Fluid Technology Solutions (FTS H2O) sukuria strateginę partnerystę Indijoje su pramoninio vandens Leader jonų mainais

- Dec 05, 2018-

Fluid Technology Solutions (FTS H2O) sukuria strateginę partnerystę Indijoje su pramoninio vandens Leader jonų mainais

Partnerystė suteikia platformą, su kuria FTS gali teikti pažangius, membranos pagrindu pagamintus vandens valymo sprendimus galutiniams vartotojams sparčiai augančioje Indijos rinkoje

„Fluid Technology Solutions Inc.“ (FTS), pirmaujanti vandens apdorojimo technologija, įskaitant „Forward Osmosis“ (FO) ir „High Brine Concentration Recovery“ (HBCR), neseniai paskelbė apie strateginės partnerystės Indijoje pradžią su pirmaujančiomis vandens sistemomis, projektais ir paslaugų teikėjas „Ion Exchange“ (Indija) Ltd. Ši partnerystė bus skirta optimaliems nuotekų nuotekų pakartotinio panaudojimo ir nulinio skysčio išleidimo (ZLD) sprendimų teikimui pramonės klientams sparčiai augančioje Indijos rinkoje.

„Ion Exchange“ (Indija) Ltd prezidentas Ajay Popatas komentavo: „Mūsų kompanija siekia, kad į Indiją ir kitas mūsų aptarnaujamąsias geografines vietoves būtų įdėtos naujos technologijos, padėsiančios išspręsti vandens valymo poreikius su mažesnėmis nuosavybės sąnaudomis ir didesniu patikimumu. „FTS“ perduodamos osmoso ir kitos osmotinės sūrymo koncentracijos technologijos padės mums toliau mažinti išlaidas vartotojams, kuriems reikalingas nulinis išleidimas iš jų nuotekų srautų. Mes matome, kad tai taikytina ZLD sistemose, skirtose chemijos, tekstilės, maisto ir gėrimų, cukraus, energijos pramonės šakų, CETP (centralizuotų nuotekų valymo įrenginių) ir pan. Pavadinimui, kai kuriose vietose, kur jau sukūrėme įspūdingas darbo nuorodas ZLD sistemoms. „

„FTS“ yra „FO“ diegimo pradininkas sunkiam pramoniniam, komunaliniam ir žemės ūkio vandeniui gydyti ir gaiviam vandeniui pakartotiniam naudojimui. Bendrovė pateikė komercines sąvartynų išplovimo apdorojimo sistemas, farmacinę koncentraciją, skalūnų dujų gavybos vandenį ir kasybos nuotekų valymą. FTS prezidentas Keithas Lampis aptarė bendrovės plėtrą į naujas rinkas, nurodydamas: „Nuo 2015 m. Įkūrus FTS, mūsų misija buvo pritaikyti mūsų technologijas tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu - vandens trūkumas ir poreikis pakartotinai naudoti yra pasauliniai iššūkiai. Indijos rinkai mes matome „Ion Exchange“ kaip mums labiausiai pageidaujamą partnerį, turinčią stiprią papildomą technologiją mūsų FO ir sūrymo koncentracijai, ir abi bendrovės dalijasi kultūra, kurioje klientams siūlomos gerai apgalvotos ir išsamios priemonės. “Indijos FTS ir „Ion Exchange“ strategija yra gerinti ZLD procesų veiklos sąnaudas ir kapitalo sąnaudas, didinant vietų, kuriose galima naudoti tokius vandens taupymo metodus, skaičių.

Apie „Fluid Technology Solutions Inc.“
„FTS“ yra įsipareigojusi taikyti pažangias membranines technologijas, kad būtų išspręstos problemos su sunkiais vandenimis pramonės, žemės ūkio ir savivaldybių klientams visame pasaulyje. Jei tikslas yra vandens pakartotinis panaudojimas ir minimalus iškrovimas, FTS gali sukurti sprendimą.

Bendrovė taip pat siūlo asmeninių drėkinimo produktų šeimą, paremtą FO technologija, siekiant išgyventi ir humanitarinius poreikius. Šie 0,0007 mikronų filtrai yra unikalūs tuo, kad jie pasižymi aukštos kokybės skysčiais iš bet kokio vandens, net druskos ir labai drumstų šaltinių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.drinkanywater.com.

FTS operacijų bazė yra Albany, Oregone, turinti pardavimo biurus Niujorke, Bostone, Sietle, Pekine ir partnerių inžinerijos bei gamybos operacijas Šanchajuje. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.ftsh2o.com.

Apie „Ion Exchange“ (Indija) Ltd.
„Ion Exchange“ siūlo Indijos vandens valymo pradininką ir vandens bei nuotekų srities specialistus visuose sektoriuose - infrastruktūroje, pramonėje, institucijose, savivaldybėse, namuose ir bendruomenėse - miesto ir kaimo vietovėse.

„360 ° aplinkos valdymas“ suteikia pridėtinę vertę visame tinkle - nuo vandens išleidimo iki geriamojo ir pramoninio proceso vandens iki nuotekų / nuotekų valymo ir vandens recirkuliavimo, kad nulinis iškrovimas ir atliekos būtų skirtos kietųjų atliekų tvarkymui.

„Ion Exchange“ yra pasaulinio lygio jonų mainų dervų gamintojas vandens ir ne vandens reikmėms, membranoms, vandens valymo cheminėms medžiagoms ir specialiesiems procesams naudojamoms cheminėms medžiagoms, sertifikuotuose ISO 9001, 14001 ir OHSAS 18001 įrenginiuose.

Siūlomas vandens tiekimas ir tiekimas, procesų skystis, nuotekų valymas, vandens perdirbimo įrenginiai - supakuoti, iš anksto suprojektuoti ir pagaminti pagal užsakymą, BOT ir EPC pagrindu.