Vandens filtrai buvo žymiai efektyvesni, nei mes numatėme

- Dec 26, 2019-

Vandens filtrai buvo žymiai efektyvesni, nei mes numatėme

Buvo išbandytos trijų skirtingų kategorijų vandens filtrai : sportiniai buteliai, stalviršių kaušai ir stalviršio gravitaciniai filtrai. (Mes dar nepatikrinome nešiojamų pomėgių filtrų, kuriuos naudoja keliautojai.) Vidutiniškai sportiniai buteliai veikė prastai, stalviršių kaušai buvo geresni, o didžiojo svorio filtrai veikė geriausiai.

Geros žinios yra tai, kad šie bandymai nustatė, kad vandens filtrai yra daug efektyvesni, nei mes buvome numatę. Tiesą sakant, atliekant šiuos bandymus buvo rastas vienas stalviršio filtras, kuris pašalino 100% glifosato. Panašiai buvo patvirtinta, kad du dideli stalviršio gravitacijos filtrai pašalina 100% glifosato. (Žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą apie faktinius prekės ženklus, kurių pašalinimas buvo atliktas 100%.)

Cheminiu požiūriu labai sunku pašalinti glifosatą iš vandens dėl unikalių glifosato molekulės savybių. Jis yra labai mažas (maždaug 169 daltonų) ir labai poliškas, todėl tirpsta vandenyje ir labai sunkiai atskiriamas nuo vandens. Tiesą sakant, norint aptikti glifosatą laboratoriniuose prietaisuose, reikalinga unikali, sudėtinga chemija, žymiai didesnė už tipinę chromatografijos chemiją, naudojamą pesticidams ar įprastiems teršalams aptikti.

Labai nedaugelis laboratorijų Amerikoje sugeba tiksliai ištirti glifosatą. „CWC Labs“ , kurią įkūriau, dvejus metus dirbo tobulindama patikimai veikiantį glifosato metodą. „CWC Labs“ yra ISO akredituota ir pripažinta teismo medicinos analizės ir maisto saugos tyrimų pradininkė. Padedami daugelio patyrusių chemikų, mokslininkų ir masės specifikacijos ekspertų, mes galutinai parengėme glifosato masės spektro analizės metodą, kuriam nereikia derivatizavimo po kolonėlės ir praktiškai nėra paliekama chromatografija, leidžianti tiksliai ir nuosekliai nustatyti kiekius. Pavyzdžiui, mūsų naujausias kvantinės kreivės pritaikymo koeficientas buvo .999991, apibūdinantis beveik tobulą tiesinę reakciją į skirtingus analitės koncentracijos lygius.