"Brewers To Trump": Dėl alaus meilės, prašome saugoti mūsų vandenį

"Brewers to Trump": už alaus meilę, prašome saugoti mūsų vandenį

Pop klausimas: kokia yra svarbiausia alaus sudedamoji dalis? Tu galvoji apie miežius, ar ne? Ar apynių? Gal mielės?
Neteisingas, neteisingas ir klaidingas. Svarbiausia alaus sudedamoji dalis yra vanduo. Alus - daugiausia vanduo, vienam dalykui (90 proc. - duok arba imk). Be to, vanduo yra vienintelis ingredientas, kuris yra unikalus bet kokiai alaus daryklai. "Visa kita, mes gauname iš tų pačių šaltinių", - sakė Drewas Brossoau, "Mayflower Brewing Company" prezidentas ir savininkas Plymouth, Massachusetts. "Mes gauname apynius iš tų pačių šaltinių, grūdus iš tų pačių šaltinių, bet vanduo yra unikalus. O alaus, kurį mes sukūrėme visame pasaulyje, stiliai remiasi turimais vandenimis. Čekijoje ir Vokietijoje esame pilniečiai, nes jame yra minkšto vandens, o stulbeniai ir servisai Airijoje ir Anglijoje, nes jie turi kietą vandenį. Vanduo yra svarbesnis nei žmonės supranta. "
DAUGIAU: Kova su "JAV vandenimis" taisyklėmis - ko jums reikia žinoti
Vandens svarba yra labai susijusi su tuo, kodėl daugiau nei penkiasdešimt amatų alaus daryklų koalicija tik atsiuntė laišką Aplinkos apsaugos agentūrai ir JAV kariuomenės inžinierių korpuse prieštaraudama agentūrų neseniai pasiūlymui panaikinti tai, ko dauguma žmonių vadina "švariu vandeniu" Taisyklė ". Obamos administracija perduoda 2015 m. Taisyklę, leidžiančią federalinei vyriausybei prižiūrėti srautus, upes ir kitus vandens kelius, kurie tiekiami į didesnius vandens telkinius, pvz., Įlankos ir ežerus, kuriuos reguliuoja federalinė vyriausybė nuo pat Švaraus vandens įstatymas 1972 m.
Scott Pruitt, EPA vadovas, vadino taisyklę "kažkas, dėl kurio kilo nemažai neapibrėžtumo ir painiavos" ūkininkams ir ūkininkams; Trumpas pavadino tai "labai žlugdančia ir siaubinga taisykle". Tada jūs turite Paulą Ryaną, kuris teigė, kad taisyklė bloga "verslininkams". Na, kai kurie verslininkai nesutaria ir galbūt nieko daugiau nei aludariai.
Jennas Vervieras yra naujosios Belgijos alaus daryklos, labiausiai žinomos dėl "Fat Tire", mėgstamiausio "LATD" detektyvo Harry Bosch alaus, strategijos ir tvarumo viceprezidentas. Nepaisant pavadinimo, bendrovė, be abejo, yra labiau amerikiečių nei "Budweiser" (priklausanti Belgijos ir Brazilijos konglomeratui). Ketvirtadienio popietę, praėjus dviem dienoms po panaikinimo, aš vadinu Vervję bendrovės būstinėje palei Cache la Poudre upę Kolorado valstijoje.
ALSO: 20 alaus daryklos, auginančios savo apynius
"Mūsų alaus kokybė gali būti siejama su mūsų vandens kokybe", - sakė ji. "Mes neturime elgtis su ja. Jis kilęs iš savivaldybės šaltinio puikioje vietoje. Tikimės, kad tai nebus užteršta, bet jei tai bus, gydymas padidins išlaidas miestui ir naujam Belgijai, ir tai gali pakeisti alaus skonį ".
Vervieras jau kurį laiką pasisakė už stipresnes vandens taisykles. 2012 m., Kai Obamos administracija pirmą kartą pradėjo ieškoti "Švaraus vandens akto" stiprinimo, ji parašė "HuffPost" tinklaraštį, kuriame išreiškė savo paramą. Dienoraštyje buvo atkreiptas Karen Hobbs'o dėmesys Nacionalinės gynybos išteklių gynimo taryboje, kuris pasitraukė ir paklausė, ar ji padėtų surinkti kitus amatų alaus daryklus. Ji padarė, o rezultatas buvo "alaus daryklai švariam vandeniui", tą pačią grupę, kuri ketvirtadienį išsiuntė laišką EPA ir armijos korpusui. Vervjeras teigia, kad ji tikėjo, kad jie vaidino svarbų vaidmenį, įtikindami Obamą perduoti taisyklę. 2015 m. Iškart po pokyčio Gina McCarthy, Obamos EPA direktorė, priėmė kvietimą kalbėti "Craft Brewers" konferencijoje Vašingtone, DC "Ji kalbėjo apie šio principo svarbą", - sakė Vervjeras ir apie tai, kiek ji asmeniškai mėgsta alų. "
Vienas dalykas, kad galvosūkiai Vervjesas apie pastangas grąžinti taisyklę, yra administracijos primygtinai reikalavimas, kad tai blogai ūkininkams, įskaitant tuos, kurie augina miežius, kad "New Belgium" tampa alumi. "Mūsų supratimas buvo žemės ūkio apsauga pagal taisyklę", - sakė ji. "Vyriausybė jokiu būdu neskaičiuos žmonių ūkių ir nereguliuos gyventojų drėkinimo griovių". Taigi, kodėl ji atrodo, kad visa opozicija? "Aš manau, kad yra žmonių, kurie nėra susirūpinę taisyklėmis, nes jie yra susiję su bet kokiu federaliniu įsikišimu", - diplomatiškai kalbėjo ji. "Mūsų ir tų, kurie nepatinka federalinių aplinkosaugos taisyklių", yra kultūrinis skirtumas "(Tai reiškia, kad bent viena žemės ūkio organizacija," Rocky Mountain Farmers Union ", dirbo su" New Belgium ", siekdama paremti taisyklę).
Būtent šiuo klausimu buvo kalbama, kad pokalbis pasikeitė iš tam tikrų vyriausybės taisyklių svarbos neseniai priimtam sprendimui visoje kolekcijoje iš naujo įsivaizduoti. Iki to laiko, kai mes kalbėjom, aš norėjau alaus. Deja, šaldytuve neturėjau jokių naujųjų Belgijos alaus, bet turėjau puikią vasaros alą iš mažo Masačusetso koncerno, vadinamo "Mayflower Brewing Company". Aš ją sugriovėu, paėmiau gaivų gurkšnį, o paskui nusprendžiau pakviesti įmonę pamatyti, ar jie galvoja apie siūlomą panaikinimą.
DAUGIAU: 101 geriausias alaus amerikoje
Brosseau, savininkas, atsakė į telefoną. Jis negirdėjo apie Švaraus vandens taisyklę ar naują pasiūlymą. Niekas jo nieko nesuprato, o tai nėra pernelyg stebima: "Mayflower" svetainės "Mūsų komandos" skyriuje yra tik 19 darbuotojų, o vienas - šuo. Be to, bendrovė nenaudoja vandens iš upės ar upelio. "Tai yra požeminis vanduo, išsiskiriantis iš vandeningojo sluoksnio, kuris sėdi po Plymouth", - sakė Brosseau. "Tai būna labai minkštas vanduo, ir jis nieko nepanaudoja, išskyrus smėlį žemyn. Taigi aš nesu susipažinęs su įstatymo specifika, bet, be abejo, tai, kas neigiamai paveiktų požeminio vandens kokybę, būtų mums problema. "
Brosseau tada man pasakė netikėtą pasaką. 1620 m., Kai Mayflower paliko Angliją, laive nebuvo jokio vandens. Tuo metu, prieš aplinkosaugos taisyklių priėmimą, srautai dažnai buvo užteršti gyvulių atliekomis. Taigi žmonės dažniausiai gėrė alų. Jie išgėrė žemę ir gėrė jūrą. "Mayflower" buvo tam tikras kruizinis purškimas.
Iki to laiko, kai laivas atvyko į Cape Cod, alas bėgo. Mergelėms reikėjo gėlo vandens, todėl jie apsigyveno Plymouthe. "Jie rado upę čia, kad jie vadino" labai saldus gėlo vandens srautą "ir" daugybę subtilaus spyruoklių ", - sakė Brosseau. Tai yra spyruoklės, kurias "Mayflower" išnaudoja šiandien.
Aš paklausiau Brossoau, kaip jis tai išmoko.
"Na, aš žinau, kad buvau nusileidęs nuo to laiko, kai buvau mažas vaikas", - sakė jis, o tai reiškia, kad kilo iš "Mayflower" keleivio. "Kaip aš ieškojau ženklo idėjos alaus daryklai, aš pradėjau skaityti apie tai. Mano giminaitis buvo John Alden. Jis buvo mano dešimtas didysis senelis, ir sužinojau, kad jis buvo laivo "Cooper", o "Cooper" tikslas buvo pagaminti medines statines ir laikyti visą alų. Aš įstojau į šią istoriją, ir aš maniau, "Kaip niekas niekada nesukūrė" Mayflower Brewing Company ", ir jis tiesiog suvienijo visus iš karto".
Aš jam pasakiau, maniau, kad tai buvo ryškus sutapimas, tai, kad švarus vanduo akivaizdžiai yra tiesioginis šilumos šaltinis, iš kurio kyla Amerikos istorija.
"Mūsų gamtos ištekliai nuo pat pradžių buvo labai svarbūs, - sakė jis. "Jie yra didelė priežastis, kodėl žmonės čia atvyko pirmiausia. Vanduo ir žemė bei gyvūnai ir augalija - visa tai buvo protų šaltinis, kurį jie pasinaudojo, o kai kuriais atvejais netinkamai valdomi, nes jie išsiplėtė visoje šalyje. Tačiau galų gale tie gamtos ištekliai yra gyvybiškai svarbūs žmogaus išlikimui ir bet kurios civilizacijos sėkmei. Tai buvo tiesa, ir dabar tai tiesa. "