Alvarado vandens valymo įrenginys, Jungtinės Amerikos Valstijos

- Aug 15, 2017-

Alvarado vandens valymo įrenginys , Jungtinės Amerikos Valstijos


"Alvarado" vandens valymo įrenginio pagrindinis atnaujinimo ir plėtros projektas - IV fazė prasidėjo 2008 m. Projektas numatomas naujo ozono gamybos įrenginio statybai. Per dvidešimt metų per šešis etapus pristatyta naujausia vandens valymo įranga , kurios numatomas 75 metų naudingo tarnavimo laikas ir galinti patenkinti numatomus San Diego gyventojų poreikius iki 2030 m.

Naujasis ozono įrenginys apima ozono kontaktoriaus ir su jais susijusios įrangos tiekimą, taip pat pastatą, kuriame jį galima pastatyti. Ozono pastatas bus nuo 25 iki 18 pėdų aukščio ir jame bus trys 1 000 pėdų per dieną ozono generatoriai, ozono dujų šalinimo sistema, siurbliai ir cheminės sistemos bei ozono kontaktoriai. Numatoma, kad projektas bus baigtas iki 2011 m. Pirmojo pusmečio, kurio kaina - 57 mln.

Pradinių sedimentacijos ir flokuliacijos baseinų rekonstrukcija III etapo metu sutampa 2011 m. Sausio mėn.

Projekto I, II ir II etapai sudarė beveik 200 milijonų dolerių, o III etapas - 16 milijonų dolerių, IV ir V etapai - apie 100 milijonų dolerių - iš esmės finansuojami iš obligacijų ir valstybės lėšų.

Fonas

"Alvarado" gamykla yra seniausia iš trijų įrenginių, atsakingų už San Diego miesto tiekimą, pirmą kartą pradedant eksploatuoti 1951 m. San Diego apygardos vandentvarkos tarnyba 1993 m. Pradėjo modernizuoti gamyklą, užbaigdama du naujus 80 000 m³ geriamojo vandens rezervuarus 1998. Kitais metais darbu gavo Amerikos civilinių inžinierių nacionalinio apdovanojimo draugija ir Amerikos viešųjų darbų asociacijos metų projektas.

Tačiau, nepaisant šios sėkmės, federalinių ir valstybinių geriamojo vandens reglamentų pakeitimai kartu su Kalifornijos Sveikatos apsaugos departamento 1997 m. Išduota atitikties įsakymu dar labiau tobulino. 1998 m. Lapkritį pagal kapitalo tobulinimo programą (CIP) prasidėjo projekto I etapas.

Darbas iki šiol

2003 m. Užbaigta 65 milijonų dolerių investicija. I etapas buvo pagrindinė statybos programa, kuria siekiama pagerinti cheminių valymo įrenginių ir siurblinių įrenginių, įskaitant daugybę naujų elementų, įskaitant naftotiekio maišymo vamzdį, galvos apdirbimą su greitu sumaišykite struktūrą ir aštuoni filtrai.

Aštuoniems jau egzistuojantiems filtrai taip pat buvo atlikta keletas atnaujinimų, įskaitant ir filtrų į atliekų vamzdynų pridėjimą. Molekulinės chlorinimo dezinfekcijos priemonės buvo įrengtos kartu su dienos rezervuarų, birių talpyklų ir dozavimo įrenginių, skirtų ir skystam polimerui, ir geležies chlorido, įrengimui.

Be to, buvo įrengti sauso polimero ir kalio permanganato saugojimo ir dozavimo įrenginiai, o dvi jau esančios akva amoniako talpyklos buvo perkeltos kaip naujos nuostatos dėl gatavo vandens cheminio apdorojimo. Taip pat buvo pastatytos naujos cisternos ir dozavimo įrenginiai natrio hidroksidui.

Kiti I etapo komponentai buvo 4,300 m³ plovimo vandens tiekimo bako statyba kartu su nuotėkų valdymo, paskirstymo įrenginių ir avarinio generatoriaus pastatais. "Lake Murray" neapdoroto vandens siurblio stotis reikalavo visiškai išardyti ir iš naujo statyti, o "College Ranch" programoje buvo atlikta reabilitacijos programa. Taip pat buvo patobulintas ir patobulintas esamas operacijų pastatas.

Baigus I etapą, įrenginio pajėgumai padidėjo nuo 120 milijonų galonų per dieną (MGD) iki 150 MGD.

2002 m. IA etapas prasidėjo senėjimo ir seismiškai nesaugių "Earl Thomas" rezervuaro nugriovimu. Stabilumas regione, linkusiam į judėjimą į žemę, buvo pagrindinis svarstymas projektuojant jo pakaitalą, o vertikalių, horizontalių ir apvirtimo judesių poveikis buvo svarbūs veiksniai pasirenkant naują iš anksto įtemptą betono baką.

Neopreno bloknotai atskiria stogą ir grindis nuo šerdies sienelės, o tai leidžia kiekvienam savarankiškai judėti žemės drebėjimo atveju. Norint kontroliuoti šonines seismines jėgas, leidžiant laisvai judėti sieną normaliomis sąlygomis, buvo naudojami specialūs kabeliai. Naujasis "Earl Thomas" bakas maždaug 124 m skersmens ir 11,5 m gylio, todėl jis yra didžiausias tokio pobūdžio pasaulyje. 2004 m. Gruodžio mėn. Pagamintas 31 mln. Dolerių sąnaudos, naujasis bakas palengvina iš augalo išleidžiamo vandens dezinfekavimo procesą.

Naujasis "Earl Thomas" bakas maždaug 124 m skersmens ir 11,5 m gylio, todėl jis yra didžiausias tokio tipo

Be paties bako, beveik 300m tunelio buvo pastatyta taip, kad tilptų 1,5 m skersmens vamzdį, kuris susieja jį su esamais dviem 80 000 m³ rezervuarais. I fazės filtrų jungtys buvo atliekamos per I fazėje surinktą nuotekų kontrolę.

Kitas darbas šiame etape buvo pagerinti valymo įrenginių įėjimą ir saugumą vietoje, kartu su automobilių stovėjimo aikštele ir kitais patogumais, skirtais Murray ežere. IA etapas baigtas 2005 m. Pabaigoje.

II fazė prasidėjo nuo 2004 m. Balandžio mėn. Iki 2007 m. Kovo, kai juosta buvo nupjauta dėl naujo flokuliavimo ir nusodinimo baseinų, pastatytų palei pietrytinį Murray ežero krantą. Be šių baseinų, šio elemento dalis taip pat buvo modernizuota elektrinės aštuonių pradinių filtrų elektrine ir valdymo sistema. Darbas ant SD-17 siurblinės buvo atšauktas dėl to, kad departamentas nustatė kitų projektų prioritetus.

II etapas padidino gamyklos pajėgumą nuo 150 MGD iki 200 MGD.

Projekto III etapas prasidėjo 2009 m. Rugpjūčio mėn. Ir baigtas 2011 m. Sausio mėn., Gerokai anksčiau laiko. 1952 m. Iš pradžių pastatyti augalų flokuliavimo ir nusodinimo baseinai 1 ir 2 buvo atnaujinti ir modernizuoti, modernizavus įrangą, kontrolę ir struktūrinius patobulinimus. Taip pat buvo įrengti reikiami kanalai ir įranga, kad ozono apdorotas vanduo tekėtų į vakarinę augalo pusę.

Likę etapai

Praėjus ketvirtajam fazei, ozono generatoriai, kontaktoriai ir su jais susijusi įranga įrengiami, pradedami vykdyti 2008 m. Birželį. Numatoma, kad darbai bus baigti iki 2011 m. Gegužės-birželio mėn. Tikimasi, kad šis etapas kainuoja 57 mln. Ši priemonė yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti kokybišką geriamąjį vandenį San Diego gyventojams. Ozonas bus naudojamas kaip pagrindinis vandens dezinfekantas augaluose, kuris sumažins cheminio chloro naudojimą.

Galutinis projekto etapas iš esmės yra baigiamoji stadija, įskaitant pakrantės kraštovaizdį, potvynio postūmio nuostatas, galutinius patobulinimus ir atsarginio ozono generatoriaus bei siurblio statybą. V etapas planuojama pradėti 2012 m. Vasarą ir baigti iki kitų metų pabaigos.

Planuojamas tolesnis darbas, kai 2013 m. Pagrindinis projektas bus baigtas, įskaitant galimą dumblo perdirbimo įrenginių statybą ir aštuoni nauji filtrai, tačiau oficialus sprendimas nebuvo priimtas, tačiau dar nebuvo pasiūlyta jokių terminų.

Galia

2007 m. Kovo 6,128 fotoelektrinės saulės kolektorių sistemos buvo įrengtos ant trijų vandens rezervuarų augaluose, kurių plotas siekė apie 4,3 ha.

Saulės energijos paslaugų bendrovės "SunEdison" uždaros sistemos buvo pastatytos pagal energijos pirkimo sutartį (PPA), kur bendrovė turės ir palaikys saulės sistemas. Tai leidžia miesto vandens departamentui išvengti apie 6,5 mln. Diegimo sąnaudų.

1.135MW saulės energijos įrenginys gali pagaminti 20% metinio elektros energijos suvartojimo įrenginyje, sutaupydamas iki 40 000 USD per metus. Įmonė parduoda saulės energiją mažesnėmis kainomis nei rinkos kaina.

Lėšos

2009 m. Vasario mėn. Įmonė gavo 250 000 dolerių federalinių lėšų už nuotekų valymo įrenginių atnaujinimą . Tai buvo papildoma 2,3 milijonų JAV dolerių paskola, kurią augalas gavo iš JAV žemės ūkio ministerijos (USDA) 2008 m. Paskoloje nebuvo nurodytos būtinos vamzdynų pakeitimo lėšos.

2009 m. Fiskalinių metų departamento CIP biudžete 2009 m. Gamyklai buvo skirtas 36,9 mln. Dolerių biudžetas, skirtas užbaigti atnaujinimo ir plėtros procesą ir atitikti federalinio saugaus geriamojo vandens standartus.

Pagrindiniai žaidėjai

Ši įmonė yra San Diego apygardos vandens tarnyba. Projektavimo darbus vykdo Malcolm Pirnie ir Richard Brady Associates, o "CH2M Hill" vadovauja statybos valdymui ir "Parsons", veikiantis kaip programos vadovas.

"Nielsen Dillingham Builders" buvo pagrindinis I etapo rangovas su "Helix Electric", "JR Concrete", "Pacific Coast Steel", "Murphy Coatings" ir "Watkins", kurie veikė kaip pagrindiniai subrangovai. CE Wylie buvo IA fazės pagrindinis rangovas, o DYK buvo subrangovas. Kiti subrangovai - "Tunnel Group", "Hurricane Fencing", "American Standard Beton Pumping" ir "AO"

Reed. "Ameron", "Northwest Pipe" ir "American Pipe" buvo cemento skiedinio cinkuoto ir padengto plieno vamzdžių gamintojai ir tiekėjai. "Pratt" vožtuvas tiekia vožtuvus ir "EIM" vožtuvų pavaros. "Victaulic" tiekia vamzdžio jungtis, "Tankentics" tiekė chemines talpyklas ir siurblio tiekėjas buvo "Fairbanks Morse". Chlorinimo sistema ir atitinkama saugos įranga buvo tiekiamos JAV filtru. "Archer Vesternas" taip pat yra pagrindinis IV etapo rangovas. "Stanek Constructors" buvo pagrindinis III etapo rangovas.

Dalintis