"Edina" lyderiams nepakanka modernios vandens valymo įrenginių

- Feb 27, 2018-

"Edina" lyderiams šiuolaikinės vandens valymo įrenginių nepakanka

Miesto tarybos nariai verčia architektus drąsiau kurti projektą.

Miguel Otárola Star Tribune

 

2018 m. Vasario 24 d. - 8:17 val

 

EDINO MIESTŲ TEISINGUMASVaizdą apie siūlomą vandens valymo įrenginį "Southdale Center" iš Prancūzijos prospekto. Tikimasi, kad mieste vyks balsavimas dėl gamyklos statybos trečiadienį.

Praėjusios savaitės "Southdale Center" naujos vandens valymo įrenginių dizaineriai dalinosi projektu " Edina Planavimo komisijos nariai", įvertinę jį kaip "nuostabų" ir "gražų".

Tačiau to nepakako Edinos miesto tarybos nariams, kurie trečiadienį paprašė architektų grįžti į piešimo lentą ir grįžti dar labiau drąsesniomis išvaizdomis.

"Aš jaučiu, kaip mes esame tolimoje vietoje", - sakė Edino meras Jamesas Hovlandas tarybos posėdyje. "Yra daug daugiau, ką mes galime padaryti, kad kurti kažką, kas yra tikrai mūsų miesto specifika".

Apdorojimo įrenginys bus pastatytas priešais miesto vandens bokštą Prancūzijos prospekte ir W. 69th gatvėje šiaurės rytų kampe. Tai sumažintų geležį ir manganą, pašalintų nuosėdas ir pagerintų vandens skonį bei aiškumą.

Siūlomas pastatas, kurio vertė - 10,5 milijono, būtų pagaminta iš plytų ir akmenų. Remiantis dokumentais, būtų įtraukta vidinio kiemo, želdynų ant stogo ir sienų bei spalvotieji žibintai, kurie "išprovokuotų vandens prasmę". Interaktyvus ekranas šiaurinėje pastato dalyje paaiškintų, kaip veikia augalas.

Tačiau Tarybos nariai manė, kad komanda galėtų tolesnė.

"Ką aš siūlau, mes dvigubai mažiname šias pastangas", - sakė Tarybos narys Kevinas Stauntonas. "Manau, kad mes padarėme tokį įspūdingą vietą".

Šią nuomonę pakartojo ir kiti išrinkti pareigūnai, įskaitant Tarybos narę Mikeą Fischerę, Mineapolio architektūros firmos LHB skyriaus vadovę.

"Pasibaigus dienai, mes ne tik statome vandens valymo įrenginius ," sakė Fischeras. "Mes pastatėme savo miestą".

Fischer pasiūlė susivienyti su miesto menų ir kultūros komisija ir viešuoju meno kūrimu kartu su turtu. "Hovland" ir "Staunton" nurodė tokias struktūras kaip Čikagos "Millennium Park" karūnos fontanas ir gražūs Majamio automobilių stovėjimo garažai kaip įkvėpimo projektas.

Trečioji taryba patvirtino svetainių planus ir dispersiją, mažindama pastatų neatitikimus Prancūzijos prospekte. Tikimasi, kad inžinieriai per mėnesį pasidalins atnaujintu dizainu.

Tarybos nariai palaikė plano sąnaudas ir efektyvumą. Kitos siūlomos vietos kainuotų milijonus daugiau ir reikėjo remonto esamos vandens infrastruktūros, anksčiau sakė inžinierius direktorius Čadas Millneris.

Jie taip pat buvo sužavėti dizaino akcentu mokyti gyventojus apie miesto paslaugas.

"Miestai siekia, kad jų komunalinės paslaugos būtų pritaikytos prie jų bendruomenių", - sakė Tarybos narė Marija Brindle. "Aš tiesiog manau, kad mes tikrai didžiuojamės šia tema".