Kodėl apsaugoti savo namų vamzdžius nuo kieto vandens?

- Dec 27, 2018-

Kodėl apsaugoti savo namų vamzdžius nuo kieto vandens?

 

Misijos nuolaida Vandens minkštikliai nėra vandentiekio įmonė, bet mes prižiūrime JŪSŲ PIPUS!

 

Nors dauguma žmonių nemano apie savo vamzdžius kasdien, jie yra svarbi sistema, į kurią reikia atkreipti dėmesį.

Įsivaizduokite, kaip visi vamzdžiai teka per požeminę vandens sistemą į jūsų namus virtuvei, skalbimui, purkštuvams, vonios kambariui ir dušui.

 

Remiantis kai kurių profesionalių santechnikų patarimais, variniai vamzdžiai paprastai trunka nuo 20 iki 50 metų, todėl vandentiekio sistemoje, vyresnėje nei 20 metų, paprastai nėra verta pabandyti taupyti jūsų vamzdžius - ir tai ypač pasakytina, jei jau turite nuotėkio nuotėkį korozijos.

Kaip vario amžius, vidiniai vamzdžio įdėklai tampa silpnesni, todėl jie yra labiau linkę į nutekėjimą.

 

Labiausiai sėkmingi namų savininkai sutinka, išlaikyti namų išlaikyti apima imtis prevencinių priemonių. Taigi, nelaukite, kol neturite nutekėjusių, korozinių vamzdžių. Padarykite tai, ką galite padaryti, kad būtų išvengta korozijos ir plyšių.

 

VISOS NAMŲ FILTRACIJOS SISTEMA

 

Viso namo vandens minkštiklis gali užkirsti kelią korozijai, kuri yra dar viena priežastis, dėl kurios nutekėjo variniai vamzdžiai. Korozija yra labai lokalizuota korozijos rūšis, kuri atakuoja vario vamzdžių vidinio paviršiaus mažas sritis.

Sritys, kuriose yra kietas vanduo, mato didesnį korozijos laipsnį, kaip ir senesni namai (iki 1970 m.).

 

Taigi, kas yra „kietas vanduo“ ir kodėl jis korozuoja vario vamzdžius?

Kietasis vanduo yra vanduo, turintis didelę ištirpusių mineralų, pvz., Kalcio, magnio ir kitų metalų, koncentraciją. Laikui bėgant, šie metalai gali nusidėvėti varinių vamzdžių vidinio pamušalo, galiausiai sukeldami skylutes. Mūsų viso namo filtravimo ir vandens minkštikliai pašalina iš jūsų namų vandens ištirpusius mineralus, kad šie metalai nesukurtų ir veiktų taip koroziškai jūsų vamzdžiuose. Norėdami sumažinti riziką, susijusią su korozija, samdyti vandens specialistą (dar žinomą kaip „Mission Discount“), kad jūsų namuose būtų įrengta minkšta vandens valymo sistema.

 

Atminkite, kad vandens kietumas San Antonio vidutiniškai yra 18 grūdų už galoną. Tipinis kietumas kietajame vandenyje, kurį teikia SAWS, svyruoja nuo 15 iki 20 gpg (grūdai už galoną) pagal http://www.saws.org/Your_Water/WaterQuality/water_quality_concerns/faqs.cfm


APSAUGOTI VAMZDŽIŲ, APSAUGOTI PRADŽIA

 

Mes esame čia „Mission Discount Water Softeners“, kad padėtų.

Skambinkite mums apie vandens minkštiklį ir visą namų filtravimo sistemą, kad apsaugotumėte namus nuo kietų vandens dėmių ir korozijos jūsų namų vamzdžiuose.

 

Kiek yra vandens minkštiklis? Vandens minkštiklio bako kaina skirsis priklausomai nuo vandens kietumo, kiek naudojamo vandens ir vandens minkštiklio kontrolės.

Up-flow regeneravimas yra daug efektyvesnis druskos ir vandens naudojimas mūsų vandens minkštinimo priemonėse.