"Concurrent Technologies Corporation" pasirinko sukurti "JAV oro pajėgų" juodojo vandens valymo procesą

- Mar 22, 2018-

"Concurrent Technologies Corporation" pasirinko sukurti "JAV oro pajėgų" juodojo vandens valymo procesą

Nauja sistema papildo CTC pilkojo vandens pakartotinio naudojimo sistemą ekspedicinėse vietose

Johnstown, PA (GLOBE NEWSWIRE). JAV oro pajėgų tyrimų laboratorija (AFRL) - pažangios energetikos technologijų biuras (APTO) pasirinko "Concurrent Technologies Corporation" (CTC), kurianti ekspedicinę juodojo vandens apdorojimo sistemą (angl. EBWPS), kuri sumažins poveikį aplinkai priimančiųjų šalių nuotekų kiekį ir sustiprinti dislokuoto personalo saugumą. Konkurencinga sutartis yra apie 1,6 mln.

"EBWPS bus papildyta ir veiktų kompleksiškai su ekspedicinės nuotekų pakartotinio naudojimo sistema (EWRS), kurią CTC sukūrė prieš kelerius metus išpilstydama pilvotam vandeniui pagrindinėse ekspedicinėse aerodromų išteklių (BEAR) vietose", - sakė projekto vadybininkas Thomas J. Piro.

"EWRS buvo sukurtas siekiant sugrąžinti 90 proc. Pilkojo vandens iš dušų ir skalbinių. Tai yra mažiau vandens, dėl ko Airmen turi sunkvežimį BEAR vietose, sutaupydamas laiką, kartu sumažindamas transporto riziką per priešišką teritoriją.

"Kai bus įdiegta, EWRS sukurs netikėtą gerą naujieną, blogą naujienų scenarijų. Kadangi nauja pilkojo vandens sistema sugrąžins tik 10 proc. Pilkojo vandens BEAR vietose, BEAR vietose esantis juodas vanduo (kanalizacija) nebebus pakankamai skystis, todėl problemą spręsti. Mūsų oro pajėgų klientas grįžo į CTC inžinierius, siekdamas sukurti juodojo vandens sistemą, kuri papildytų pilkosios vandens sistemos ", - sakė Piro.

Pasak "AFRL-APTO" programos CTC programos vadovo Mark Ray, "CTC komanda vertina galimybę sukurti energiją taupančią juodojo vandens valymo sistemą taip, kad atitiktų JAV Aplinkos apsaugos agentūros ir JAV kariuomenės visuomenės sveikatos centro standartus tiesioginiam grįžimui į aplinką. "

"Concurrent Technologies Corporation" (CTC) yra nepriklausoma, ne pelno siekianti, taikomoji mokslinių tyrimų ir plėtros profesionalų paslaugų organizacija. Kartu su mūsų filialais, "Enterprise Ventures Corporation" ir "CTC Foundation", mes panaudojame mokslinių tyrimų, plėtros, bandymų ir vertinimo darbus, skirtus transformuoti, visą gyvenimo ciklą. Siekdami geriausiai patenkinti klientų poreikius, mes siūlome pilną galimybę visiškai projektuoti, kurti, išbandyti, sukurti ir sukurti. Mes palaikome pagrindinius savo klientų uždavinius, pritaikydami individualius sprendimus ir siekdami viršyti lūkesčius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie CTC, apsilankykite www.ctc.com.