PAVOJINGO FRP MEMBRANO LAIVO NUOTEKIMAS

- Oct 19, 2017-

PAVOJINGO FRP MEMBRANO LAIVO NUOTEKIMAS


Trikčių fotografavimas ir dėmesys instaliavimo metu

 

Dėmesys diegimui

FRP korpusas naudoja O-ring kaip sandarinimo mechanizmą. Todėl vidinis slėgis pasklinda ant O-žiedo, kuris tiesiogiai veikia FRP korpuso sandarinimo savybes. Taigi montavimo metu sandarinimo plokštės išorinė jungtis turi įtakos sandarinimo savybėms. Per jungtį priveržus, pasieksite vandens nuotėkį, dėl kurio sunku nustatyti nuotėkio problemą.

 

Nutekėjimas dėl netinkamo veikimo

Montuojant ar sumontuojant galinę plokštę, O-ring tepimo priemonė yra privaloma, kad būtų išvengta O-ring gedimų ar įtrūkimų. Tai bus vandens nuotėkis. Taigi, reikia pakeisti naują "O-ring".
Neteisingas tvarkymas, dėl kurio susidaro paviršiaus pažeidimas, pvz., Įbrėžimas ant sandarinimo dalies, turės įtakos sandarinimo savybėms. Patariama susisiekti su gamintoju.

 

Nutekėjimas dėl senėjimo

Išsiplėtus naudojimo laikotarpius O-ringas bus natūralus. Siūloma keisti membraną, patikrinti O-ringą ir pakeisti senus O-žiedus.

 

Mechaninis korpuso korpuso pažeidimas

Kai būsto savybės sumažėja dėl mechaninių pažeidimų, dėl kurių pasitaiko nuotėkio, rekomenduojama nedelsiant pakeisti korpusą.

 

Vandens šaudymo fenomenas

Jei RO sistema neužpildo vandens prieš pradedant eksploatuoti, tai bus rezultatas, kad aukšto slėgio vanduo tekės per pirmąją membraną ir dėl to staiga padidės slėgis per membraną. Arba aukšto slėgio tiekimo vandens siurblio paleidimas greitai atidarius tiekimo vožtuvą. Tada įvyko vandens užmušimas. Tai gali sukelti žalą RO slėgio indui arba net galinės plokštės išlipti iš laivo ir sužeisti įrenginio darbuotojus. Taip pat tai pakenks membranai ir jos komponentams.

 

Kaip elgtis su mažesniais balais ant laivo paviršiaus

Gaminio pristatymo metu atkreipkite dėmesį į laivo paviršiaus apsaugą, tinkamai pakuojant ir tvarkant. Jei yra smulkių taškų, naudokite # 600 smėlio popierių, kad padengtumėte subraižymo zoną vandeniu.
Išlygindamas nulio vietą, išvalykite ir išdžiovinkite. Tada įpurškite tą patį spalvinį kodą dažais remonto srityje. Džiovinant, ant blizgančio apdailos sluoksnio tepkite sluoksniu ir sutepkite, kol jis pasisuks. Jei taškų zona yra per didelė, kurią vartotojas negali taisyti, susisiekite su gamintoju ir telefono numeriu: +88 01678 797997