Kai MASTER programavimo parametrai bus patvirtinti, pereikite prie USER programavimo.

Nekeiskite jokių nustatymų, nebent čia nurodyta arba nurodo AFWFilters palaikymo technikas. Kiti vaizdo įrašai ir instrukcijos nėra skirti „AFWFilters“ sistemoms ir gali netinkamai veikti. Jei pakeisite pagrindinio programavimo parametrą, kuris neparodytas žemiau, naudokite sistemos atkūrimo skyrių, kad atkurtumėte numatytuosius sistemos parametrus, ir sureguliuokite TIK parametrus, parodytus žemiau ir skyriuje VARTOTOJO programavimas.

MASTER programavimo parametrai

Norėdami įvesti pagrindinį programavimą, naudokite mygtuką AUKŠTYN arba ŽEMYN, kad nustatytumėte dienos laiką iki 12:01, ir paspauskite mygtuką „Papildomas ciklas“, kad patvirtintumėte laiko nustatymą. Tada tuo pačiu metu spauskite aukštyn ir žemyn mygtukus ir palaikykite 5-10 sekundžių, kol parametrų ekrane pasirodys DF. Jei reikia, sureguliuokite kiekvieną nustatymą aukštyn / žemyn mygtukais, tada paspauskite mygtuką „Papildomas ciklas“, kad pereitumėte prie kito nustatymo.

Toliau spauskite mygtuką „Papildomas ciklas“, kol grįšite į dienos laiką, kad išsaugotumėte nustatymus, arba 5 minutes nieko nespauskite, jei norite atšaukti pakeitimus.

Rodomi parametrai yra vieninteliai, kuriuos GALIMA koreguoti. Jei nustatymas nėra pateiktas šioje diagramoje, nekeiskite jo.

Nustatymas

Parametras

Vertė

apibūdinimas

Vožtuvo tipas

VT

dF1b

Sistema sukonfigūruojama kaip standartinė nutekėjimo sistema su regeneraciniu (druskos) pašaru.

Valdymo tipas

KT

FI

Inicijuoja regeneravimo ciklą pagal vandens naudojimą.

Talpa

C

Skiriasi

Žemiau skaitykite „Sūrymo skysčio užpildymo / talpos nustatymų lentelė“.

Rezervo pasirinkimas

RS

RC

Naudojama rezervinė talpa, pagrįsta galonais.

Sūrymo užpildas

BF

Skiriasi

Žemiau skaitykite „Sūrymo skysčio užpildymo / talpos nustatymų lentelė“.

DUK skyriuje pateiktas išsamus kiekvieno „MASTER“ programavimo parametrų sąrašas, taip pat išsamesnė informacija apie kiekvieną parametrą ir bendros problemos, kurios gali kilti dėl neteisingų parametrų.

 

Sūrymo įpylimo / talpos nustatymai

Maksimalus efektyvumo nustatymas sunaudos mažiau druskos, tačiau regeneruos dažniau.
Maksimalios talpos nustatymai regeneruos rečiau, tačiau sunaudosite daugiau druskos.

Maksimali talpa
(Dervos kubinės kojos)

32 k
(1,0 cf)

40k
(1,25 cf)

48k
(1,5 cf)

64 k
(2.0 cf)

80 k
(2,5 cf)

96 k
(3,0 cf)

Nustatymas

Parametras

Maksimali efektyvumo vertė (rekomenduojama)

Talpa

C

21

26

31

42

52

63

Sūrymo užpildas

BF

4

5

6

8

10

12

Nustatymas

Parametras

Maksimali talpos vertė

Talpa

C

32

40

48

64

80

96

Sūrymo užpildas

BF

11

14

16

22

27

33

Šie nustatymai yra pagrįsti 0,5 GPM sūrymo linijos srauto valdymu (BLFC), naudojamu daugumoje sistemų. Jei jūsų sistema naudoja kitą BLFC, skaitykite DUK skyrių, kur rasite instrukcijas, kaip apskaičiuoti teisingus parametrus.

Laiko nustatymas

Ekrane bus rodomas laikas, koks šiuo metu yra užprogramuotas sistemoje. Jį galima sureguliuoti tiesiog pakartotinai paspaudžiant mygtuką „aukštyn“ arba „žemyn“. Laikant nuspaudus mygtuką, laikas greitai pasikeis. Galite paspausti mygtuką „Papildomas ciklas“, kad patvirtintumėte nustatymą, arba tiesiog palikti jį kelioms sekundėms ir jis bus išsaugotas.

VARTOTOJO programavimas

VARTOTOJO programavimo parametrai priklausys nuo jūsų padėties. Norėdami užprogramuoti teisingus parametrus, naudokitės žemiau pateiktu vadovu.

Nėra vidutinio ar apibendrinto parametro, kurį būtų galima naudoti kietumui nustatyti. Turėsite išbandyti savo vandenį, kad sužinotumėte apie savo kietumą. Kietumo žemėlapiai yra apibendrinti plotai, o jūsų tikrasis kietumas gali būti daug didesnis ar mažesnis, nei nurodyta.

NAUDOTOJO programavimo parametrai

Vienu metu paspauskite aukštyn ir žemyn mygtukus ir palaikykite 5-10 sekundžių, kol parametrų ekrane pasirodys DO. Norėdami pereiti prie kiekvieno toliau pateikto nustatymo, paspauskite mygtuką „Papildomas ciklas“ ir, jei reikia, sureguliuokite mygtukais AUKŠTYN / ŽEMYN.

Toliau spauskite mygtuką „Papildomas ciklas“, kol grįšite į dienos laiką, kad išsaugotumėte nustatymus, arba 5 minutes nieko nespauskite, jei norite atšaukti pakeitimus.

Nustatymas

Parametras

Vertė

apibūdinimas

Dienos nepaisymas

Daryk

3–14

Nustato regeneravimo dažnį. Naudojamas tik tuo atveju, jei vandens vartojimas pirmiausia to nepadės. Jei turite geležies, nustatykite ne aukštesnę kaip 7, priešingu atveju nustatykite ne aukštesnę kaip 14. Jei turite daug geležies arba labai nešvarų vandenį, nustatykite žemesnę.

Regeno laikas

RT

2:00

Paprastai nustatoma vidurnaktis arba 2:00, kad būtų užtikrintas vandens nenaudojimas. Jei turite kelias sistemas, įsitikinkite, kad jos nustatomos skirtingu metu. Paprastai regeneracijos procesas trunka maždaug 1,5–2 valandas

Kietumas

H

1–199

Grūdų kietumas galonui (GPG). Padalinkite kietumą ppm arba mg / L iš 17,1, kad gautumėte GPG. Jei turite geležies arba mangano, pridėkite 4 už kiekvieną ppm.

Rezervinė talpa

RC

skiriasi

Paimkite vidutinį žmonių skaičių namuose ir padauginkite iš 75. Rezultatą naudokite čia.

Atkurkite savo sistemą

Jei pakeisite parametrą, nenurodytą programavimo skyriuje, galite naudoti nustatymą iš naujo, kad viskas būtų grąžinta į numatytąją reikšmę. Jei jūsų valdiklis rodo keistą elgesį, pvz., Netinkamą ekraną, jo nėra, arba rodo klaidos kodą, iš naujo nustatant problemą dažnai galima pašalinti problemą. Pradėkite nuo minkštojo atstatymo ir, jei tai neišsprendžia problemos, pereikite prie pagrindinio atstatymo. Jei problema išlieka, susisiekite su vienu iš mūsų technikų.

„SXT“ atstato

Atstatyti

Nurodymai

Poveikis

„Soft Reset“

25 sekundes palaikykite papildomo ciklo ir žemyn mygtukus

Visi nustatymai bus atkurti į numatytąsias vertes, tačiau garsumas išliks nepažeistas.

„Hard Reset“

Laikydami papildomo ciklo mygtuką, įjunkite įrenginį

Tai atstatys viską sistemoje. Tai turėtų būti naudojama tik tuo atveju, jei minkštas atkūrimas neveikia.

Mechaninės valdymo galvutės nustatymas

Jei turite skaitmeninį vožtuvą, praleiskite šį skyrių.

Įkiškite valdymo galvutę į kištuką

Norėdami išvengti problemų, rekomenduojame patikrinti vožtuvo veikimą PRIEŠ vandentiekį. Valdymo galvutę galima prijungti ir valdyti be vandens, tai nepažeis valdymo galvutės. Įkiškite valdymo galvutę į tinkamą lizdą, kaip nurodyta reikalavimų skyriuje. Įjungę maitinimą, patikrinkite, ar sistema gauna energiją ir įsitikinkite, kad lizdas nėra jungiklyje, kuris gali būti išjungtas. Paprastai galite išgirsti silpną variklio duslumą arba jausti jį per valdymo galvutę.

Nustatykite regeneravimo dažnį

Turėsite apskaičiuoti savo sistemos galonų talpą (kiek galonų sistema gali praeiti, kol jai reikės atsinaujinti). Norėdami apskaičiuoti šį skaičių, turėsite žinoti sistemos talpą (pvz., 48 k sistema turi 48 000 grūdų talpą) ir vandens kietumą grūdėtieji viename galonu (GPG). Jei jūsų bandymas parodo kietumą milijonais dalių (ppm) arba miligramais litre (mg / l), paprasčiausiai padalinkite iš 17,1, kad gautumėte grūdus viename galūne. Jei vandenyje yra geležies arba mangano, jums reikės pakoreguoti kietumą. Norėdami tai padaryti, paimkite bendrą geležies ir mangano kiekį dalimis iš milijono (ppm) arba miligramus litre (mg / l) ir padauginkite iš 4. Rezultatas pridedamas prie kietumo GPG, ir tai yra jūsų kompensuotas kietumas. . Pavyzdžiui, jei vandens kietumas yra 12 GPG, geležies yra 2,5 ppm, mangano yra 0,5 ppm, jūsų kompensuotas kietumas yra 12+ (3x4) = 12 + 12 = 24 GPG. Paimkite sistemos talpą ir padalykite iš šio skaičiaus, tai yra jūsų bendras pajėgumas. Padauginkite žmonių skaičių name iš 75, tai yra jūsų rezervinis pajėgumas. Atimkite rezervinę talpą iš bendros talpos ir štai, kiek galonų nustatysite savo sistemai. Sistemos galonų talpa žymima krumpliaračiu, kurio skaitmenys yra 1-21; šie skaičiai rodo galonų x 100 skaičių, kurį jūsų sistema nustato regeneracijai. Norėdami nustatyti savo sistemą, ištraukite talpos rankenėlę ir pasukite rankenėlę, kol teisingas skaičius bus išdėstytas baltu tašku. Pavyzdžiui, jei vandens kietumas yra 24 GPG, o jūs naudojate 48 k sistemą su 3 žmonėmis, jūsų galono talpa būtų (48 000/24) - (75x3) = 1775 galonų. Baltą tašką pažymėtumėte aukštyn tarp skaičių 17 ir 18. Norėdami padėti, galite naudoti žemiau pateiktą lentelę. Jei nesate tikri dėl savo sistemos dydžio, galite kreiptis į mus pagalbos. Kreipdamiesi į mus, būtinai nurodykite vardą, kurį sistema užsakė. Jei vanduo yra labai kietas arba turite daug vandens, gali reikėti didesnės atsargos.

Žemiau pateiktoje diagramoje pateikiami tipiniai nustatyto kietumo parametrai, naudojant 4 šeimą. Pateikti skaičiai sutampa su 1–21 numeriais, rodomais ant ratuko, ir nurodo galonų skaičių x 100

Kietumas

Sistemos talpa

24k

32 k

40k

48k

64 k

80 k

96 k

iki 10 grūdų

21

21 *

21 *

21 *

21 *

21 *

21 *

15 grūdų

13

18

21 *

21 *

21 *

21 *

21 *

20 grūdų

9

13

17

21

21 *

21 *

21 *

25 grūdai

**

9

13

16

21 *

21 *

21 *

30 grūdų

**

7

10

13

18

21 *

21 *

35 grūdai

**

**

8

10

15

19

21 *

40 grūdų

**

**

7

9

13

17

21

45 grūdai

**

**

**

7

11

14

18

50 grūdų

**

**

**

**

9

13

16

55 grūdai

**

**

**

**

8

11

14

60 grūdų

**

**

**

**

7

10

13

65 grūdai

**

**

**

**

**

9

11

70 grūdų

**

**

**

**

**

8

10

75 grūdai

**

**

**

**

**

7

9

80 grūdų

**

**

**

**

**

7

9

85 grūdai

**

**

**

**

**

**

8

90 grūdų

**

**

**

**

**

**

7

95 grūdai

**

**

**

**

**

**

7

100 grūdų

**

**

**

**

**

**

**

* Nurodo, kad faktinis galonų tūris viršija maksimalų mechaninio vožtuvo nustatymą

** Sistemos dydis nerekomenduojamas šiam kietumo lygiui

Mechaninio minkštiklio nustatymo lentelė

Sistemos santechnika

Santechnikos gairės

Daugelis namų savininkų patys įrengia vandens sistemas, turinčius pagrindinių santechnikos įgūdžių; Jei jums nepatinka tokie projektai, pasamdykite profesionalų santechniką. Patikrinkite vietinius vandentiekio kodus ir laikykitės visų galiojančių kodų. Šiose instrukcijose pateikiami pagrindiniai vandentiekio patarimai ir jie negali apimti kiekvienos situacijos. Jie skirti kaip priedas ir neturėtų pakeisti vietinių santechnikos kodų ar faktinės santechnikos patirties.

Prieš išjungdami vandenį ir įsitraukdami į vandentiekį, rekomenduojama išdžiovinti visas jungtis, kad įsitikintumėte, jog turite viską, ko jums reikia.

Jei litavimas, negalima lituoti tiesiai į pridedamą jungtį arba arti valdymo pulto. Norint išvengti pažeidimų, adapterius rekomenduojama pritvirtinti prie aplinkkelio ar jungo. Tikslios jūsų sistemos jungiamosios detalės gali skirtis priklausomai nuo tikslios jūsų sistemos konfigūracijos, tačiau paprastai jūs turėsite apeinamąjį vožtuvą ir jungtį arba vienetinį aplinkkelio vožtuvą su įmontuotomis jungiamosiomis detalėmis (). Jūs pateiksite reikalingas jungiamąsias detales, kad prisijungtumėte iš sistemos prie savo vandentiekio. Tai paprastai sudarys srieginiai adapteriai, kurie bus jungiami tiesiai prie aplinkkelio / jungos, jungiamosios detalės, kurios bus sujungtos su jūsų pagrindine linija, ir varinė / PVC / PEX linija, skirta prijungti. tarp jų. Jei norite užtikrinti tinkamą sandarumą, naudokite teflono juostelę, vamzdžių skiedinį arba santechnikų glaistą. Jei litavote, prieš prijungdami adapterį prie sistemos jungiamųjų detalių, prieš adapterį, pirmiausia užmerkite trumpą (mažiausiai 3 colių [7,6 cm]) vario vamzdžio gabalą.

Ant bet kurio iš O-žiedų nenaudokite tepalų, kurių pagrindą sudaro nafta. Kai adapteriai yra vietoje, aplinkkelio agregatą galima prijungti prie valdymo galvutės. Sistema naudoja sandarinimo žiedus, kad uždarytų sandarumą vandeniui, o patikrinus kiekvieną žiedą, ar nėra akivaizdžių pažeidimų, galima naudoti nedidelį kiekį silikono tepalo ar augalinio aliejaus, kad būtų užtikrintas geras sandarinimas. Prijungdami vožtuvą prie sistemos vožtuvo rankena (-os) turi būti nukreipta į viršų.

Norėdami išvengti žalos, neperveržkite varžtų. Žala, atsirandanti dėl per didelio apšvietimo, negarantuojama. Apėjimo vožtuvas šiek tiek judės aukštyn ir žemyn, tai yra normalu. Suspaudę aplinkkelį ir valdymo vožtuvą, priveržkite varžtus, kad pritvirtintumėte spaustukus ir laikykite viską savo vietose.

9100-27
Apėjimo vožtuvas

Suprasti aplinkkelio vožtuvą

Įdiegdami sistemą, apeikite vožtuvą SERVISO padėtyje, kol bus atlikti visi sujungimai. Apsauginis vožtuvas jūsų sistemoje leidžia išjungti vandenį sistemai aptarnauti ar prižiūrėti, neišjungiant viso vandens tiekimo. SERVISO padėtyje () vanduo tekės per sistemas ir išeis apdorotas. BYPASS padėtyje () vanduo praleidžia sistemą ir lieka neapdorotas. Kai esate BYPASS padėtyje, sistemą galima atjungti nuo apėjimo vožtuvo, kad būtų galima atlikti techninę priežiūrą ar techninę priežiūrą, neužpjaunant jūsų vandentiekio ir neišjungiant vandens namuose.

9100-289100-29
PASLAUGOS Padėtis BYPASS padėtis

Patikrinkite vandens tekėjimo kryptį

Teisingas vandens srautas per sistemą yra gyvybiškai svarbus tinkamai veikiant. Įsitikinkite, kad žinote srauto per savo vamzdžius kryptį. Jei tai nėra 100% teigiamas rezultatas, galite šiek tiek atidaryti vandens tiekimą, kai supjaustote vamzdį, kad nustatytumėte, iš kur vanduo ateina, kad sistemą būtų galima tinkamai prijungti. Neteisinga srauto kryptis užkirs kelią tinkamam veikimui ir gali pakenkti jūsų sistemai ir santechnikai. Žiūrint tiesiai į jungtis, įleidžiamasis (neapdorotas) vanduo bus kairėje, o išleidžiamasis (apdorotas) vanduo - dešinėje (). Ant valdymo vožtuvo ir apėjimo vožtuvo yra formos arba atspausdintos rodyklės, kurias galima naudoti srauto krypčiai patikrinti.

Prijunkite sistemą prie savo vandentiekio

Būtinai laikykitės visų galiojančių vietinių vandentiekio taisyklių. Padarykite reikiamus ryšius iš sistemos į savo vandentiekį. Jei turite klausimų, susijusių su santechnika, kreipkitės į vietinį santechniką. Prieš pradedant jungtį ir baigiant jų apdailą, gerai išdžiovinkite visas savo jungtis, kad įsitikintumėte, jog viskas susitvarko taip, kaip turėtų, ir kad turite viską, ko jums reikia. Tai taip pat sumažins vandens nutekėjimą ir vandentiekio supjaustymą, nes pamiršote armatūrą.

Nutekėjimo linijos jungtis

Šiai sistemai reikalingas kanalizacijos jungtis nuo valdymo galvutės iki tinkamo nutekėjimo. Nenaudokite sistemos be šio ryšio.

Niekada nedarykite tiesioginės jungties į nuotekų kanalizaciją.

Nejunkite kelių sistemų į vieną kanalizacijos liniją.

Nenaudokite papildomos jungiamosios detalės (atbuliniai vožtuvai, rutuliniai vožtuvai ir kt.) Kanalizacijos linijoje.

Nejunkite nutekėjimo linijos prie sūrymo bako.

Išleistas vanduo išeina esant slėgio linijai, todėl jį galima paleisti vertikaliai, kad būtų galima prijungti prie viršutinio kanalizacijos vamzdžio. Norint išvengti linijos užteršimo, tarp kanalizacijos vamzdžio galo ir nuotekų lygio kanalizacijos vamzdyje turėtų būti naudojamas ne mažesnis kaip 3 colių (76 mm) fizinis oro tarpas. Tarp kanalizacijos vamzdžio ir kanalizacijos vamzdžio rekomenduojamas papildomas 3/4 colio (19 mm) tarpas, kad būtų išvengta bet kokių problemų vamzdžio perpildymo atveju. Taip pat idealu naudoti paprastą P gaudyklę, kaip parodyta (), tačiau pakanka mažiausiai 1,5 colio (38 mm) skersmens stovo vamzdžio.

Kadangi jis yra veikiamas slėgio, įsitikinkite, kad nutekėjimo linija pritvirtinta, kad ji nejudėtų ir nesugadintų. Jei jungiate kelias sistemas, kiekvienai sistemai reikalinga atskira nepriklausoma kanalizacijos linija, kad būtų užtikrintas tinkamas veikimas ir išvengta pažeidimų. Visos sistemos gali būti išleidžiamos į tą patį vamzdį / kanalizaciją / išorinį kanalizaciją, tačiau kanalizacijos linija iš kiekvienos sistemos turi būti atskira. Norėdami užtikrinti tinkamą veikimą, įsitikinkite, kad kanalizacijos linija nenugriūtų ir nesugriūtų, ir venkite jokių papildomų jungiamųjų detalių (atbulinių vožtuvų, rutulinių / vartų vožtuvų ir kt.), Nes tai gali užkirsti kelią tinkamam srautui kanalizacijos apačioje, o tai gali sukelti blogą darbą ir priešlaikinis sistemos gedimas.

9100-309100-31
Kanalizacijos įrengimo pavyzdys Kanalizacijos vamzdis su oro tarpu

Pradėkite eksploatuoti sistemą

NELEISKITE sistemos naudoti neišleisdami jos per visą regeneravimo ciklą, kad įsitikintumėte, jog per kurį nors ciklą nėra nuotėkių, ir kad kanalizacija būtų tinkamai prijungta. To nepadarius, gali įvykti potvynis ir sugesti vanduo.

Kai bus atlikta santechnika ir patikrinta, ar nėra nuotėkio, ar nėra vandentiekio jungčių, galite pradėti eksploatuoti sistemą.

Prieš pradėdami, apeikite visas kitas sistemas.

Atidarykite apėjimo vožtuvą

Idealiai atidarykite maišytuvą, esantį šalia sistemos, skalbimo kriauklę arba išorinį maišytuvą (jei jį sutvarkys sistema), tai leis orui iš sistemos išpilti. Lėtai atidarykite aplankinį vožtuvą iki pat vietos, kad vanduo galėtų patekti į sistemą esant trikiui, ir palikite jį tokį, kol rezervuaras bus pilnas vandens. Jei iš anksto užpildėte sistemą, ji turėtų užtrukti tik minutę ar dvi. Kai bakas yra pilnas, lėtai atidarykite aplinkkelio vožtuvą. 15-20 minučių leiskite vandeniui bėgti iš maišytuvo, kad visas bakas išeitų iš talpos ir iš dervos, tada uždarykite maišytuvą.

Patikrinkite, ar nėra nutekėjimų

Patikrinkite, ar sistemoje nėra nuotėkių, atkreipdami dėmesį į sandariklį tarp bako ir valdymo galvutės, taip pat į jungtis tarp apėjimo vožtuvo ir valdymo galvutės. Atidarykite netoliese esantį maišytuvą ir patikrinkite, ar nėra nuotėkių, atsirandančių bėgant vandeniui.

Praplaukite sistemą

Atidarykite netoliese esantį maišytuvą. Iš pradžių vandens spalva gali pasikeisti, tai yra normalu. Leiskite vandeniui bėgti iš maišytuvo mažiausiai 10 minučių arba tol, kol išblukės spalva. Priklausomai nuo sistemos, tai gali būti beveik betarpiška arba gali užtrukti kelias valandas. Išvalius vandenį, reikia atlikti rankinį regeneravimą.

Inicijuokite regeneravimą rankiniu būdu

Gera idėja leisti sistemai paleisti rankinį ciklą. Ant mechaninių vožtuvų pasukite pagrindinę rankenėlę, kol ji pasisuks į pirmąją padėtį. Skaitmeninėse sistemose palaikykite papildomą ciklo mygtuką 5-10 sekundžių, kol prasidės skalbimas atgal.

Patikrinkite, ar tinkamai veikia

Stebėkite, kaip sistema eina per kiekvieną ciklą, įsitikinkite, kad ji juda į kiekvieną padėtį, kad vanduo neištekėtų iš kitų jungiamųjų detalių ir kad vanduo tekėtų kanalizacijos linijoje. Sūrymo linijoje vanduo taip pat tekės per atitinkamus ciklus. Atkreipkite dėmesį: Tik skaitmeninės sistemos Jei skysčio rezervuaras tuščias, per sūrymo ciklą sistema neištrauks iš vandens iš rezervuaro vandens. Šį ciklą galima praleisti pradinio paleidimo metu, paspaudus papildomo ciklo mygtuką, kai [BD] ciklas pradeda skaičiuoti. Derva yra iš anksto įkraunama, o sūrymo vanduo nereikalingas pirmajam ciklui. Pradinis ciklas vykdomas siekiant įsitikinti, kad sūrymo bakas turi reikiamą vandens kiekį pirmajam automatiniam ciklui.

Būtinai grąžinkite visas kitas sistemas į aptarnavimo vietą.

Dažnai užduodami klausimai

Bendri klausimai

Kokia yra tinkama tvarka išdėstyti kelias sistemas?

Jei diegiate daugiau nei vieną rezervuarų sistemą, tipinė montavimo tvarka yra tokia:
nuosėdų filtras> pH filtras> geležies filtras> anglies filtras> vandens minkštiklis> arseno filtras
Jei geležies pašalinimui naudojate minkštiklį, anglies filtras paprastai seka po minkštiklio. Viso namo kasečių sistemos paprastai įrengiamos po bet kokių rezervuarų sistemų, „Scale Sentry“ sistema - po kasetės sistemos (-ų) ir visos UV sistemos bus paskutinės.

Ar man reikia pirminio filtro?

Daugeliu atvejų pirminis filtras nėra būtinas. Kadangi sistema valo labiausiai kietas daleles vandenyje, ji bus įstrigusi ir nuplaunama regeneracijos ciklo metu, todėl nereikės nuosėdų pirminio filtro. Jei vandenyje yra daug smėlio, norint apsaugoti valdymo galvutę, rekomenduojama naudoti centrifuginį filtrą (dalis # SDF-100) - http://store.afwfilters.com/parts-components/spin-down-sand-separator filtras-1 colis / . Vandeniui, kuriame yra daug chloro, rekomenduojama atlikti pirminį anglies filtrą, kad būtų ilgesnis dervos tarnavimo laikas. http://store.afwfilters.com/carbon-systems/

Kodėl mano vanduo dabar sūrus?

Kaip atsikratyti druskos vandenyje?

Jei vanduo atrodo labai sūrus tik retkarčiais ir per trumpą laiką išsivalo, dažniausia priežastis yra vandens naudojimas regeneracijos ciklo metu. Įsitikinkite, kad sistema nustatyta, kad ji atsinaujintų tuo metu, kai niekas nenaudos vandens, ir įsitikinkite, kad neturite nieko, kas automatiškai naudotų vandenį, kol sistema regeneruojasi.

Jei vanduo yra sūrus visą laiką, ko galima tikėtis. Vandens minkštikliai veikia keičiant natrio jonus su kalcio ir magnio jonais, kurie sudaro kietą vandenį. Daugeliu atvejų natrio, įpilto į vandenį, kiekis nepastebimas, tačiau namuose, kuriuose yra labai didelis kietumas ar didelis natrio kiekis, vanduo gali sukelti druskingą skonį. Geriausias būdas išspręsti šią problemą yra geriamojo vandens naudojimas atvirkštinės osmoso (RO) sistema, nes tai pašalins natrį ir suteiks į butelius kokybiško vandens.

Jei kietumas yra pakankamai didelis, kad susikaupia druskos, vietoj to galite naudoti kalio chlorido granules, kad palengvintumėte problemą. Nors paprastai kalio chloridas nerekomenduojamas (žr. Skyrių Sūrymo bakai).

Patikrinkite sistemos aprašą

Mano bakų dėžutė rodo „Ši pusė aukštyn“, tačiau ji buvo gauta gulint ar apverstas. Ar mano sistema pažeista?

Viršutinės nuorodos ant gabenimo dėžių yra, todėl viršutinę dalį galima atidaryti, kad būtų lengviau orientuotis montuojant. Pačiame rezervuare yra dangtelis, skirtas laikyti terpę talpykloje, todėl, padėjus jį į teisingą padėtį, turinys grįš į dugną. Bet koks rezervuaro turinio sumaišymas ištaisys pradėjus eksploatuoti.

Aš užsisakiau SXT valdymo galvutę, bet mano galva sako, kad tai yra SE, ar aš suklydau neteisingai?

Kai kurios SXT sistemos gali turėti etiketes, nurodančias senesnį SE modelio numerį. Tai tik vidinis paskyrimas ir nereiškia, kad gavote SE. SE kontrolierius buvo nutrauktas pakankamai ilgai, jo nebeįmanoma išsiųsti. Šis vaizdas parodys skirtumus, kad būtų lengva juos peržiūrėti.

Man trūksta kanalizacijos linijos, kur ji yra?

Nuotekų linija neįtraukta, nes kiekviena instaliacija yra skirtinga ir jai reikės skirtingo ilgio, stiliaus ir dydžių kanalizacijos vamzdžių.

Man trūksta savo žvyro, kur jis yra?

Daugumai standartinių minkštiklių nereikia žvyro, nors to reikalauja ir smulkaus tinklo („Iron Pro“) sistemos arba labai didelės sistemos. Jei jūsų sistemai reikalingas žvyras, nes dauguma sistemų yra gabenamos pakrautos arba iš dalies pakrautos, žvyras jau bus rezervuare. Jei jūsų sistema nebus iškrauta, žvyras paprastai bus mažame maiše arba savo dėžutėje, arba supakuotas su kitais komponentais. Žvyras pasirodys kaip mažos uolienos, tiksli rūšis ir kiekis priklausys nuo jūsų sistemos.

Turiu kelis maišelius laikmenų, kurie atrodo kitaip, ką aš turiu daryti?

Jei nusipirkote tik vieną sistemą, turėtumėte naudoti ją visą baką užpildyti, jei tai nepapildysite daugiau nei 2/3 - 3/4 rezervuaro. Kartais ta pati laikmena bus pakuojama į skirtingus maišus, tai nėra neįprasta. Jei turite daugiau nei vieną sistemą, galite naudoti žemiau pateiktą paprastą vadovą, kuris padės nustatyti dažniausiai pasitaikančias laikmenas. Jei nesate tikri, susisiekite su mumis, norėdami įsitikinti, kad laikmeną įdėjote į tinkamą baką.
Derva - naudojama minkštikliuose - mažos granulės, panašios į šlapią smėlį, įvairių spalvų
„KDF Media“ - kai kurių minkštiklių priedas - auksiniai arba tamsiai rudi dribsniai
Anglis / katalitinė anglis - naudojama autonominėje sistemoje, oro įpurškimo aukso sistemose ir kai kuriose kombinuotosiose sistemose - juoda terpė, gana lengva, panaši į smulkiai susmulkintą anglis.
„Filox“ / „Mang-Ox“ - naudojami autonominėje sistemoje ir oro įpurškimo platinos sistemoje - sunki, tamsi terpė, kuri atrodo kaip smulkiai susmulkinta uola
Kalcitas / Corosex - naudojamas pH sistemose - mažos baltos granulės
„Chemsorb“ / „Filter-Ag“ / „Turbidex“ - naudojami nuosėdų talpyklose ir oro įpurškimo sidabro sistemose - maži balkšvi arba gelsvi gabaliukai, panašūs į mažus akmenukusMaži rutuliukai, panašūs į šlapią smėlį, įvairių spalvų

Mano daugiaaukščio stiklo bakas atvyko ir sėdi kreivas. Ką daryti?

Juodi bagažinės dugno bagažinės gabenimo atvejai gali būti išjudinti. Jei jūsų bakas yra šiek tiek pakreiptas, tiesiog pakelkite baką nuo 2–3 colių (5–8 cm) nuo grindų ir atsargiai, bet tvirtai nuleiskite žemyn, teikdami pirmenybę šone, kurią reikia sureguliuoti, kad bakas stovėtų tiesiai.

Paruošimas prieš diegimą

Staliaus vamzdis yra ne centre arba daugiau kaip 1/3 colių virš rezervuaro, kaip tai išspręsti?

Pakraunamose ir iš dalies pakrautose sistemose pakilimo vamzdelis gabenimo metu gali būti atstumtas nuo centro. Tai puiku, o prisukdami valdymo galvutę, įsitikinkite, kad keltuvas patenka į piloto skylę, ir jis pats susitvarkys.

Neišpjaukite savo viršutinio vamzdelio! Jei jūsų stovo vamzdis išsikiša daugiau nei 1/3 colio virš rezervuaro viršaus, turėsite jį ištaisyti. Yra keli būdai, kaip tai padaryti.
--Galite pakeisti gabenimo dangtelį ir kiek įmanoma priveržti, tada paguldyti baką ant šono ir keletą kartų apversdami jį pirmyn ir atgal, kad laikmena pasislinktų ir leistumėte, kad keltuvas grįžtų į reikiamą padėtį.
--Naudodami žarną, įleiskite vandenį į stovo vamzdelį ir atsargiai nuspauskite žemyn, nes vanduo išstumia terpę nuo stovo vamzdžio.
- Užpildę baką aukščiau terpės lygio, galite pūsti į viršutinio vamzdelio vamzdelį (arba naudoti oro kompresorių), kad aplink stovo vamzdelį būtų sukurtas oras, kuris jums švelniai įstumtų atgal į vietą.

Ar mano sistemai reikia žvyro?

Daugumai standartinių minkštiklių nereikia žvyro, nors to reikalauja ir smulkaus tinklo („Iron Pro“) sistemos arba labai didelės sistemos. Jei jūsų sistemai reikia žvyro, ji jau bus rezervuaruose ant pakrautų ir iš dalies pakrautų sistemų. Jei manote, kad jūsų sistemoje turėtų būti žvyro, o turite nepakrautą sistemą be atskiro žvyro, galite susisiekti su mumis ir išsiaiškinti, ar jums to reikia.

Pritvirtinkite valdymo galvutę

Aš nematau savo piloto O žiedo, ką man daryti?

Labai tikėtina, kad trūksta piloto O žiedo. Jis tvirtai pritvirtintas aukščiau bandomosios angos, griovelyje, todėl gali būti sunku įžiūrėti. Turėtumėte jausti tai kaip lengvas guzas piloto viduje, jei jo trūktų, būtų didelis tarpas ten, kur jis turėjo būti.

Aš skaičiau ar mačiau, kad neturėčiau įdiegti viršutinio paskirstymo krepšelio, ar tai tiesa?

Viršutinis paskirstymo krepšelis yra naudojamas siekiant apsaugoti dervą nuo įsiskverbimo į valdymo galvutę ir į jūsų vamzdžius. Tai taip pat apsaugo dervą nuo vandens nutekėjimo vandens ar oro bangų metu. Teisingai įdiegtos ir tinkamai funkcionuojančios sistemos neturės problemų, tačiau viršutinis krepšelis yra kaip saugumo priemonė problemoms išvengti ir rekomenduojama jį naudoti, jei yra. Tie, kurie rekomenduoja palikti jį išjungti, dažniausiai tai daro, kad būtų išvengta kaupimosi ant krepšio, dėl kurio gali atsirasti srauto apribojimai (labiau paplitę aukšto geležies vandenyse), tačiau paprastai yra lengviau periodiškai išvalyti ar pakeisti viršutinį krepšį, nei valyti užsikimšusį įrenginį. ar suklysta.

Paruoškite ir prijunkite sūrymo baką

Kam sūrymo rezervuare yra vienas ar du balti plastikiniai dangteliai, kam jie skirti?

Tai yra sūrymo dangteliai. Viršutinė dalis padeda išvengti druskos kritimo į sūrymo šulinį ir nesusipainioti su plūdės mazgu. Jei turite antrą, jį galima naudoti apačioje, tačiau jis tikrai nenaudojamas tikslui ir, jei norite, gali būti išsaugotas kaip atsarga.

Mano sūrymo rezervuaras perpildytas, ką daryti?

Kadangi sūrymo rezervuare yra plūdė, skirta sustabdyti rezervuaro perpildymą, dažniausia perpildymo priežastis yra tai, kad sūrymo linija nėra patikimai sujungta su plūdės mechanizmu. Jei naudojate greitojo sujungimo stilių, įsitikinkite, kad jis visiškai įstumtas, kai pirmą kartą įstumsite į jį, jis sustos, bet jei paspausite šiek tiek sunkiau, jis užsifiksuos ir užsandarins. Laikydamiesi suspaudimo būdo, prieš pradėdami veržlę, įsitikinkite, kad vamzdeliai yra visiškai įstumti į jungiamąsias dalis, ir įsitikinkite, kad veržlė yra teisingai sriegiuota ir nesulenkta. Galite vykdyti rankinį regeneravimą ir stebėti sūrymo baką per sūrymo ciklą (BD skaitmeniniuose vožtuvuose), kad įsitikintumėte, jog vanduo išleidžiamas iš rezervuaro, o sūrymo užpildymo metu (BF - skaitmeniniame) žiūrėti, ar nėra vandens. išeina aplink armatūrą. Jei per sūrymo ciklą NENEKALAMAS vanduo ir vanduo bėga aplink armatūrą, jis neuždaromas tinkamai.

Aš neturiu nieko, prie ko prijungčiau savo perpylimo skysčio rezervuaro, ar tai problema?

Jei visa kita yra sujungta ir veikia tinkamai, sūrymo bako perpildymas niekada neturėtų kilti. Valdymo galvutė skirta į rezervuarą įpilti nustatyto vandens kiekio, o jei dėl kokių nors priežasčių sugenda, plūdės mazgas užkirs kelią rezervuaro perpildymui.

Kiek vandens turėčiau įpilti į sūrymo baką?

Nė vienas. Įdiegdami ir nustatydami sistemą, paleisite sistemą rankiniu būdu, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai, o šio proceso metu sistema užpildys sūrymo baką iki reikiamo lygio.

Ar manoma, kad sūrymo rezervuare visą laiką yra vandens?

Ar vandens lygis sūrymo rezervuare turėtų būti didesnis nei druska?

Sistema įpila vandens į sūrymo rezervuarą kiekvieno regeneravimo pabaigoje, taigi ji turi galimybę ištirpinti druską kitam ciklui, todėl sūrymo rezervuare visą laiką bus vandens. Vandens lygis sūrymo rezervuare skirsis priklausomai nuo sistemos dydžio, sūrymo rezervuaro dydžio, sistemos nustatymų ir druskos kiekio rezervuare, todėl nėra neįprasta, kad vanduo viršija druskos lygį. Kol vanduo nėra iki perpildymo, problemų nėra.

Kiek druskos turėčiau įpilti į sūrymo baką?

Sūrymo rezervuarą galite užpildyti tiek druskos, kiek jis tilps iki sūrymo šulinio viršaus. Mažiausiai turėtų būti pakankamai druskos kitam regeneravimui, reikalingas kiekis priklausys nuo sistemos dydžio ir nustatymų, tačiau daugiausiai sistemų užteks mažiausiai 1–2 maišų druskos (40–80 svarų).

Kaip dažnai reikia įpilti druskos į sūrymo baką?

Druskos vartojimo greitis skirsis priklausomai nuo sistemos dydžio, nustatymų, vandens kokybės ir vandens naudojimo. Tai yra jūsų pasirinkimas dažnai pilti druskos, kad sūrymo bakas būtų pilnas, arba druskos įpilkite tik tada, kai jos pradeda trūkti. Vidutiniškai namai per mėnesį sunaudotų 1-2 maišus (40–80 svarų) druskos. Namuose, kuriuose naudojamas didelis kietumas ar vanduo, galite tikėtis didesnio druskos vartojimo.

Ar galiu minkštiklyje naudoti kalio chloridą vietoj įprastų druskos granulių?

Galite, tačiau paprastai tai nerekomenduojama. Dauguma žmonių, norinčių naudoti kalio chloridą, yra susirūpinę dėl druskos, kurią ji įpila į vandenį. Namams vidutinis natrio kiekis vandenyje padidins jūsų bendrą suvartojamo natrio kiekį (vienas įprastos duonos riekė turės 3-4 kartus daugiau natrio nei įprasta stiklinė suminkštinto vandens). Jei laikotės ribojančios natrio dietos, atvirkštinės osmozės (RO) sistema pašalins natrį ir paprastai bus pigesnė nei kalio chlorido vartojimas. Daugelyje vietų postassium chloridas kainuoja 3-4 kartus daugiau nei standartinės druskos granulės. Be to, reikia 30% daugiau kalio, kad jis atsinaujintų iki tokio paties lygio kaip įprastos druskos granulės.

Jei turite labai didelį kietumą, dėl kurio kaupiasi druska, galite naudoti kalį, kuris padės sušvelninti problemą. Jei naudosite kalio chloridą, turėsite 30% padidinti sūrymo kiekį arba sumažinti 30% sistemos talpos.

Skaitmeninės valdymo galvutės sąranka

Ar valdant valdymo galvutę nepažeisite jos?

Ne. Valdymo galvutė veiks gerai, kai pro ją teka vanduo.

Kodėl mano ekranas mirksi tarp dienos laiko ir skaičiaus? Ar tai klaidos kodas?

Tai normalu, kai rodomas skaičius rodo galonų skaičių iki kito regeneravimo. Tai NĖRA klaidos kodas, jei yra klaida, bus rodoma klaidos piktograma, o klaidos kodas bus rodomas vienintelis dalykas.

Kodėl mano ekranas mirksi tarp dienos laiko ir skaičiaus? Ar tai klaidos kodas?

Tai normalu, kai rodomas skaičius rodo galonų skaičių iki kito regeneravimo. Tai NĖRA klaidos kodas, jei yra klaida, bus rodoma klaidos piktograma, o klaidos kodas bus rodomas vienintelis dalykas.

Ar paslaugos (maišytuvo) piktograma reiškia, kad mano sistemą reikia prižiūrėti?

Ne, paslaugos piktograma paprasčiausiai reiškia, kad sistema veikia (veikia). Blykčiodamas jis rodo, kad regeneracija yra sekanti kitą nustatytą laiką.

Ką reiškia mirganti vandens lašo piktograma?

Tai yra srauto piktograma. Naudojamas tik išmatuotais vandens minkštikliais, tai rodo, kad vanduo teka per sistemą.

Ką reiškia apskritimo šauktuko piktograma?

Tai rodo klaidą. Suderinkite numerį ekrane su skaičiumi žemiau esančioje klaidų diagramoje, kad gautumėte trikčių šalinimo patarimų.

Klaidos kodas

Klaidos tipas

Priežastis

Sprendimas

0

„Cam Sense“ klaida

Stūmoklis pajudėjo daugiau nei 6 minutes

Atjunkite sistemą, atjunkite stūmoklį nuo variklio / krumpliaračio ir patikrinkite, ar stūmoklis laisvai juda vožtuvo viduje; jei tai nepakeičia tarpiklio ir tarpiklių ir galbūt stūmoklio. Iš naujo prijungę stūmoklį, patikrinkite, ar valdymo galvutėje nėra sugedusių, susidėvėjusių ar atjungtų dalių, ir pakeiskite arba vėl prijunkite rastas. Atlikite griežtą atkūrimą. Patikrinę programavimą, paleiskite sistemą naudodami regeneraciją ir stebėkite variklį, kad įsitikintumėte, jog jis juda stūmokliu, jei jis nėra variklis, jį reikia pakeisti. Jei vis tiek pasitaiko klaidų, susisiekite su mumis palaikymo.

1

Ciklo žingsnio klaida

Netikėtas ciklo įvestis

Atjunkite sistemą ir patikrinkite, ar visos elektros jungtys ir kumšteliniai jungikliai yra saugūs. Įjunkite įrenginį atgal ir patikrinkite pagrindinį programavimą ir įsitikinkite, kad vožtuvo tipas ir sistemos tipas yra teisingi jūsų sistemai. Inicijuokite rankinį atstatymą ir patikrinkite, ar jis teisingai atliktas atliekant veiksmus. Jei pasikartoja klaida, susisiekite su mumis palaikymo.

2

Regen gedimas

Nuo paskutinės regeneracijos praėjo daugiau nei 99 dienos (7 savaitės dieną nustatyta)

Atkurkite klaidą rankiniu būdu. Patikrinkite savo nustatymus, kad įsitikintumėte, ar sistema automatiškai atstatoma. Patikrinkite matuoklį, kad jis neužstrigtų ir ar likę galonai suskaičiuoti.

3

Atminties klaida

Gedimas grandinės plokštės atmintyje

Atnaujinkite nustatymus ir atlikite pagrindinį programavimą. Jei vėl atsiranda klaida, susisiekite su mumis palaikymo

UD

Viršutinio disko sinchronizavimas

Stūmoklis sinchronizuojasi

Dažnas keičiant programavimą arba jei sistema praranda galią. Sistema automatiškai atsistato iš šios būsenos.

SXT klaidų kodai

Kokie yra visi MASTER programavimo parametrai?

Žemiau yra diagrama su visų parinkčių, parodytų MASTER programavime, sąrašu. Atminkite, kad priklausomai nuo jūsų sistemos galite nematyti visų rodomų parinkčių.

Tai yra tik nuoroda. Nenaudokite šios diagramos nustatymams pakeisti. Pakeitimus reikia atlikti tik taip, kaip nurodyta programavimo skyriuje arba mūsų techninės pagalbos specialistų.

Kodas

Parametras

Galimybės

apibūdinimas

DF

Ekrano formatas

GAL

Galonai, su 12 valandų AM / PM formatu

Ltr

Litrai, su 24 valandų formatu

VT

Vožtuvo tipas

dF1b

Žemas srautas

Fltr

Filtras

dF2b

Dvigubas atgalinis praplovimas

UFbd

Pirmiausia užpilkite sūrymu

UFtr

Žemutinis filtras

Otro

Kiti

KT

Valdymo tipas

FI

Metered (Flow) Immediate - will regeneration immediately after programmed capacity is reached.

Fd

Metered (Flow) Delayed - will regeneration at the preset time after programmed capacity is reached.

Tc

Time Clock - will regeneration at the set regeneration time after the set number of days has passed.

dAY

Day of the Week - will begin a regeneration cycle on the set day(s) at the set regeneration time.

NT

Number of Tanks

1

For systems with only 1 media tank.

2

For systems with 2 media tanks (dual tank softeners only).

UT

Indicates current tank in service

U1

Tank 1 is in service

U2

Tank 2 is in service (dual tank softeners only).

C

Talpa

1-999.9
(x1000)

System capacity, in grains

H

Hardness

1-199

Hardness of the water, in grains.

RS

Reserve Selection

SF

Percentage saftey factor - a percentage of total capacity

rc

Fixed reserve capacity - a set number of gallons

SF

Saftey Factor

0-50%

Sets saftey factor if RS is set to SF

RC

Reserve Capacity

1-(half of calculated capacity)

Sets the number of gallons to use as a reserve on systems with RS set to rc

DO

Day Override

OFF-99

Initiates the regeneration at the set number of days, regardless of usage.

RT

Regen Time

12:00

This sets the time that the regeneration cycle will start.

BW

Backwash

0-199

This sets the length of the backwash portion of the cycle.

BD

Brine Draw

0-199

This sets the length of the brine draw portion of the cycle.

RR

Rapid Rinse

0-199

This sets the length of the rapid rinse cycle.

BF

Brine Fill

0-199

This sets the length of the brine fill portion of the cycle.

To configure your brine fill time you need a couple things. The brine line flow control (BLFC) size (usually indicated by a sticker near the brine fitting) indicates the rate at which the brine tank is filled, 0.5 and 1.0 GPM are most common. You also need the size of your system in cubic feet of resin, and the salt dosage you want to use - 6 lb of salt per cubic foot of resin results in an efficient capacity of 21,000 grains per cubic foot, while 16 lb per cubic foot provides maximum capacity of 32,000 grains per cubic foot. Multiply the desired salt dose by the amount of resin in your tank to determine required salt per regeneration. A gallon of water will dissolve 3 lb of salt, so divide your salt per regeneration requirement by 3 to get the gallons of water needed, then multiply that by the BLFC size to get the correct setting. EXAMPLE: If you have a 1.5 cu ft system, a 0.5 GPM BLFC, and want to use efficient salt dosage, 6*1.5=9 pounds of salt per regeneration. 9/3=3 gallons of water required. 3*0.56 minute brine fill time.

D1-D7

Day of the Week Setting

ON/OFF

Controls which days to backwash on Day of Week setups.

CD

Current Day

1-7

Used to set the current dayon Day of Week setups.

FM

Flow Meter Type

P0.7

3/4" Paddle Wheel Meter

Gen

Generic or Other Meter

P2.0

2" Paddle Wheel Meter

t1.5

1.5" Turbine Meter

P1.5

1.5" Paddle Wheel Meter

t1.2

1.2" Turbine Meter

t1.0

1" Turbine Meter

P1.0

1" Paddle Wheel Meter

t0.7

3/4" Turbine Meter

K

Meter Pulse Setting

0.1-999.9

Pulses per gallon, for Gen flow meter setting.

SXT Master Programming Chart

Plumbing Guidlines

After installing the bypass it still moves up and down, is that normal?

Do not overtighten the screws on your system. Taip. The bypass seals with O-ring and even when tightened down some movement will occur, without leaking. As long as the screws are snug enough to keep the bypass from coming apart further tightening will just cause damage.

Can my drain line be ran vertically?

How far can I run my drain line?

Water from the drain comes out under pressure and can be ran vertically if needed. If running the drain line more than 15 ft use at least a 3/4" line.

Can I run my drain line to a sewer/septic?

Taip. These systems can be ran to your sewer or septic line and is typically the recommended place to run the drain. Most concerns are related to the amount of water going down the drain, and a properly designed septic/sewer system will not have a problem handling it. Studies have also shown that concerns over salt in the wastewater affecting septic systems are unfounded and not a problem.