FRP bakas bendras stiprumas yra didelis

- Sep 08, 2017-

FRP bakas bendras stiprumas yra didelis

Konstrukcijos iš stiklo, plieno bakas

SMC stiklo plieno bakas yra pagamintas iš SMC klijuotos plokštės, sandarinimo medžiagos, metalinės konstrukcijos ir vamzdynai. Vartotojas ir statybos šono atnešti labai patogios. Bendrasis stiklo plieno bakas pagal standartinio dizainas, specialių vandens rezervuaras turi specialios konstrukcijos. Atsižvelgiant į poreikius vartotojo Asamblėjos 0,125-1500 kubinių metrų vandens rezervuaras. Jei originalus vandens rezervuaras turi būti pakeistas, nereikia transformuoti į korpusą, gebėjimas prisitaikyti yra labai stiprus.

Specialiai sukurta speciali sandarinimo juostos, sandarinimo juosta netoksiškas, vandens, lanksti, nuolat kintantis maža, stora plomba. Bendras rezervuaro jėga yra aukštos, nuotėkio, jokių pokyčių, techninės priežiūros ir techninės priežiūros patogiau. Plėtros tendencijas Kinijos FRP bakas

1, pirmasis yra mokytis iš provincijos Taivanis vandens cisternose, praėjusio šimtmečio, Taivano stiklo plieno bakas populiarus tam tikrą laiką, nes gamintojai iškirpti kampuose, prastos kokybės ir pamažu iš rinkos, daugiausia pakeistas nerūdijančio plieno talpyklose, pamokos, Kita ranka, Japonija, nerūdijančio plieno vandens rezervuarai, beveik 100 % vandens rezervuarai yra stiklo. Priežastis: visada garantuota kokybė!

2, vandens bakas lukštas nuo tradicinių daugiau kaip 1 × 1 m iki 2 × 1 m, nes: montavimas taupo laiką ir vienintelis vandens bakas Tarybos išlaidos sumažinamos.

3, termoplastinis stiklo, plieno gamybos procese, fizinių pokyčių, be taršos, lengva perdirbti, mažo tankio, gerą poveikį kietumas ir tam tikrų pranašumų. Mūsų įmonė turi GMT (stiklo motina Armuotas termoplastikas) lapo gamybos, su savo liejimo, gamybos našumas SMC litų kelis kartus didesnis nei (ūkyje, laikas yra tik maždaug 1 minutę), užsienio buvo naudojamas kaip konteineris, darbo sąlygų blogiau nei su bakas sąlygas. SMC nėra lengva perdirbti. Todėl, aplinkosaugos ir ekonomikos požiūriu, taip pat tikslinga naudoti FRTP, originalus spaudos, pelėsiai gali būti naudojamas, galima tik perkant šildymo krosnis (įkaitintoje GMT lapas).

4, produktų kūrimo: naudojant stiklo pluoštas, sustiprintas korozijai plastikinę dujų talpyklą funkcijas, reguliuoti žaliavos formulė SMC, pagaminti cheminio rezervuaro, nusodinimo bako, naudoti patogus instaliavimas, galite sukurti stovykla plaukimo baseinas, apsaugos kambarį ir kitas paslaugas.

Stiklo pluošto Armuotas plastikinis bakas liejimo procesas

SMC yra lakštų pavidalo lipdiniai junginys, kuris turi puikias elektrines savybes, atsparumą korozijai, lengvas ir paprastas dizainas ir lankstumo, ir jo mechaninės savybės gali būti lyginamas su šiek tiek metalo medžiagų, kuri plačiai naudojama transporto transporto, statybos, elektronikos / elektros ir kitų pramonės šakų.

SMC yra santrumpa lapo lipdiniai junginys, t. y. lapo lipdiniai junginys. Pagrindinės žaliavos iš SMC ypatingi verpalai, pagaminta neprisotintos dervos, mažas susitraukimas priedų, užpildų ir įvairių priedų. Jis pirmą kartą pasirodė Europoje XX a. šešiasdešimtųjų metų pradžioje, o 1965 metais, arba tiek, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Japonijos sukūrė šį procesą. Kinijos pabaigoje 80s, taikant užsienio Išplėstinė SMC gamybos linijas ir gamybos procesus. SMC turi puikius elektros, atsparumas korozijai, šviesos svorio ir lengvas dizainas, lankstus ir t. t., mechanines savybes gali būti palyginamas su kai kurių metalo medžiagų, kuris yra plačiai naudojamas transporto priemones, statybos, elektronikos / elektros ir kitų pramonės šakų.