10 geriausių priežasčių, kodėl AVOID US geriamojo vandens išgėrimo bet kokia kaina

- Jan 08, 2019-

10 geriausių priežasčių, kodėl AVOID US geriamojo vandens išgėrimo bet kokia kaina

Kai kurie iš mūsų tai padarė visą savo gyvenimą. Iš virtuvės spintos prikabiname stiklą ar puodelį ir eikite tiesiai prie kriauklės arba šaldytuvo dozatoriaus, užpildykite jį vandeniu ir tada išgerkite, nesuteikdami nė vienos minties. Visus ąsočius užpildome čiaupo vandeniu ir pridedame arbatos mišinį, limonado mišinį, miltelių gėrimų mišinius vaikams arba su juo gaminame kavą. Milijonai amerikiečių naudoja tuos ąsotis, kuriuose yra pigūs mažai filtrų, kurie daro šalia nieko, kad filtruotų toksinus, nepaisant jų teiginių apie produktą. Vandens virimas nepadeda išvalyti.

Mes pasitikime JAV reguliavimo agentūromis ir mūsų federalinėmis, valstybinėmis ir vietos valdžios institucijomis, kad apsaugotume mus nuo cheminių medžiagų vartojimo, pvz., Pesticidų, pramoninio nuotėkio, išmatų, gyvsidabrio ir mylių ilgio kitų teršalų sąrašo, tačiau daug mūsų nerimą, CDC, FDA, USDA ir EPA nesaugo mūsų sveikatos apsaugos. Priešingai, šios agentūros veikia kaip pelno siekiančios įmonės, ir jos dirba kartu su „Big Food“ ir „Big Pharma“. Ne, tai nėra sąmokslo teorija.

Antrojo pasaulinio karo metais Adolfas Hitleris panaudojo natrio fluoridą, kad sumažintų žydų kalinius Holokausto koncentracijos stovyklose. Jis turėjo savo mokslininkus lašinti jį į vandenį, kad kaliniai liktų silpni, prastos mitybos ir negalėtų pakilti ir sukilėlių. Iškart po karo, Jungtinės Valstijos pradėjo gydyti vandentiekio vandenį su mirtinu natrio fluoridu, pradedant Grand Rapids, Mičiganu. Natrio fluoridas yra galingas insekticidas ir šalutinis pramonės taršos produktas. EPA tai žinojo nuo pat pradžių.

Amerikos dantų asociacija platina propagandą, kad toks fluoridas, kuris nėra natūralus, yra geras kovojant su ertmėmis ir statant stiprius dantis. Tai yra drąsus veidas. Pažvelkime į gana neseniai atliktą Harvardo tyrimą apie tai, koks vanduo yra fluoriduotas žmonėms, kurie jį reguliariai geria. Štai įrodymas.

„Harvardo“ tyrimas dėl fluorido poveikio vaikų neurologiniam vystymuisi

Dešimtmečius „sveikatos ekspertai“ išstūmė fluorido propagandą ir užklupo mūsų gerkles (tiesiogine ir vaizdine prasme). Jokių klinikinių įrodymų mums sakė, kad fluoridas sukuria stiprius dantis ir kovoja. Kita vertus, mitybos specialistai kartoja priešingą fluoridą, įspėdami vartotojus apie šio nenatūralaus priedo pavojus.

Visapusiškame tyrime, kurį atliko Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos ir Kinijos medicinos universiteto Šenjange tyrimas (iš viso buvo išnagrinėti 27 tyrimai), buvo nustatyta, kad fluoridas neigiamai veikia vaikų smegenis ir pažintinį vystymąsi. Šis tyrimas buvo paskelbtas internete 2012 m. Liepos 20 d. Aplinkos sveikatos perspektyvose. Rezultatai? Daugiau kaip 8000 mokyklinio amžiaus vaikų buvo išanalizuoti jų IQ lašai dėl fluorinto vandens suvartojimo ir 26 iš 27 tyrimų parodė, kad fluoridas neigiamai paveikė jų pažintinį vystymąsi.

Vidutinis IQ nuostolis buvo 7 balai, o mokslininkai padarė išvadą, kad net nedidelis fluorido poveikis gali būti toksinis vaikų smegenims. Norint dar giliau įrodyti žalą, vaikai, gyvenantys didelės fluoridinės koncentracijos zonose, turėjo žymiai mažesnius IQ balus nei tie, kurie gyvena mažai fluorido turinčiose vietovėse. Mokslininkai taip pat padarė išvadą, kad fluoridas gali būti sudedamas į švino ir gyvsidabrio kiekį, kiek tai susiję su kitomis nuodingomis medžiagomis vandenyje, kurie sukelia „cheminį protų nutekėjimą“. gyventojų mastu gali būti rimta, ypač dėl to, kad kitos kartos smegenų galia mums visiems yra labai svarbi. “

Dauguma išpilstyto vandens produktų ir restoranų patiekiamas vanduo dažnai yra tik užterštas vandentiekio vanduo

Jums gali būti nepritariama šiuo metu, manydamas, kad JAV nėra saugaus geriamojo vandens, nebent jūs patektumėte tiesiai iš kai kurių kalnų šaltinių, bet dar nesiduokite. Nors vandens filtravimas yra sudėtingas mokslas, yra viena nebrangi namų vandens filtravimo sistema, kuri per metus sumoka už save, nereikalauja elektros energijos (ji naudoja sunkumą) ir filtruoja 99 proc. Ar daugiau visų teršalų per kelias valandas .

„Big Berkey“ valymo elementai naudoja milijonus mikroskopinių porų filtruodami patogenines bakterijas, parazitus, nuosėdas, fluoridą, chlorą, sunkiųjų metalų toksinus, kitų žmonių vaistus ir kt. Naudojant mikroskopinius filtrus ir jonines kliūtis, „Berkey“ vandens filtras gali pašalinti submikroninius virusus, kurių kiti vandens filtrų ženklai negali gauti be pavojingų cheminių medžiagų. Tai neprilygstama vandens geriamojo kokybė tik centams ir galonams.

10 geriausių priežasčių, kodėl jums reikia „Big Berkey“ vandens filtravimo sistemos ir kodėl niekada neturėtumėte gerti vandens iš čiaupo

  1. Daugumoje JAV vandentiekio vandenyje yra natrio fluorido, kuris sukelia vėžį, trapius kaulus ir sumažina IQ (ne stiprūs dantys, kurie kovoja su ertmėmis, kaip teigia odontologai).

  2. Kiekviename gurkšnelyje geriate šiek tiek chloro.

  3. Dažnai yra sunkiųjų metalų toksinai, tokie kaip švinas, gyvsidabris ir aliuminis - iš tikrųjų, praėjusiais metais EPA žinojo, kad vanduo vandentiekiui yra Flint, Mičiganas, kuris buvo labai užterštas švinu, bet vis dar paslėpė šį faktą nuo visuomenės per visus mėnesius vaikai buvo apsinuodiję.

  4. Jūs suvartojate kitų žmonių vaistus: „Nėra jokių abejonių, kad vaistai aptinkami aplinkoje, ir yra tikras susirūpinimas, kad šie junginiai, esant mažai koncentracijai, gali sukelti poveikį žmonių sveikatai arba vandens organizmai. “- Mary Buzby,„ Merck “aplinkosaugos technologijų direktorius.

  5. Dirbtiniai saldikliai, tokie kaip sukralozė, vandens telkiniuose nėra filtruojami.

  6. Galima gerti mažus tualetinio popieriaus gabalus.

  7. Jūs geriate šiek tiek mirtinų insekticidų ir herbicidų, kurie laikui bėgant padidėja.

  8. Iš čiaupo tekančiame vandenyje liko beveik jokių mineralų - nuo jo buvo pašalintos visos maistinės savybės.

  9. PFAS (poli- ir perfluoralkilinės medžiagos) iš pramoninių vietų, karinių ugnies mokymo vietų ir nuotekų valymo įrenginių vis dar užteršia vandentiekio vandenį ir yra susijusios su vystymosi, imuninės, metabolinės ir endokrininės sveikatos problemomis.

  10. Jis iš tikrųjų dehidratuoja kūną, o ne drėkina. (Cheminės medžiagos, esančios vandentiekio vandenyse, ilgą laiką iš žmogaus organizmo nuteka vitaminais ir mineralais.)