AUKŠČIŲ NUSTATYMAS: Naftos ir dujų pramonė išleidžia toksiškus šalinimo atliekas į viešuosius vandens valymo įrenginius, negalinčius filtruoti teršalų

- Dec 04, 2018-

AUKŠČIŲ NUSTATYMAS: Naftos ir dujų pramonė išleidžia toksiškus šalinimo atliekas į viešuosius vandens valymo įrenginius, negalinčius filtruoti teršalų

čia vyksta invazija, nuolatinis cheminių išpuolių, kurie yra grėsmingesni ir gyvybei pavojingesni, nei tolimos armijos su tankais. Ši cheminė invazija šiandien vyksta daugeliu lygių, ir tai daro poveikį daugelio neįtariamų žmonių ląstelėms. Invazija akims nematoma, bet po mikroskopu ji visuomet yra tikra.

Šis užburtas invazija vyksta tyliai pačiame vandenyje, kuriame gyvena gyventojai . Žmonės, kurie yra nukentėję, yra neišmintingi, neišmintingi ir bejėgiai. Jie nesupranta, kas vyksta, nes frukcinės cheminės medžiagos ir perkeltos sunkiosios metalai įsiveržia į jų kūnus , sudegina jų gyvybę ir protus.

Dėl vėžio plitimo, miego problemų stiprinimo ir psichinės sveikatos pablogėja, labai svarbu, kad žmonės žinotų, kokio priešo jie priešinasi. Pasaulyje, kur asmeninė nuosavybė ir žmonių sveikata nebėra gerbiama ar saugoma, svarbu, kad žmonės žinotų, kaip efektyviai filtruoti vandenį savigynai.

Naftos ir dujų pramonė labai prisideda prie psichikos sveikatos problemų

Naftos ir dujų pramonė yra pagrindinė šio užburto invazija dalis. Toksiškos cheminių medžiagų, kurios liko pašalintos po hidraulinio plyšimo , dažnai nukreipiamos į viešąsias vandens valymo įmones , kurios negali filtruoti teršalų. Jau daugelį metų valstybinės valymo įmonės gavo didelį nuotekų kiekį, kurio jie negali veiksmingai gydyti. Dėl to vandens keliai yra užpildyti nuodingais šalutiniais produktais, nes visuomenė tyliai užnuodyta, kiekviena jų kūno dalis, užpuolta.

Per neseniai įvykusį dujų bumą Pensilvanijoje į „Monongahela“ upę buvo išpurškiamas nuotekų valymas. 2008 m. Ir 2009 m. Upės miestai buvo įpareigoti naudoti išpilstytą vandenį, nes vanduo už jų namų ir netoli komunalinių nuotekų valymo įrenginių buvo užnuodytas.

2011 m. Gamtinių dujų bumo metu Pensilvanijos gubernatorius Tomas Corbettas paragino naftos gręžimo įmones nustoti nusiurbti nuotėkas į viešojo valymo įrenginius. Tuo metu alyvos gręžimo technika hidraulinio smulkinimo metu buvo pažengusi. Nerūdijančiose nuotekose yra nuodingų nuokrypių iš viso ištirpusių kietųjų medžiagų, organinių ir neorganinių cheminių medžiagų bei technologiškai patobulintos natūralios radioaktyviosios medžiagos (TENORM), kurią labai sunku tinkamai pašalinti ir filtruoti. Kai kurios iš šių sudedamųjų cheminių medžiagų užteršia vandenį ir žemę prie gręžimo vietų. Dideli kiekiai perkeliami į viešąsias valymo įmones, kurios net nesugeba filtruoti nuotekų. Kai valymo įrenginiai nesugeba apdoroti šiukšlių, toksinis nužudymas išleidžiamas tiesiai į vandens kelius. Nuotekos netgi gali slopinti valymo įrenginius nuo įprastų atliekų filtravimo. Tai sukelia kenksmingų šalutinių produktų susidarymą vandenyje.

EPA pripažįsta, kad norint apdoroti fracking nuotekas reikia naujos infrastruktūros

Aplinkos apsaugos agentūra tik dabar numato taisyklę sustabdyti naftos gręžimo operacijas nuo jų šalinimo atliekų šalinimo viešai prieinamuose gydymo darbuose.

Nauja EPA taisyklė ketina ginti visuomenę, tačiau be tinkamos infrastruktūros, kad būtų galima išvalyti teršalus, frackavimas tęsis tik toliau, o žala bus neribota. Kokios naftos gręžimo įmonės darys savo nuotekų valymo įrenginius, nes kliudoma vandens valymo infrastruktūros naujovėms? Kadangi energetikos sektorius skleidžia savo nuodingų nuotekų šalinimą, be jokių paskatų diegti naujoves, tonų nuodingų nuotekų pateks į aplinką, nepaisant gerų EPA ketinimų. EPS savo interneto svetainėje pripažįsta: „Šis potencialiai kenksmingas nuotekos sukuria reikiamą nuotekų tvarkymo infrastruktūrą ir praktiką“.

„Clean Water Action“, aplinkosaugos grupė, kuri remia naująją EPA taisyklę, teigė, kad naftos gręžimo įmonės suranda naujų būdų, kaip išmesti savo nuotekas, užsandarinti jas požeminiais įpurškimo šuliniais, paleisti jį neefektyviais pramoniniais valymo įrenginiais ir „perdirbti“.

Svarbiausias prioritetas - savigyna nuo sunkiųjų metalų ir cheminių medžiagų

Jei mes nepradėtume rimtai įsisavinti vandens filtravimą namuose , mūsų gebėjimas veikti kasdien ir toliau blogės. Mūsų pesticidų ir herbicidų intensyvios žemės ūkio sistemos jau vykdo milžinišką cheminę invaziją . Kuo labiau sutinkame su šiuo cheminiu užtvindymu, tuo labiau sumažėsime fiziškai ir protiškai.

Kai kurie iš labiausiai įžeidžiančių smurto veiksmų, kurie atsiranda mūsų kultūroje, prasideda nuodingomis smegenimis. Kaip gali toksiški sunkieji metalai ir cheminės medžiagos iš nuotekų, herbicidų, pesticidų ir psichotropinių vaistų prisidėti prie masinio šaudymo? Kadangi šios cheminės medžiagos sutrikdo žmogaus organizmo endokrininę sistemą, sukelia žarnų disbiozę ir sunaikina nervų sistemą, žmonių elgesys ir mąstymo procesai keičiami taip, kad visuomenė dar negali suprasti ar visiškai suprasti.