FRP bakas kaip atskirti kokybės

- Aug 04, 2017-

FRP bakas kaip atskirti kokybės

Kaip atskirti stiklo plieno bakas kokybė kokybė yra gera ar bloga?

Kokybę lemia viską, taip, kad produkto produkto kokybė yra labai svarbus, tada kaip atskirti geros ir blogos kokybės yra labai sumaniai dalykas, ir pamatyti: kaip atskirti stiklo plieno bakas kokybė kokybės,

Pagrindinis ingredientas yra pagrindinis ingredientas, stiklo pluoštas yra svarbi dalis stiklo pluošto Armuotas plastikinis bakas, bet ir pagrindinis veiksnys yra kokybė. Stiklo pluošto verpalai yra padalintas į dviejų rūšių šarminių ir šarminių nemokamai, stiklo, plieno bakas yra dažnai naudojama kaip sustiprintos medžiagos, šarminių be stiklo pluoštas; šarminių stiklo pluošto rezultatus yra gana skurdi, santykinė kaina taip pat yra mažesnė, atsižvelgiant į specialias vartotojų padėtis gali būti atrinkti.

Pagal pagrindinius stiklo pluoštas, Armuotas plastikinis bakas derva ir pluošto verpalų, derva atrankos - reaktyvumas benzeno klasės maisto laipsnio neprisotinta poliesterio derva. Pluošto siūlų pasirinkimas - šarmų be stiklo pluošto arba šarminių stiklo pluoštas. Aukštos temperatūros, lengvas, Gražios išvaizdos, ilgą tarnavimo laiką. , Lengva priežiūra ir kitomis savybėmis. Pirmas žingsnis: FRP bakas prieš vandens cisternos patikrinti betoninio pagrindo paviršių įrengimas yra plokščia, o tada pagal dydį, bakas grindų, sumažins kanalui suvirinimo kartu, ir tada pradėjo surinkimo bakas valdybos , vandens bakas valdybos ir vandens talpa tarp Vidurio aplanko plomba, varžtais. Pirma, apatinės plokštės yra surenkami ir plytelėmis kanalo pagrindo, tada šalutinio junginio ir apatinis pajungimas.

2 veiksmas: Prijunkite darbo mes padarėme, baigus ryšį, pradėjo diegti sausgyslių, pirmą kartą dar keturis kryžius-bendras taškas šonkaulių kampe, kiaurymių gręžimas, keturių skylių, viela, viduje ir išorėje p įrenginio pusėje visas baras, prispaustas tarp varžto ir užveržti guminio sandarinimo plokštės keturių plokščių šonkaulių su abiejuose galuose siūlai briaunomis plokštė su dviem veržlėmis vidurį traukti plokštelės įtampą. FRP bakas taip pat turi specialų prijungti originalus, jis daugiausia naudojamas apatinės plokštelės ir apatinės keturių plokščių rombo formos anga sankryžos ir keturių kampų sankryžos uždaromos rombo ertmės pusėje , tvirtinamas ir dėvėti iš vidaus į išorę.

Taikomoji programa: Plačiai naudojamas FRP vandens rezervuaras, tai yra pramonės ir kasybos įmonių, gyvenamųjų namų ir kitų viešojo vandens tiekimo sistema yra neatskiriama. FRP gaisro bakas išspręsti betono bakas svoris, lengva nutekėjimas, lengvas ilgas samanų ir plieno bakas vandens bakelis lengvai rūdys rūdžių danga nuo taršos, vandens kokybės ir kitais klausimais, yra dabartinės tarptautinės populiarus naujas vandens rezervuaras, stiklo pluošto pramonė yra didžiausia produkcijos rūšies produktai, pamažu keičia tradicinių medžiagų vandens rezervuaras užfiksuoti rinkoje.