„Ampac USA“ dalijasi įžvalgus gabalus apie nuotekų valymą sūrių gamyboje

- Dec 19, 2018-

„Ampac USA“ dalijasi įžvalgus gabalus apie nuotekų valymą sūrių gamyboje

„Ampac USA“ kalba apie tai, kaip nuotekų valymo sistemos gali sumažinti pramonės šakų iššūkius. Pradžioje gamyba buvo gana lokalizuota, apsiribojo net šeimomis ar kaimais. Šiandien didelės gamyklos patenka į sūrį daugiau nei milijonams žmonių kasdien. Prieš atmestą vandenį iš gamybos nebuvo problema.

AMPAC USA Pasidalink čia kai kuriomis mintimis, tai daugeliui kompanijų pasirodė esąs PR košmaras. Dėl regioninių ir valstybinių vandens kokybės apribojimų įmonės dabar turi prieš jas atmetant apdoroti savo vandenį. Tai puikus žingsnis siekiant padėti taupyti aplinką, tai yra iššūkis didelių sūrių gamintojų valdymui verslo požiūriu. Tam tikrais atvejais įmonės, atrodo, turi ribas, kad būtų laikomasi griežtų nuotekų valymo taisyklių. Tačiau Carbery pavyzdys rodo, kaip jis gali būti naudingas įmonėms ir jų įvaizdžiui. Ampac JAV ir kiti dabar teigiamai vertina investicijas į pažangą, kuri padeda jiems pasiekti savo tikslus ekologišku požiūriu.

Apibūdinimas:
„Ampac USA“ yra vandens valymo sistemų gamintojas, kuris jau dešimtmečius dirbo šioje srityje. Laikui bėgant jie susidūrė su keliais iššūkiais, kurie padėjo jiems pagerinti vandens valymo produktų gamybos būdą. Maisto ir pieno pramonė buvo viena iš tokių iššūkių per savo metų patirtį. Tuo metu sūrių gamyba yra vienas iš prieštaringų dalykų, kai kalbama apie vandenį.

Cheesy ryšys
Naujausioje istorijoje apie Dalmatijos pakrantėje esančios keramikos riebalų likučių analizę Kroatijoje sūrio ir fermentuotų produktų panaudojimas buvo maždaug prieš 7200 metų. Prieš 500 metų, įrodymai rodo, kad vaikų drėkinimui buvo naudojamas tik pienas. Šiandien sūris tapo svarbia vidutinės Amerikos dietos dalimi. Tai kepta sūrio sumuštiniai pusryčiams, sūris Cezario salotose, kurį užsakote pietums ir ištirpę parmezanai arba lazagoje esantys mocarelai, kuriuos galite pavalgyti. Maistas be sūrio yra net neįsivaizduojamas daugeliui.

Nors sūrių vartojimo augimas per pastaruosius 17 metų buvo gana normalus, vien tik JAV sūrio suvartojimas vienam gyventojui yra 39 svarai. Dar labiau bauginantis skaičius yra vienas milijonas svarų sūrio sėdi šaldiklyje, kurių vertė yra 150 mln. Pica, mėgstamas užkandis praktiškai kiekvienam amerikiečiui, yra pagrindinė pramonės dalis. 70 000 picerijų JAV prisideda prie jau augančio 45B $ pieno pramonės. Be to, 2016 m. Žemės ūkio departamentas maisto bankams nupirko 20 mln.

Sūriai ir gamyba
Sūrio gamyba tiesiogiai neapima vandens ir didelė dalis yra pienas. Tačiau, jei pienas gaminamas specialiai sūriui, už kiekvieną galoną pieno naudojamas 1,5 litro vandens, kuris sūrio vandenį netiesiogiai naudoja. Gamyba atliekama fermentuojant ir koaguliuojant pieną, kur jis koncentruojamas. Pagrindinės sudedamosios dalys yra kazeinas ir riebalai. Vidutinis pieno ir sūrio santykis yra 10: 1. Visas procesas yra intensyvus ir seka koaguliaciją naudojant mikroorganizmus ir rūgštinančias bakterijas, išlaisvindamas išrūgas ir brandindamas sūrį.

Po šios produkcijos susidariusių nuotekų sudėtyje yra BDS ir COD. Išrūgų išrūgų išlikęs išrūgų vanduo yra didelis azoto kiekiui. Pridėkite prie fosforo, kuris patenka į nuotekas per valymo procesus naudojamus fosforo valiklius. Šis azoto ir fosforo derinys yra labai pavojingas aplinkai. Fosforas taip pat kenkia procesams, nes jis laikosi vamzdžių ir mažina efektyvumą.

Regioninės valdžios institucijos ir valstybės taisyklės privertė įmones ieškoti galimybių gydyti šį vandenį. Neseniai nauji įstatymai, kuriais siekiama apsaugoti Šiaurės vakarų upės baseiną, kelia grėsmę pagrindinės sūrio gamybos įmonės veiklai, kai jie išlaiko išskirtinai mažą nuotekų kiekį nuotekose. Kai kurie iš jų yra BDS ribos, mažesnės nei 3 mg / l, bendras azoto kiekis neviršija 1 mg / l, o bendras fosforo kiekis - mažesnis nei 0,07 mg / l.

Išrūgų ir vandens valymas gelbėjimui
Išrūgų gydymas pramoninėse nuotekose dabar auga. Įmonės investuoja kapitalo išteklius į gydymo sistemas, kurios padeda jiems pasiekti reikiamą nuotekų kiekį nuotekose. Sūrio gamybos įmonės stato didelius nuotekų valymo įrenginius vandeniui apdoroti ir perdirbtiems vandenims naudoti daugeliu kitų tikslų.

„Ampac USA“ generalinis direktorius Sammy Farag, kuris stato pramoninio lygio nuotekų sistemas ir yra konsultantas didelių nuotekų valymo įrenginiams, daugiau nesutiko. „Šiais laikais pramonėje taikomi apribojimai yra griežti nei anksčiau. Taip yra dėl padidėjusios žalos aplinkai, kurią sukelia kažkas taip paprasta, kaip ir sūrio gamyba. Tai privertė įmones ieškoti galimybių, kurios yra ne tik daug išteklių reikalaujančios, bet ir geros. Ir nuotekų valymo įrenginiai jiems suteikia tai. “

Atsižvelgiant į tai, kad bendrovė įdiegia vieną tokią priemonę, nauda yra didžiulė. Naudojant visuotinai priimtą saugų ir kokybišką atvirkštinio osmoso proceso efektyvumą, sistema gali sumažinti nuosėdų kiekį iki reikiamo lygio. Nedidelis cheminis apdorojimas po to gali užtikrinti pavojingų elementų pašalinimą atmestose nuotekose. Tai ne tik padeda laikytis taisyklių, bet jei giliau iškasti, daugelis atmestų atliekų gali būti pakartotinai panaudojamos ir taip sumažėja švaistymas.

„Carbery Milk Products“ yra tarptautinis maisto ir sūrio gamintojas Airijoje. Bendrovė taip pat vykdo veiklą JAV ir naudojasi įvairiais privalumais, išskyrus vandens kokybės standartus, nuotekų valymo įrenginius. Tai galima padaryti šiais būdais:

  1. Etanolio gamyba: išrūgų pavertimas etanoliu ir panaudojimas kaip žaliava ekonominei biokuro gamybai. Dabar „Carbery“ naftos kompanijai „E5“ ir „E85“ mišiniams parduoda 660 000 galonų bioetanolio.

  2. Fosforas, gautas iš šio augalo, yra išgautas iš ištirpusio oro flotacijos proceso dumblo ir naudojamas kaip žemės ūkio trąšos kaip neatsinaujinantis išteklius.

  3. Carbery nuotekos taip pat yra apdorojamos vandeniui, kuris gali būti pakartotinai panaudojamas ir vėl įleidžiamas RO įrenginyje arba gamybos procese. Pakartotinai panaudotas vanduo, apdorotas oksidacijos būdu ir išsiųstas į RO gamyklą, gali būti membraninis valiklis ir padidinti membranos tarnavimo laiką.

Carbery augalas pakartotinai panaudojo net BOD. Pieno nuotekose 1 kg BDS atitinka 9,3 l riebalinio pieno. Perkėlus BOD pakrovimą į pieno ekvivalentą ir tuomet taikant nominalią kainą, ty 30 centų už litrą pieno, galima parodyti produkto kainą - ir tai neapima švaistomos šilumos energijos ir kitų sąnaudų, kurios perdirbti. Bendrovė pasiekė 30 proc. Prarastų produktų ir 1,7 mln.

„Ampac USA“ nuotekų valymo produktas, pvz., Pramoninių nuotekų valymo įrenginys, yra sukurtas ypač intensyviems tokiems iššūkiams. AP-WTS-5 yra dinaminė sekos sekos reaktorių sistema, skirta nuotekų išleidimo biologiniam ir cheminiam apdorojimui. Paketą sudaro visi proceso įrangos komponentai; įskaitant pirminį apdorojimą, dezinfekavimą, nuotekų perdirbimo sistemas. Tai naudinga pramonei, nes ji lengvai valdoma rankomis, mažesnės eksploatacijos išlaidos ir mažiau vietos. Be to, jis gali tvarkyti plačius hidraulinių ir organinių krovinių svyravimus. Puikus atsakymas į nuotekų valymą, jis gali padėti gamyklai būti savarankiškam ir draugiškam gamtai.

Galima būti atsakinga už aplinkos apsaugą ir gebėti išgelbėti didžiulį atmetamame vandenyje, kaip įrodo bendrovė. Nuotekų valymas gali turėti teigiamą poveikį bendrovės knygoms, taip pat geram klientų poreikiui. Mūsų mėgstamiausias užkandis ir pernelyg ekologiškas, koks geresnis būdas mėgautis cheddaro ar parmezano turtingumu be poveikio aplinkai.