30 milijonų dolerių vandens valymo įrenginiai atnaujinami į naudą SBCC

- Sep 07, 2018-

30 milijonų dolerių vandens valymo įrenginiai atnaujinami, kad būtų naudinga SBCC

 

Toddas Heldoornas paaiškina, kaip penktadienį, balandžio 22 d. Santa Barbaros El Estero nuotekų valymo įrenginyje , esančioje 520 East Yanonali gatvėje Santa Barbaroje, yra naudojamos kelios itin jautrios filtro stebėjimo sistemos, siekiant patikrinti perdirbtų nuotekų grynumą. Valymo įrenginys pateikia perdirbtą vandenį, kurį "Santa Barbara City College" naudoja apiplėšti tiek rytų, tiek vakarų miestelį, išskyrus universiteto daržovių sodą.

 

Vandens valymo įrenginys Santa Barbaroje šiuo metu vykdo 30 milijonų dolerių dolerio atnaujinimą savo filtravimo sistemai.

Modernizacija bus sutelkta į įrenginio tretinio filtravimo sistemą , antrinį filtravimo procesą, kuris pašalina papildomas daleles iš vandens tiekimo. Tikimasi, kad vystymasis užtruks maždaug dvejiems metams, tačiau bus efektyvesnis ir švaresnis vandens tiekimas Santa Barbarai.

1978 m. Pastatytas įrenginys yra atsakingas už sunkiųjų metalų, druskų ir šiukšlių iš nuotekų vandens išfiltravimą ir grąžinto vandens tiekimą atgal į vandenyną arba į drėkinimo naudojimą.

"Jo nuostabus perdirbtas vanduo", - sakė Markas Broomfieldas , kuris yra miesto koledžo priežiūros priežiūros vadovas. "Tai, kad mes net turime tai, tikriausiai yra vienas iš tvariausių dalykų, kurį mes galime padaryti".

Ši įmonė vis dar tiekia vandens visoje Santa Barbaroje dabartinės plėtros metu, ji nuolat veikia "24/7, 365 dienas per metus", - sakė įrenginio nuotekų tvarkyklė Lisa Arroyo .

Pirmą kartą atliekų valymo įmonėje buvo atlikta 14 milijonų dolerių atnaujinimas 2013 m. Jie pakeitė filtravimo vožtuvus, atsakingus už nuotekų vandens siurblį visame augale ir filtruojant didesnes daleles. Dėl savo amžiaus augalas tuo metu buvo blogas.

"Reikėjo pertvarkyti gamyklą, tai tik atėjo laikas", - sakė "Broomfield". "Tai buvo vienas iš pirmųjų šalyje pastatytų gamyklų."

Filtravimo efektyvumas buvo toks menkas tuo metu, kai geriamas vanduo iš Cachuma ežero buvo naudojamas siekiant iš augalo pagaminto perdirbto vandens praskiesti. Dėl to vanduo buvo 10 proc. Perdirbto vandens, praskiestas apie 90 proc. Ežero vandens.

Kalifornija šiuo metu patiria vieną iš didžiausių sausrų valstybinės istorijos, o vandens rezervų lygiai, įskaitant Cachuma ežerą, jau yra visada žemi.

"Broomfield" teigimu, perdirbto vandens praskiedimas buvo neveiksmingas, atėjo laikas "įkliuoti kulką" ir atnaujinti augalą.

"Broomfield" teigimu, uždarius dvejus metus pradiniam remontui, gamykla vėl buvo atidaryta 2015 m. Lapkritį, dabar naudojant "state-of-the-art" filtravimo sistemą.

"City College" purkštuvų drėkinimo sistemą naudoja vandens įrenginys, o remonto metu jis buvo neprisijungęs. Dabar sistema grįžta į internetą, o universitetas pradeda gauti šį perdirbtą vandenį.

Augalas gamina maždaug du milijonus galonų per dieną, daugelis iš jų yra deponuojami į vandenyną. "City College" kiekvieną mėnesį naudoja apytikriai 250 000 galonų drėkinimui, o tai reiškia didelę perdirbto vandens kiekio dalį.

Geriausias dalykas, kaip panaudoti perdirbtą vandenį miesteliuose, yra uždaryti "kilpą", sakė "Broomfield". Reikšmė - panaudoti perdirbtą vandenį, kad būtų galima papildyti požeminio vandens atsargas, o ne tiesiog jį išmesti į vandenyną.

"Tai pašalina mus iš geriamojo vandens naudojimo ciklo", - sakė "Broomfield".

Jis paaiškino, kad apie 99,99 proc. Teršalų buvo pašalinti iš perdirbto vandens.

"Šiuo metu gaunamas vandens kokybės koledžas yra fantastinis, - sakė" Broomfield ".

"Arroyo" teigia, kad šių atnaujinimų pagrindinis dėmesys nuolat gerina Santa Barbaros vandens tvarumą.

"Visa tai yra sistemos tobulinimas, - sako Arroyo. "Kaip mes galime geriau ir efektyviau gydyti?"