Platintojų nuomonės ir požiūriai

- Jun 23, 2017-

Platintojų nuomonė ir požiūris

Sužinokite, kaip naudoti redaktorius

Vaizdai ir požiūris

Dalykų pardavėjai, vertindami daugumą į patirtį orientuoto tipo, tai yra, priimdami naujus dalykus, remiasi savo pačių patirtimi, kaupiasi analizės pagrindu arba jų pačių akyse gali matyti diapazonas, į kurį galima spręsti, jei kontaktai Naujiems dalykams savo supratimu apie platų pažįstamų, gerai, kad jokių problemų, sutikti su staigiu gyvenimu keitimas, kanapių priimti. Pavyzdžiui, jei priimtoje naujoje įmonėje peržengta jų žinių sritis, tai yra naujos analizės sistemos rinkinys arba didesnis ir platesnis aukščio stebėjimas problemos analizavimui, tada daugelis prekiautojų pasąmoningai atspindi konfliktus ir įtarimus. Ar tai tiesa? Ar tai įmanoma?

Pavyzdžiui, įvedus naujus produktus, labai nedaug prekiautojų atlieka racionalų rinkos tyrimą ir analizę, tačiau pagal savo ankstesnę pardavimo patirtį ir savo pačių gali pamatyti panašių produktų pardavimą, kad nustatytų šio naujo produkto rinkos perspektyvas. Na , ši analizė yra labai blogas būdas spręsti, o šiandien mes pastebime, kad daugelis prekiautojų toliau ieškoti naujų produktų ir toliau gaminti naują produktą kaip negyvą produktą ir vėl ir vėl rasti naujų produktų. Didelis energijos suvartojimas dėl energijos priežasčių.

Šiuo klausimu prekiautojas turi pakeisti mentalitetą, nes mokytis, mokymui gauti - atsverti, kad jose trūksta daugybės dalykų, mokytis naujų dalykų, nebūtinai siekti asmeninio mąstymo, kuris būtų priimtas ir pripažintas, atsipalaidavęs protas mokytis eiti

Ieškokite trenerio

Daugelis vidaus instruktorių turi savybių, neišspręstų specifinių problemų, bet gerai, kad įkvėptų tam tikrus dalykus, kuriuos treneriai laikosi, tai puikus dalykas - suteikti studentams naują mąstymo ir patirties būdą, o tada patys moksleiviai pasinaudoti "Mokykis" naujas mąstymo būdas, išmokti iš patirties apsvarstyti problemas, su kuriomis susiduria jų pačių. Tiesą sakant, tai yra labai sunku, ypač prekiautojui, populiarus dalykas, kuris jums pasakys, kaip pagaminti ginklus, bet nesakyk, kaip nužudyti gyvūnus, savo namuose apsvarstyti eiti.

Be to, naujos idėjos apie naujas idėjas, kurias instruktoriai pateikia faktiškai veikiant naujiems aplinkos reikalavimams, yra labai didelės, ir dėl to aplinkos pokyčiai yra drastiškas procesas, atsižvelgiant į saugumo ir padėties pripažinimą, Didžioji dauguma prekiautojų gali priimti tik palaipsnius pokyčius, nes drastiškų permainų rizika yra per daug, prekiautojai nenori sunkiai dirbti, kad būtų sukurta priežastis, kaip trenerio eksperimentinė sritis.

Leiskite mums parodyti dar vieną pavyzdį, daugelyje mokymo kursų paminėta kanalo kūrimas ir kanalų reorganizavimas, kad visiškas kanalų reorganizavimas ir integracija siekiant geriau panaudoti išteklius, prijungti prie rinkos. Taip, ateityje tai daryti, tačiau esami prekiautojų kanalai yra gana ilgai kaupiami, o jų vidiniai veiksniai yra labai skirtingi, jei tiesioginis reorganizavimas, poveikis verslui yra labai didelis; Antra, senosios ir naujos sistemos nėra prijungtos, be abejo, yra galimybė konkurentams; vėlgi šie pokyčiai yra labai didelis darbo krūvis, iš viso negali sustabdyti verslo darbą jį peradresuoti, pardavėjas nori, yra būdas nustatyti kanalo reorganizavimo kryptį pagal prielaidą, kaip konkretus žingsnio įgyvendinimas laipsniško saugumo gradiento metodu. Užuot kvėpuojant įgyvendinti puikius pakeitimus, visi kanalai reorganizuoti kanalą.

Atsižvelgdamas į tai, prekiautojas turėjo aiškiai suprasti, prieš pradėdamas mokyti, ką norėjau gauti, turėjau išspręsti šias problemas, parengti klausimus prieš mokant, ir imtis iniciatyvos rasti galimybę iškelti problemą mokymo procese , ypač pripažinimo metu. Kai kurios naujos koncepcijos kryptys, kai kurios iš šių gradientų problemų greitai įtvirtina treneris, kitaip treneris palaipsniui privers kiekvieną nustatyti kryptį, kuri dažnai keičiasi tik išspręsti problemos kryptis.