FRP tankas tankas Ginklai sistema

- Jun 23, 2017-

FRP bakas bakas Ginklai sistema

Dizaino struktūros redaktorius

sudėtis

Tankai susideda iš cisternos ginklo sistemas, bakas jėgainėse, rezervuarų apsaugos sistemos, bakas ryšių įrangos, bakas elektros įrangos ir kitų specialios įrangos ir prietaisų.

Bendra struktūra

Bakas yra sudėtinga kovoti su mašina. Jo kabina yra priekyje, kovos dalis yra per vidurį, bokštelis yra čia. Bokštelis yra šautuvu ir priešlėktuvines ginklų yra įdiegta. Cisternos gale yra įrengta variklio. Tankas bendra konfigūracija keturių žmonių, įskaitant vairuotoją, treneris, Artileristo ir pakrautas ranka.

Šiuolaikiniai tankai yra daugiausia tradiciniai kūno vienos rotacijos bokštelis derinys. Pagal pagrindinių dalių montavimo vietą, paprastai skirstomi į kovos, Manipuliacija, galios - automobiliu ir veiksmų keturių dalių.

Kovoti su skyrių (kovos kambarį) yra viduryje, bakas, paprastai įskaitant bokštelis, bokštelio sėdynė ir interjeras interjero erdvę, viduje bako vidų, bakas, ten viduje yra pabūklai, gaisro kontrolės sistema , ryšių įranga, trys kovos su prietaisu, gaisro slopinimo įrenginys ir įgulos sėdynės, bokštelis yra įrengta kovos su orlaivių patrankas, mesti dūmų įrenginio; galios perdavimo dalis (maitinimo patalpoje) paprastai yra bakas, variklis ir jos pagalbinė sistema, pavarų dėžė ir jos kontrolės mechanizmas, šiuo metu į galinio išmetimo grotelės ir kt.; veiksmų dalis yra įsikūręs ant abiejų pusių kūno globoje, Vikšriniai varymo ir sustabdymo įtaisus.

Bendro susitarimo, dauguma hidroforų kabinos, kovos kambario centre, jėgos pavara kambario gale automobilio kėbulo ir variklio priekyje. Kai kurie tankai bus variklio vandentiekio, ir kai kuriems bakams maitinami - perdavimo įtaisas yra išdėstyti priešais kūną.

Naudojant skaitytuvas vaikščioti

Tankai vežami aptikimo robotas. Kodėl nėra ratų? Taip yra todėl, kad bakas yra labai sunkūs, jei pereiti prie vairo, tada ratų sąlyčio su žemės plotas bus labai maža, atvira, laukas yra lengvai patenka į rezervuarą trasoje, ratus sukti iš kelio , Smėlio, sniego ir purvo, gabaritinį išsklaidyti svoris bako, vairo yra labai lengva vaikšto ant kelio.

Pažvelkite į baką

Kai bako kovoti, lango viršeliai yra trumpas. Tie, kurie atlikti kovos užduotį, visi remtis periskopas. (Bet vis dar yra kai kurie vairuotojai iš bokštelio įstrigo galvos viršaus laikytis.) Perphase galima pasukti, žiūrėti kvartetas, bet ir kaip padidinti objekto teleskopas. Šaulius taip pat turi specialų akių, garantuojame tikslumą gliaudymui. Bakas turi naktinio matymo, galite peržiūrėti paskirties tamsoje. Perdavimo įrenginį naudodami elektro-hidraulinis operacija, hidrostatinės vairo dvigubos energijos srautas skysčio planetų, skystųjų kristalų sukimo momento konverterį, planetos pavarų dėžė, Hidrostatinio arba hidrostatinės vairo mechanizmo, lėtėjimo stabdžiai ir kitos komponentus į vieną,