Membraninis gėlinimas - RO gamykla

- Aug 15, 2017-

Membraninis gėlinimas - RO gamykla

Savivaldybėms , jėgos , naftos ir dujų , kasybos , kurortuose ir daugelyje kitų pramonės šakų reikia švaraus gėluoto vandens, kad būtų galima daugybe naudojamų buitinių, pramoninių ir žemės ūkio reikmenų. IDE padeda klientams šiose pramonės šakose išspręsti savo vandens problemas išklausydamas pirmą kartą, o tada panaudojant technologinę kompetenciją ir praktinę patirtį, sukauptą per beveik penkiasdešimt metų patirties .

Per šį laikotarpį IDE nuolat didina didelio masto gamyklų gėlinimo pajėgumus, tuo pačiu smarkiai sumažinant vandens nugriebto vandens kiekį , ypač BOT projekte . Šis neprilygstamas įrašas padėjo IDE tapti aiškiu pasaulinės gėlinimo rinkos lyderiu ir ypač didelio masto jūros vandens atbuline osmoso srove .

Pagrindinės IDE membraninių gėlinimo įrenginių privalumai

·   Nuoseklūs kokybės standartai: IDE mažos ir didelės apimties gamyklos gamina aukštos kokybės geriamąjį ir pramoninį vandenį iš jūros vandens ir sūrus vandens, tuo pačiu laikantis griežtų sveikatos ir saugos standartų. Mūsų gamyklos tiekia maždaug 3 milijonus m 3 per dieną švaraus vandens dešimtims milijonų žmonių visame pasaulyje, skirtus buitiniam ir pramoniniam naudojimui.

·   Efektyvus pramonės sektorius: su daugeliu metmenų terminio ir membraninio gėrimo patirties IDE nuolat gerina išlaidų efektyvumą.

·   Įrodyta projekto valdymo patirtis: beveik 50 metų nevaldomumo sėkmė parodė, kad IDE sugebėjo laiku pateikti, sudėtingus projektus pagal biudžetą ir aukščiau pateiktas specifikacijas.

Pasaulinis membraninių gėlinimo projektų lyderis

IDE sukūrė ir pastatė daugumą pasaulio didžiųjų dydžių gėlinimo įrenginių, įskaitant didžiausią ir pažangiausią pasaulyje gamyklą Soreke, Izraelyje . Kuriant pažangiausias technologijas ir dirbant kartu su partneriais, IDE nuolat didina didelio masto gamyklų gėlinimo pajėgumus, tuo pačiu žymiai sumažinant nevalytos vandens sąnaudas pagal ilgalaikes BOT sutartis.

Taip yra dėl sukauptos patirties, technologinės kompetencijos ir praktinės patirties, kurią mes sukūrėme maždaug po 50 metų, nesuderinta ataskaita, kuri padarė IDE aiškų pasaulinės gėlinimo rinkos lyderį apskritai ir didelio masto jūros vandens atvirkštinį osmosą ( SWRO).

Naujausi augalų projektavimo ir statybos naujovės bei RO technologija, pvz., IDE 16 "membranos vertikaliame masyve, kuri buvo pradėta Soreko gamykloje Izraelyje, taip pat slėgio centro projektas, ženkliai sumažino bendrąsias gėlinimo sąnaudas naudojant šią technologiją. Tai pakeitė pramonę, nes gėlinimas šiuo metu yra ekonomiškai perspektyvesnis nei bet kada ir daugiau situacijų nei anksčiau.

Mažiausia kaina, maksimalus efektyvumas

IDE didelio masto gamyklos užtikrina mažiausius vandens tiekimo kaštus BOT projektuose, nes energijos suvartojimas yra mažas:

·   Individualios priešsaugos sistemos - užtikrina didžiausią atgalinės osmoso gamyklos efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

·   Optimizuoto slėgio centro projektavimas - naudojant itin efektyvius aukšto slėgio siurblius ir technologinį procesą, kad maksimaliai padidėtų membranų pralaidumas ir druskos atmetimas.

·   Energetikos atkūrimo sistema (ERS) , leidžianti IDE gamykloms pasiūlyti mažiausią žaliavos nudruskinimo energijos kiekį.

·   Patys pažangiausi membranos - didina efektyvumą, tuo pačiu sumažinant investicijas.

·   Lankstūs finansavimo paketai - padėti klientams paversti ambicingus sapnus realybe, greitais terminais ir griežtomis biudžeto sistemomis.

Modulinė atvirkštinė osmoso (RO) nudruskinimo tirpalai jūrai ir braziliškam vandeniui

IDE modulinės jūrų / sūrių vandens atvirkštinės osmoso (SWRO / BWRO) vienetai yra idealūs, jei jums reikia lankstumo, gebėjimo augti ir visiškai savarankiško.

IDE naudoja naujausias " atvirkštinio osmoso" technologijas mažiems ir vidutinio dydžio gėlinimo projektams. Jie yra skirti užtikrinti aukštą našumą ir patikimumą, taip pat patogumą ir mažą energijos suvartojimą.

IDE moduliniai atvirkštinio osmoso gėlinimo sprendimai idealiai tinka augimo situacijoms. Pradedant 500 m 3 per dieną, sistemos labai lengvai gali būti išplėstos iki 30 000 m3 per dieną.

Statybos įranga ir medžiagos yra atrinktos iš pirmaujančių tiekėjų, siekiant maksimaliai padidinti sistemos patikimumą ir sumažinti priežiūros išlaidas. Gaminamas vanduo atitinka Pasaulio sveikatos organizacijos normas ir (arba) reikalavimus geriamam vandeniui .

Modulinių SW- blokų tiekimas palengvina transportavimą į aikštelę, sumažina montavimo darbus vietoje ir sutaupo reikiamą infrastruktūrą ir pastatus, todėl smarkiai sumažinama projekto įgyvendinimo kaina ir rizika.

IDE modulinių SW RO sistemų pagrindiniai privalumai

·   Padidintas veiklos efektyvumas ir patikimumas

·          Dažnio keitiklis (VFD)

·          Paštas uždarymo produkto vandens praplaukite

·   Padidintas energijos vartojimo efektyvumas

·   Apatinė opex

·          Standartinis išankstinis apdorojimas su mažo greičio, slėgio, multimedijos filtrais

·          Aukštos kokybės statybinės medžiagos

·   Paprastas veikimas

·          Skydai montuojami prietaisai ir indikacijos

·          Produkto iš viso tirpių kietųjų dalelių (TDS) monitorius

·          Didelis TDS išjungimas

Membraninių sprendimų pasirinktinės savybės

·   Montavimo ir paleidimo priežiūros darbai

·   Viso lygio paslaugų teikimas

·   Techninės priežiūros programa

·   O & M sutarties priežiūra

·   Borų šalinimo sistema

·   Pašalinkite ir padenkite