FRP bakas svyruoja

- Oct 13, 2017-

FRP bakas svyruoja

FRP duobės nėra kaip aprūdijęs kaip tradicinės metalinės cisternos, ir nėra taip paprasta, kaip sutvirtinti duobės auga samanos, o jų izoliacines savybes yra ypač geras, nes įranga sandariai suvirinti siekiant užtikrinti gerą izoliacinės medžiagos poveikis. Xiaobian ir mes dalis kito stiklo bako vandens bakas techninės priežiūros metodus.

Stiklo, plieno bakas yra tai, ką daug žmonių yra labai supratimą, kuris yra iš tikrųjų stiklo pluošto sustiprintas plastiko gamybos iki vandens bakai, nes šį bakas turi ilgą gyvenimą, atsparumas korozijai ir aukštus saugumo ir kitų privalumų, Taigi šiuolaikinėje visuomenėje, naudoti šią bakas taip pat nuolat plečiasi. Dabar dabar gyvenamuosiuose rajonuose, įmonėms ar įstaigoms priešgaisrinės inžinerijos, šis stiklas plieno bakas yra labai dažnas, bet jei norite, jei įmonė arba fabrikas nori naudoti šio stiklo plieno bakas saugoti geriamąjį vandenį, tada jie bus tikrai Reikėtų reguliariai valyti vandens bakelis, kitaip vanduo, susikaupęs bake negali garantuoti. Prieš rezervuarą išvalyti, darbuotojai pirmiausia reikia drenažo vandens rezervuare ir tada valyti naudokite ploviklio bakas siekiant užtikrinti geriamojo vandens saugumą, darbuotojai turi būti kruopščiai stiklo plieno bakas likutinė aišku valyti ploviklio. Stiklo plieno bakas visų rūšių privalumai

Stiklo pluošto Armuotas plastikinis bakas, stiklo pluošto Armuotas plastikinis bakas yra plačiai naudojamas gaisro vandens saugykla, gyvena vandens saugykla, korozijai atsparių lengva įdiegti taikymo buvo labiau paplitęs, tada stiklo plieno bakas struktūros, privalumus, mes suprantame, kiek kiekvienas parengė žemiau:

(1), stiklo, plieno bakas bakas nurodymus sukalibruojama nacionalinio standarto kanalo naudojimo specifikacijas apačioje suvirinti plieno 1 metras didelio stiprio skliaustuose, kad iš rezervuaro dugno slėgio vienodą slėgį, laidumo slėgio poveikis yra gerai, jokių deformacijų, antiseptinis gydymas.

(2), stiklo pluošto Armuotas plastikinis bakas plokštelės naudojant maisto rūšies dervos ir kitos ekologiškos žaliavos, šlifavimo ir kitos pažangios įrangos perdirbimo sudaro 1000 x 1000 1000 x 2000 1000 x 500 500 x 500 didelio atsparumo korozijai standartas plokštelės.

(3) vandens bakas desertinė lėkštė sulankstyti į trapecinės griovelis pagerinti stiprumą, plokštės, sienos sklandžiai be stačiu kampu, lengvai švarus, simetriškos paskirstymo, graži išvaizda net jėga.

(4) nuo bako plokštelė naudojant maisto kokybės karščiui atsparios sandarinimo aukšto atsparumo varžtais prie didelio stiprumo plieno remti, bet ir pagerinti bendrą stiprumą, tvirtos tankas naudoti.

(5), ventiliacijos angų nustatyti filtrą medvilnės ir kitų oro užkirsti kelią vandens teršimui.

(6), stiklo, plieno bakas stogo sulankstyti į kampinis įpjovą, tas pats padidinti jėgą valdybos, lengva valyti, nėra vandens, gražią išvaizdą.

(7), stiklo ir plieno vandens bako įrengimas turi atitikti "vandentiekio įranga sveikatos valdymo praktika", nuo stogo 80cm, 60cm atstumu nuo sienos, stiklo ir plieno vandens rezervuaras, vandens rezervuaro apačioje apsuptas viršuje.