Breaking Down Kaip veikia atvirkštinė osmoso sistema

Panaikinti, kaip veikia atvirkštinis osmosas

BRUNSWICK COUNTY, NC (WWAY) - atvirkštinis osmosas yra karšta tema tarp daugelio žmonių visoje Žaliojo Fe ar dabar. Ataskaitose teigiama, kad tai vienintelis būdas visiškai ištrinti "GenX".

 

Tačiau prieš eidami nusipirkti filtro sistemą namuose, H2GO vykdomasis direktorius Bobas Walkeris sako ne taip greitai.

 

" Tai turėtų būti mūsų prioritetas. Vienintelis numeris yra tai, kad mūsų upės ir upeliai būtų švarūs ", - sakė Walkeris.

 

Walkeris sako, kad geriausias būdas užtikrinti švarų vandenį yra atvirkštinis osmosas.

 

" Reversinė osmozė iš tiesų verčia vandenį per membraną į nenatūralią būseną", - sakė Walkeris.

 

Walkeris sako, kad atvirkštinio osmoso membrana filtruoja visus organinius ir toksiškus junginius. Procesas stumia vandenį nuo aukšto iki žemo slėgio per membraną, filtruoja blogą vandenį į konstrukcijos išorę, tuo pat metu stumdamas švarų vandenį į centrą.

 

" Manau, kad" GenX "klausimas ar įvykis paskatino žmones geriau suprasti, kad taip ši upė yra pažeidžiama", - sakė Walkeris. "Ir taip šioje srityje reikia alternatyvaus vandens šaltinio, jei ketiname tęsti gyvybingą bendruomenę".

 

Štai kodėl H2GO siūlo atvirkštinio osmoso vandens valymo įrenginius. Tačiau Brunsviko apygardos komisarai ir "Leland" miesto vadybininkas Davidas Hollisas sako, kad rinkėjai turėtų sužinoti, ar jie nori augalų šioje srityje.

 

" Manau, kad politiniu požiūriu tai yra teigiamas dalykas, kad šis procesas suteikia žmonėms balsą. Jei tai yra geras dalykas, tada pasakyk lapkričio, tai bus geras dalykas ", - sakė Hollisas.

 

Tačiau "Walker" teigia, kad atvirkštinio osmoso gamykla yra geriausia ir vienintelė "GenX" laisvo vandens parinktis.

 

" Kaip ir namuose, atvirkštinės osmoso augalai greičiausiai to nepadarys. Bet atvirkštinio osmoso gamyklą, kurią ketiname įdiegti. Tai užtruks "GenX", sakė Walkeris.

 

"Walker" priduria, kad namuose esantys filtrai nėra pakankamai maži, kad būtų išvengta mažo "GenX" junginio.

 

" Jis turi ilgą anglies grandinę, todėl jūs turite turėti tikrai sandarią membraną, kad galėtumėte filtruoti. Nepaisant to, kad tai gali būti, aš čia gaunu technines savybes, sunkios molekulinės masės rūšis, tai, kad tai ilgas kaip stygos, kad ji galėtų praeiti per ne per storas membranas ".

 

Walkeris teigia, kad tai yra tik vienas iš būdų saugiai gerti geriamąjį vandenį ir kodėl H2GO stumia į atvirkštinio osmoso gamyklą iki 2018 m.

 

Praėjusį mėnesį Brunsviko apygardos komisarai priėmė nutarimą paprašyti H2GO sulėtinti atvirkštinio osmoso gamyklą iki lapkričio mėnesio rinkimų. Ketvirtadienį Lelando miesto taryba taip pat planuoja daryti tą patį, nepaisant neseniai atrasto "GenX".