Disko filtras ašyje ir parduotuvė

- Sep 21, 2017-

Disko filtras įsiterpti ir parduotuvė

Disko filtras ant abiejų pusių dizainas dizaino iš skirtingų kraštų konstrukcijos, šių kraštų kartu su skerspjūvio, kurioje pagrindinis kreivė žaisti perėmimo vaidmens ir laikymas suspenduotos medžiagos, šiek tiek didesnis už naudojimąsi ir atidaryti dizainas gali garantuoti grįžtamojo vandens slėgis yra mažas, taip pat gali pasiekti kruopštaus atvirkštinis purvo poveikio; žiedo kraštas nustatyti tikslumą, filtras, yra vandens kanalas, filtras gali suteikti iki 5μ filtras tikslumą.

Žalio vandens į dviejų pakopų filtro plokštės viduryje, pirmoji kreivė palei kraštą tekėjimą į diską, bet atidžiai stebėti ne tiesiogiai įvesti. Šiuo metu iš filtro perėmimas yra žiedo kraštas, mažiau nei žiedo kraštas "Groove" dydžio ir priemaišų gali būti žiedinis kraštą į kreive su kreive vidinio krašto, buvo sulaikytas didelis priemaišų.

Unikalus filtro plokštės taip pat konstrukcijos purvo iš kelio atgalinis procesas būtų paprastesnis ir lengvesnis, be sudėtingų motorinių ir vairuoti ir kitomis institucijomis, paprasta srautas gali būti pakankamai, kad rūko iš filtro. Šis puikus spektaklis sumažina laiką grįžtamojo filtro; tuo pačiu metu nes purvo saugomas ne tik tarp filtro plokštelės ir korpuso, bet taip pat gali būti laikomi filtro plokštės grupės, taigi filtras gali tilpti daugiau purvo. Kiekvienas filtras komplektuojamas su filtro ir grįžtamojo būsenos indikatorius ir automatinė dujų išmetimo įtaisas, hidraulinių smūgių dirbančias tuo pačiu metu taip pat gali pagerinti filtras atvirkštinis purvo poveikio.

Žalias vanduo teka per filtrą nuo ne viduje, o priemaišos didesni nei tranšėjos bus sulaikytas už.

Pagrindinės dalies valyti tipo disko filtras yra plastiko filtro diskas sukrauti kartu, filtro plokštės turi specialų griovelį ar krašto, šalia filtro diskas "Groove" ar tam tikro dydžio kanalo pakraštyje, dalelių dydis yra didesnis nei kanalo dydį, sustabdytas, dangteliai yra sulaikytas filtravimo poveikiui pasiekti. Produkto, kuris didžiąja dalimi gali pakeisti smėlio filtras ir kitų tradicinių mechaninis filtras įrenginio, jo puikias eksploatacines savybes, vandens suvartojimas yra daug mažesnis nei kitų produktų. Diskas stora sutankinimo skyriaus iškaltas kartu, viršutinių ir apatinių sluoksnių diskų žaisti vaidmenį filtravimo perėmimo viduryje.

Yra Savaime išsivalantis filtras, naudojant patentuotą technologiją, diegimo ir naudojimo saugesnis, efektyvus, vandens taupymo, provincijos, mažiau techniniam aptarnavimui.

Filterless pavasario dizainas, filtras protingai naudoti vandens slėgiui suspaudimo diską, pateikianti grupė grįžtamojo slėgio reikalavimus, gerokai sumažėjo.

Unikalus įmontuotas Dziobak vožtuvas užtikrina filtre filtras kai maksimali vandens, o atgalinis grojo gera grįžti į funkciją.

Padalinti filtras skeletas, surinkimas pagal reikalavimus, lanksčiai pritaikyti filtro aukštis, pritaikyti filtro plotas turi atitikti skirtingų sistemų vaidmenį.

Atsisakyta dažniausiai naudojami metalo pakaba dizaino, filtras su automatinio blokavimo sagtis su specialiai plomba, filtravimo mašinos korpuso montavimas ir paprasta ir lengva, gera sandarinimo poveikį.