Ilgalaikis vandens saugojimas: patarimai vandens kaupimui į 55 galonų būgną jūsų garaže

- Jan 08, 2019-

Ilgalaikis vandens saugojimas: patarimai vandens kaupimui į 55 galonų būgną jūsų garaže

Kai pradėsite pakabinti prepping, galiausiai sužinosite, kaip tinkamai laikyti vandenį ilgalaikiam naudojimui.

Bet nors gali pasirodyti, kad pakaks keleto pusę litro vandens butelių, nepamirškite, kad kai SHTF, kiekvienam jūsų grupės asmeniui reikės bent galono vandens per dieną.

Visada dukart patikrinkite, ar jūsų maisto racionas ir vandens tiekimas yra lygūs, todėl jums nebus pavojaus badauti mirties ar mirties nuo troškulio.

Be švarios įvairios išgyvenimo įgūdžių, pvz., Medžioklės ir maisto išsaugojimo, jūs taip pat turite žinoti geros vandens saugojimo sistemos intarpus. Vienas geras būdas tai padaryti yra laikyti vandenį ilgalaikiam naudojimui 55 litrų statinėse.

Žemiau yra keletas patarimų, kaip laikyti vandenį 55 galonų būgnuose :

  1. Kur įsigyti 55 galonų būgnų - galite įsigyti tvirtų 55 galonų būgnų iš internetinių parduotuvių. Tačiau nekelkite pavojaus pirkti tuos, kurie nėra naudojami, nebent jūs asmeniškai žinotumėte ar pasitikėtumėte pardavėju. Nepamirškite, kad šiuose būgnuose bus laikomas vanduo, o geriau, jei norite gauti naujų, kad būtų užtikrintas jų švarumas.

  2. Ką jums reikės šiam projektui - Prieš pradėdami projektą surinkite šias medžiagas: juodasis nuolatinis žymeklis, juodi plastikiniai lakštai (ne mažiau kaip 3,5 mil. Storio), balinimo, veržliarakčio raktas, sustiprinta ortakio juosta (pvz., „Gorilla“ juosta), žirklės, sifono žarna, muilas ir šaukštelis.

  3. Kaip valyti ir dezinfekuoti būgnus - pradėkite plauti kiekvieno būgno vidų indų plovimo muilu ir vandeniu. Įdėkite pakankamai muilo į vandenį, kad gautumėte būgninių muilą, bet įsitikinkite, kad nenorite pernelyg daug nuvalyti. Sukite būgną aplink, kad kiekvienas konteinerio colis būtų padengtas muiluotu vandeniu ir apversti būgną taip, kad viršuje taip pat būtų išvalytas. Gerai išskalaukite kiekvieną būgną. Ištuštinus kiekvieną būgną, vėl užpildykite juos vandeniu, apvyniokite juos, tada nuplaukite, kad pašalintumėte visą muilą. Džiovinkite būgnus naudodami šaukštelį nepurkšto chloro baliklio, esančio vandens kiekyje. Sukite būgną dar kartą, kad išvalytumėte kiekvieną konteinerio colį. Palaukite 30 sekundžių, tada išpilkite tirpalą iš būgno. Prieš užpildydami kiekvieną būgną džiovinkite orą, arba vėl juos nuplaukite apdorotu miesto vandeniu.

  4. Kaip tinkamai užpildyti būgnus - Užpildydami būgnus vandeniu, naudokite geriamojo vandens žarną. Miesto apdorotas vandentiekio vanduo nereikalauja papildomo apdorojimo , turi būti apdorojamas vanduo, vanduo ar kitas vanduo iš neapdoroto šaltinio. Laikydami neapdorotą vandenį ar vandenį, kuris nebuvo chloruotas vietos miesto vandens tiekėjo, naudokite vandens valymą, kaip nurodyta. Jūs taip pat galite pakeisti du valgomuosius šaukštus aromato neturinčio skysto chloro baliklio kiekvienam 55 galonų vandens būgnui. Jei neturite skysto baliklio, į vandenį įpilkite 4-6 proc. Natrio hipochlorito (baseino šoko).

  5. Kaip laikyti 55 galonų būgnus - statykite būgnus tiesiai ant betono, kuris gali pašildyti ir išleisti chemines medžiagas, kurias gali sugerti būgnai. Neleiskite, kad būgnai būtų uždėti ant kai kurių 2 × 4s, kad jie liktų nuo betono. Prieš užpildydami būgnus įsidėkite būgnus, nes jie bus neįtikėtinai sunkiai judinami, kai jie bus užpildyti. Užsukite veržles į užpildymo angas, tačiau įsitikinkite, kad jie netinkamai kirsdami sriegius. Su veržliarakčio veržliarakčiu užveržkite veržles, kad užsandarintumėte vandenį ir apsaugotumėte ją nuo išorinių teršalų. Naudodamiesi juodu žymekliu, įtraukite tam tikrus užrašus žemyn vandens būgnų pusėje, pavyzdžiui, kai vanduo buvo laikomas, jei juose yra priedų, ir jei vanduo yra geriamasis ar ne. Apsvarstykite, kad tarp 2 × 4s būtų prikabintas virvė, kad bareliai nebūtų apvirsti. Taip pat galite uždengti statines juodu plastikiniu įdėklu, kad išvengtumėte tiesioginių saulės spindulių smūgių į būgnus. Jų apsaugai (OPSEC) taip pat labai svarbu uždengti juodą plastikinį įdėklą. Jei būgnai yra paslėpti, tai neleis niekam nukreipti savo vandens tiekimo, kai SHTF. Apsaugokite lakštus su tam tikrais tvirtais baldais. Naudokite sustiprintą ortakio juostą, kad padėtų ant plastikinio lapo kraštų, kur pertraukos buvo išstumtos taip, kad plastikinis lakštas neplyštų. Pakabinkite lakštus aplink sritį, kurioje laikomos būgnai, tada užfiksuokite, kad plastikinis lakštas būtų apačioje.

  6. Kaip sifonuoti vandenį iš būgnų - Norėdami sifonuoti vandenį, uždėkite savo kibirą ar vandens talpyklą prie būgno, kad sifono žarna būtų nukreipta žemyn. Įkiškite sifono galą vario vožtuvu į cilindrą ir tuščią, plastikinį galą į kibirą. Laikykite sifono galą visiškai panardintą į vandenį ir tada pakratykite žarną vertikalia, aukštyn ir žemyn. Palaukite kelias sekundes ir kai vanduo teka savaime, galite sustabdyti sifono purtymą.

Atminkite, kad, be įrankių ir maisto produktų, vanduo taip pat yra labai svarbus jūsų išlikimui, kai SHTF. Pradėkite saugoti vandenį ilgą laiką, todėl nereikės nerimauti dėl pakankamai vandens, kai atsidursite nelaimės scenarijuje.