Sūrymu bakas paprasta priežiūra

- Aug 29, 2017-

Sūrymu bakas paprasta priežiūra

Vėlai 1940 s, visų pirma reikia kontroliuoti korozijos, departamentas pradėti naudoti stiklo pluoštas, sustiprintas plastikinių vamzdynų sistemos. Faktais įrodė, kad sūrymu bakas gali ne tik tenkinti gamyba, ir vamzdis turi daugiau patvarumo nei tradicinių medžiagų, sūrymu bakas ir gyvavimo ciklo išlaidos yra nedidelės. Todėl vamzdyno pradeda įsitikinti ir palaipsniui išsivysčiusios. Sūrymu bakas gamintojų pramoninį pritaikomumą turi daug privalumų, šie privalumai, viena vertus, suteikti vartotojams geriausius vamzdynų sistemos pagrindu, taip pat stiklo pluošto sustiprinta plastikinių vamzdžių gamybos pramonė rodo plačią rinką, tai Privalumai:

(1) korozijai. Puikus korozijos yra garsių privalumas sūrymu bako. Pasirenkant tinkamos rūšies sintetinio 99 medžių, ir gerokai padidinti su derva ant vidinės sienos, vamzdžio sluoksnis, gali susiformuoti labiausiai korozijos vidutinio korozijos apsaugos sluoksnis, taip pat žinomas kaip stiklo pluošto Armuotas plastikinis "pamušalas". Vadinamasis "pamušalas" nepridėtas, bet stiklo, plieno vamzdžių medžiagos sudedamoji dalis. Gleivinės skiriasi su kitų prie vamzdžio. Taip pat, išorinio paviršiaus sūrymu bakas taip pat turi geras atsparumo.

(2) ilgaamžiškumo. Dėl puikus korozijos ir geromis mechaninėmis savybėmis stiklo vamzdžio, ji suteikia daugiau ekonominio gyvenimo nei medžiagų daugelyje programų perdavimo.

(3) priežiūra yra labai paprasta. Metaliniai vamzdžiai turi būti įdiegta Katodinės apsaugos nuo korozijos sistema ir periodinės techninės priežiūros nereikia. Be to, turi būti dažnai remontuojami pamušalas ir danga vamzdžio. Tais atvejais, kai stiklo, plieno vamzdžiai, šios priežiūros priemonės nėra būtini, todėl stiklo mėgintuvėlyje priežiūra yra labai supaprastinta.

Lengvas. (4) širdies sūrymu bakas gamintojas nei plieno yra daug didesnis nei jėgų, kad stiklo pluošto sustiprinto plastiko vamzdyną turėtų sumažinti svorį, yra apie tradicinių medžiagų svoris taip ketvirtį 1. Todėl FRP atlikti yra patogu, ir žymiai sumažinti transportavimo išlaidas.

Daug skysčių transportavimo ir perdirbimo pramonei, daug sūraus vandens tankas gamintojų technologijos dažnai vaidina labai svarbų vaidmenį, jo programa daugelyje sričių turės platų programų. Ypač daug specialiu skysčiu arba įvairių rūšių ypatybės, jo stabilumą ir geras uždarymo funkcija turi gera programa.