Sūrymu bakas padidinti svorio, įtampos kontrolės

- Jul 06, 2017-

Sūrymu bakas didesnis svorio, įtampos kontrolės

Kokybės FRP bako gamyba daugiausia iš jo svorio, įtampos valdymo, stratifikacijos sūdymo, vakuumo sūdymo ir kitus likvidavimo procesą kontroliuoti.

1, stiklo rezervuaro likvidavimo proceso dalies problemos

Likvidavimo procesą, tai viena iš priemonių, siekiant pagerinti gamybos efektyvumą FRP bakas didinant pluošto kryptis ir Vingiuotos sluoksnių skaičiaus mažinimas. Vis dėlto būtina visokeriopai atsižvelgti taikant, negali aklai vykdyti gamybos efektyvumą. Po pluošto akcijų skaičiaus padidėjimas, padidins šio reiškinio "važtaraščius" sankirtos žaizdos linija ir polius iškirpti tašką. Taip, kad ertmes susidaro tarp skaidulų pridėtinių išlaidų dalį ir vidinio apvalkalo. Kai konteineris yra suslėgtas, aliuminio pamušalas ne gali atlaikyti spaudimą vaidmuo bus suvaržyti antenų dalys, rimtai nukenčia nuovargis konteinerio. Po to, kai numeris pluošto kryptis didėja, išilginės gijų skaičius mažėja atitinkamai ir aplinkinių apskritimo skersmens skaičius bus sumažintas, kad skaidulų gali būti pasiskirstęs netolygiai galvą, dėl ko sumažėjo galvos stiprumo. Todėl priemonės, skirtos didinti akcijų turėtų vartoti atsargiai. Uždedant atsiras produkto kokybės nuosmukis.

2, likvidavimo proceso sluoksnis mažėja įtampos kontrolės

Stiklo pluošto žaizdos rezervuarus gauti didelio stiprumo yra būtina sąlyga, kiekvieno ryšulio pluoštas iš kad įtempimas bus vienodas, t. y. vidinio slėgio bake, visi tuo pačiu metu galiojančių skaidulų. Jeigu pluoštas yra laisvas ir laisvas, tada slėgis negali padaryti visų pluoštų tuo pačiu metu jėga, kuri turės įtakos pluošto stiprumas. Įtampos dydis taip pat tiesiogiai veikia gumos turinį, savitasis tankis ir poringumas produkto. Įtampa sistema taip pat leis pluošto raukšles, taip kad gleivinės duoda derlių, turės didelę įtaką konteinerių stiprumo ir nuovargis efektyvumą.

Apvijos įtampa turėtų būti mažinamas sluoksnio. Taip yra todėl, kad po suvynioti sluoksnis pluoštas dėl įtampos vaidmuo bus suvynioti pirmam sluoksniui ląstelienos bei linijinės suspaudimo deformacija, kad laisvi vidinis pluoštas. Jei nuolatinę įtampą sistemos, padarys parodė Laisvas ne stora valstybėje, pluošto stiklo bako, kad pirminis streso ir už jos ribų pluoštas yra labai skirtingas, talpyklos negali net priversti pluošto jėga. Sunkiais atvejais gali padaryti vidinis pluoštas raukšles, iškloti burbuliukai, deformacijos ir kitų pajamų valstybė. Tai žymiai sumažina konteinerio stiprumą ir nuovargis efektyvumą. Naudoti sluoksnis po įtempimo sistemą, nors po to suvynioti aplink pirmą suvynioti pluoštas pluoštas vis dar yra sumažinti, bet dėl to, kad jo paties įtampa yra mažas, o pirmas sluoksnis buvo sumažinta po pačią įtampą, todėl, siekiant užtikrinti, kad visų apvijų laye r iš vidaus į išorę yra pačios deformacijos ir pradinę įtampą. Kai konteineris yra suslėgtas, skaidulų reikia pabrėžti vienu metu, dėl to padidėja koncentracija konteinerio. Taip, kad pluošto stiprumas gali žaisti geriau.

3, liejimo procesas sluoksniuotos sūrymo proceso reguliavimas

Sluoksniuojant išgydyti procesas yra atliekamas tokiu būdu. Pamušalas iš pirmą figūrą būtų tam tikro storio stiklo plieno apvalkalas, kad sūdymo, aušinamas iki kambario temperatūros paviršių šlifavimo ir tada žaizdos antrą kartą. Ir t.t. kol lygis, siekdami atitikti stiprumo reikalavimus iki lygio.

Teoriškai buvo patvirtinta tai, kad sienelėmis indą storis yra mažesnis nei plonasienių konteineris. Didėjant konteinerio tūris, slėgis padidina ir sienelės storis padidėja. Dėl stiklo pluošto sustiprinta storasieniai indai ir plonasienių konteinerio stiprumą skirtumas. Be mechaninių analizės priežastis, žvelgiant iš stiklo pluošto sustiprinta plastikines požiūriu yra šie:

1) kaip tankas storis didėja, didėja vidaus ir išorės kokybės skirtumai;

2) kaip tankas storis didėja, skaičius žaizdos sluoksniai didėja, reikia apvijos įtampa skaidulų tampa mažesni ir mažesnis, taip, kad pradinė įtampa pluošto pakuotėje yra mažas, kurie turės įtakos deformacijos pajėgumų ir konteinerio stiprumą.

Norint efektyviai žaisti pluošto stiprumas storasieniai stiklo pluošto sustiprinto plastiko saugojimo talpų, sluoksniuotos sūdymo yra efektyvus techninis būdas. Sluoksniuotos sukietintos tankai, lyg norėdamas storasieniai bako į keletą sandariai supakuoti plonasienių bakas asamblėją. Pagal vidinį slėgį, jie turi ir pačios deformacijos, tenka tokia pati įtampa, bet ne sluoksnis ir apribojimų tarp sluoksnių, vienas kitą slydimo laisvai. Tai suteikia visą žaisti plonasieniai konteineriai judėjimo privalumus.

Bake yra padalintas į kelis kartus, todėl pluoštas pakuotėje gali būti nustatytas laiko, ne sukelti pluošto raukšles ir birios, kad derva nebus prarasti bet kurio tarpsluoksnio, tokiu būdu gerinant konteinerio viduje ir išorėje vienodumas.