„Freudenberg“ įsitraukia į vandens ir membranų filtravimo verslą

- Dec 18, 2018-

„Freudenberg“ įsitraukia į vandens ir membranų filtravimo verslą

DETROIT, 2013 m. Kovo 21 d. / PR Newswire / - „Freudenberg“ grupė įsigijo britų kompaniją „Aquabio Limited“ nuo 2013 m . Kovo 1 d . „Aquabio“ yra „Hallow“, „ Worcestershire“, Didžiosios Britanijos , esanti pirmaujanti vandens ir nuotekų pakartotinio panaudojimo didelės apimties pramonėje specialistė. Įkurta 1997 m., Kompanija turi 16 darbuotojų, projektuoja ir tiekia galutinai paruoštas membraninio filtravimo sistemas, skirtas vandens ir nuotekų perdirbimui.

„Įsigijęs„ Aquabio “,„ Freudenberg Group “dabar turi papildomų žinių apie vandens filtravimą. Tai yra dar vienas strateginis žingsnis plėtojant „Freudenberg“ filtravimo technologijas “, - pabrėžia Freudenberg grupės valdybos pirmininkas dr. Mohsen Sohi . Klientai apima gerai žinomas įmones, tokias kaip „Alpro“, „Muller“, „Procter & Gamble“ arba „Unilever“. „Freudenberg grupės tikslas - plėsti savo portfelį sparčiai augančioje pramoninės vandens filtravimo rinkoje“, - aiškina dr. Sohi.

Steve Goodwin , UAB „Aquabio“ generalinis direktorius, kuris ir toliau vadovaus JK įsikūrusiam vandens valymo specialistui, mato didelius „Aquabio“ rinkos galimybes. Kaip pasaulinė kompanija „Freudenberg“ grupė suteiks „Aquabio“ galimybę plėstis, ypač tarptautiniu mastu, maisto, gėrimų, popieriaus, farmacijos ir chemijos pramonėje.

„Freudenberg Filtration Technologies“ valdybos pirmininkas dr. Andreas Kreuter aiškina: „Pramonės įmonės didina investicijas į vandens ir nuotekų filtravimą, kad išsaugotų ribotus išteklius ir atitiktų griežtus aplinkosaugos reikalavimus. „Aquabio“ siūlo puikią pažangią filtravimo technologiją, ypač pramoninių nuotekų perdirbimui ir pakartotiniam naudojimui. Įmonė puikiai tinka „Freudenberg Filtration Technologies“ portfeliui, kuris daugiau nei šešiasdešimt metų siūlo techniškai reikalingus filtravimo sprendimus.

Pagrindinė pramoninių membraninių bioreaktorių (MBR) tiekėja

Mikro ir ultrafiltravimo membranos, kurios yra „Aquabio“ produktų portfelio dalis, garantuoja bakterijų ir kietų dalelių pašalinimą. Naudojant MBR filtravimo technologiją, pramoninio proceso metu gali būti pakartotinai panaudotos pakankamai aukštos kokybės nuotekos. Be to, nuotekos gali būti pakartotinai naudojamos kaip geriamasis vanduo, naudojant aukštos kokybės membranas kartu su tretinio hiperfiltravimo ir dezinfekavimo technologijomis. Kiti MBR filtravimo privalumai, palyginti su tradiciniais procesais, yra nedidelis pėdsakas, paprastas modernizavimas ir esamų nuotekų valymo įrenginių atnaujinimas.

Apie „Freudenberg“ filtravimo technologijas: rūpinimasis švariu oru ir švariais skysčiais yra vienas iš pagrindinių šiandienos visuomenei ir ateityje. Kaip pasaulinės įmonės, susidedančios iš 35 vietų ir 16 gamybos vietų, dalis, „Freudenberg Filtration Technologies“ Šiaurės Amerikoje yra įrodyta lyderė, teikianti pramoninių, skystų ir kabinų oro filtrų rinkas pagal patikimus „Viledon®“ ir „micronAir®“ ženklus. Pagrindinė „Freudenberg“ skystųjų filtrų verslo dalis - teikti aukštos kokybės neaustines medžiagas kaip pagalbines medžiagas membraninėms programoms. Šios membranos taikomos vandens valymo sistemoms. „Mes siūlome geresnius filtravimo sprendimus, kad pagerintume gyvenimo kokybę“.

Apie „Freudenberg“ Šiaurės Amerikoje : „Freudenberg North America Limited“ yra Šiaurės Amerikos kontroliuojančioji bendrovė „Freudenberg & Co.“, veikianti Weinheime, Vokietijoje , kuriai priklauso įmonių grupė, valdanti 15 unikalių įmonių 58 vietose Šiaurės Amerikoje . Kartu šios įmonės teikia novatoriškus produktus ir sprendimus klientams pramonės šakose, pradedant nuo automobilių, kosmoso ir medicinos iki chemijos, naftos ir dujų bei statybos.

Apie „Freudenberg“ grupę: „Freudenberg“ grupė yra šeimos įmonė, siūlanti savo klientams techniškai sudėtingus produktų sprendimus ir paslaugas. Grupė pirmiausia yra tiekėja, kuri specializuojasi plombų ir vibracijos kontrolės technologijų, neaustinių medžiagų, filtravimo, tepalų ir išleidimo agentų bei mechatroninių produktų srityje. Galutiniam vartotojui parduotuvėse galima rasti modernius „Freudenberg“ buitinius gaminius pagal vileda®, O-Cedar® ir Wettex® prekės ženklus. Visų pirma vidutinio dydžio įmonėms „Freudenberg“ kuria programinės įrangos sprendimus ir IT paslaugas. 2011 m. „Freudenberg“ grupėje dirbo daugiau kaip 37 000 žmonių 58 šalyse ir pardavė daugiau nei 7,8 mlrd. JAV dolerių .