Baseinu filtrai? Sužinokite, kokios yra geriausios

- Jul 20, 2017-

Baseinu filtrai? Sužinokite, kokios yra geriausios

Yra trijų skirtingų tipų filtrai, kurie gali būti naudojami inground baseinai. Trys rūšys yra smėlio, diatomito (DE) ir kasetės. Kiekviena rūšis turi savo privalumus ir trūkumus. Filtras naudoti tipas priklauso nuo to, ką baseino savininkas nori kainos, išlaikymo, reikia ir kitus vietą pagal veiksnius.

Ką daro filtrą?

Prieš mes svarstome, įvairių tipų filtrai specifiką, svarbu pirmiausia aptarti filtrą ką ir kodėl tai taip svarbu, kad baseinas. Filtras yra elementą, kuris yra įmontuoti į prie baseino vandentiekio tinklo. Kaip vanduo yra stumiama, jis eis per filtrą purvo ir šiukšlių, kad yra gaudomi spąstais viduje. Tai sukuria švarių ir filtruotas vanduo. Švaraus vandens išleidimo vamzdžio teka atgal į baseiną. Tai vyksta Šiaurės apskrito mada tol, kol sistema yra. Atsižvelgiant į filtro tipą ir baseinas naudojimo suma, dauguma baseinas savininkų paleisti filtro per 6 – 12 valandų per parą.

KlasikinisSmėlio filtras

Tai viena iš seniausių technologijų ir mažiausiai brangus filtras, kuris gali būti perkamos. Jei jums atrodo daugiausia vyresnio amžiaus baseinai, nebent jie buvo atnaujinti, jums bus rasti aSmėlio filtras.Mieste yraSmėlio filtrastankas ir priklausomai nuo rezervuaro dydžio, yra tam tikrą smėlio. Smėlis yra žiniasklaidos, kad eina į baką. Gali būti naudojamos tik specialios rūšies smėlio, kuris yra būdingas baseinas pramonės. Filtras veikia vanduo juda per degalų bako iš viršaus. Yra apie 75 % smėlio ir 25 % laisvos vietos rezervuare. Kaip bakas prisipildo vandeniu iš telkinio, jis eina per smėlį ir filtruoja bet mikronų, yra pakankamai didelis, kad bus sugauti į smėlį. Šis purvo ir nuolaužų yra talpykloje tol, kol visa sistema yra backwashed. Tada filtruotas vanduo yra stumiama atgal į baseiną. ASmėlio filtraspaprastai turi multiport vožtuvą, kuris leidžia bet kur nuo trijų iki šešių funkcijų yra filtras. Normalus filtras veikiant vožtuvas bus sukurta apie filtravimo režimą. Tai yra būdas filtras yra nustatytas daugeliu atvejų. Taip pat yra atvirkštinis purvo režimą, kuris leidžia vykdyti visus nešvarumus ir šiukšles, kuris buvo sugautas smėlio filtro žarna pajungti namą. Kas iš esmės tai yra atvirkštinis vandens srautas per filtrą iš apačios į viršų; Tokiu būdu visas šiukšles, kad buvo surinkta iš filtro išleidimo žarna. Smėlio viduje paprastai pakeičiami kas trejus – penkerius metus, priklausomai nuo ilgio, maudymosi sezoną ir kaip gerai prižiūrimi baseinas. Tai turi būti daroma, nes su vandeniu veikia atgal ir pirmyn per jį, smėlio dalelių taps daug apvalesnės, kurie sukelia juos užrakinti kartu. Tai suteiks mažiau efektyvų filtravimą.

DE filtras

Šis filtras veikia panašiai kaip irSmėlio filtras. Kas skiriasi apie tai yra filtravimo medžiaga, kuri yra naudojama. Viduje DE filtras yra tam tikrų tinklų ar pirštų, kaip jie dažnai vadinami. Šie pirštai yra padengtos DE milteliai, kurie yra pagaminti iš susmulkintų jūros kriauklių ir šiek tiek mikroskopinių jūros būtybių vadinamas titnagdumblių išorės silicio išskyros. Kaip vanduo eina per šiuos pirštus, jie sugeria didžiąją dalį purvo ir nuolaužų daug žemesnio mikronų lygio nei smėlio filtras gali. Ji gali sugauti daug mažesnių ir smulkios dalelės, kurie savo ruožtu geriau valo vandenį. Tai gali suteikti geresnę vandens aiškumo ir leidžia saugiau baseinas maudytis. DE filtras turi būti backwashed. Skirtingai nuo aSmėlio filtras, kai jūs atvirkštinis purvo, daug DE bus išplauta ir prarado. Po plovimo su, jūs turite pridėti daugiau DE miltelių įkrauti filtrą. Jūs turite būti atsargūs su DE. Tai itin gerai silikatas, kuris gali sukelti pavojų sveikatai. Yra įrodymų, kad DE gali sukelti plaučių problemų, jei kvėpuoja, ir dirgina odą, jei ne naudojami ir tinkamai utilizuojamas. Kai kurios net vadiname tai kancerogenas, bet iki šiol moksliniai tyrimai neįrodė, kad jam būtų. New Jersey, ji yra klasifikuojama kaip pavojinga medžiaga ir yra reguliuojama iš į profesinės saugos & sveikatos administracija (OSHA). Tam tikras miestelių reikalauja atskyrimo rezervuarų, kad naudotų DE yra įdėti į baką ir tinkamai disponuoti, užuot jį leidžiama ištekėti į gatvę ar į turtą. DE filtrai turi būti imami atskirai kasmet pagrindas ir pirštų turi būti išvalomi ir pašalinami riebalai. Jie pagaminti iš audinio tinklelio pavidalo medžiaga, turinti ant DE milteliai gerai. Teršalus, pavyzdžiui, kūno aliejai, skystis nuo saulλs ir dumblių modifikacija, renkasi šią medžiagą. Nors DE filtrai yra tikriausiai geriausia, aiškinant vandens filtrus, jiems reikia daug daugiau priežiūros nei bet kuris kitas. Yra daug daugiau darbo su jais. DE filtras yra tikriausiai antras brangiausias baseinas statybininkas suteikti arba namą pirkti kaip atnaujinti vyresnio amžiaus filtrą pakeisti filtrą. Visa tai yra veiksniai, kuriuos vertėtų apsvarstyti, kai galvoju apie pirkimo DE filtrą.

ĮFiltro kasetė

Filtro kasetės yra viena iš populiariausių rūšių į savo. Jie būna kelių rūšių. Šiuo metu vieno elementofiltrų kasetesir multi elementasfiltrų kasetes. Kelių elementų tipus dažniausiai yra dviejų iki keturių kasečių. Baseinas statybininkai paprastai įdiegs baseinas su multi-elementas filtrą. Aukščiausios kokybės baseino statybininkas, kuris bando sukurti labiausiai priežiūros draugiškame baseino paprastai įdiegs keturių kasečių filtravimo sistema. Mieste yrafiltro kasetėsistema. kasetės sulaiko purvą. Kiekvienas gali ateiti į įvairių dydžių nuo mažų, vidutinių, didelį priklausomai nuo baseino dydžio. Paprastai jie gaminami iš susuktų poliesterio, Plisuotos ir apvyniojamas sunkiųjų plastiko ar PVC branduolys, ir privalo abiejuose jo galuose su sunkiųjų gumos plastiko. Vanduo teka iš už kasetę į pagrindinį centrą, ir purvo yra įsikabinti iš kasetės raukšlės. Ji skirta priversti vandens per klostes. Kasetės turi didelį paviršiaus plotą, todėl jų priežiūra yra labai sumažintas. Inground baseinas, kuris veikia 12 mėnesius nuo tų metų, filtro paimami vienas nuo kito ir valomi du ar tris kartus per metus. Ji paprastai trunka apie valandą pusantros valandos veiksmingai valyti kasetės. Tai reiškia, kad į juos vienas nuo kito ir valymo dalis. Išėmus kasetės, žarna bus kylama dauguma sunkiosios purvo ir nuolaužų. Dėl kūno aliejai, įdegio aliejus, plaukų ir sukauptą dumbliai, sukurti kasetės turi susmulkinama ne rečiau kaip kartą per metus. Jei tai neturi įvykti, kasetės nebus suteikti savo geriausią. Su gera priežiūra, kasetė gali trukti kur nuo keturių iki aštuonių metų, kol jie turi būti pakeisti, ir geriausias Naujienos, pakeisti lengva. Visi jūs darote yra išsitraukti senus ir įdėti naujus. Kai jie yra pakeičiami jis veiks, jei jūs turite visiškai naują filtrą. Filtras bus visiškai veikti ir visu pajėgumu. Afiltro kasetėniekada turi būti backwashed, smėlio ar DE žiniasklaidos nereikalaujama ir nereikia atskyrimo baką.

Kokio tipo filtrą rekomenduojama?

Dažniausiai matysite filtrų tipaiSmėlio filtrass. jie veiksmingai valyti baseiną metų su mažai arba jokių problemų. Jie yra pigiausia filtrus, todėl yra dažnai siūlomi kaip pagrindinio baseino paketo dalis. DE filtrai naudojami rečiau, nes jie tiek intensyvios priežiūros. Aukščiausios kokybės baseino statybininkai dažnai skatina, naudojant afiltro kasetėkad baseinas daugiau priežiūros draugiškas. Dauguma baseinas bendrovės leis jums pasirinkti, kurioje filtras yra jums tinka. Kartais įfiltro kasetėateina standartą, ir kitais atvejais gali būti papildomas mokestis už tai. Ar tai tiesa ar ne, priklauso nuo konkrečiam bendram konteinerių fondui statybininkas.

Taigi kΰ filtras turėčiau?

Sprendimas dėl kuri filtrą naudoti tikrai priklauso mėgėjams lygio išlaikymo, kad jie nori atlikti ir ką jie galvoja yra svarbiausia jiems. Tai valymo, priežiūros ar ilguoju laikotarpiu išlaidas? Tai bus skirtingas kiekvienam asmeniui. Šiuo metu yra vienodo skilimą tarp vartotojų gauti DE irfiltrų kasetessavo inground baseinams. Sand taip pat yra labai populiarus, tačiau daug dažniau naudojamas su antžeminės baseinai dėl mažesnės išlaidos.