GUC: vandens valymo plėtra taps didėjančiu miesto poreikiu

- Feb 27, 2018-

GUC: Vandens valymo plėtra tenkins augančius miesto poreikius

Jasonas Manningas pristatė pranešimą apie artėjantį 10 metų projektą, siekiant padidinti GUC vandens valymo įrenginių pajėgumą miesto tarybos nariams ir kitiems visuomenės veikėjams 2018 m. Vasario 19 d., Pirmadienį.

Pagal Seth Thomas Gulledge
"Daily Reflector"

Antradienis, 2018 m. Vasario 20 d

Gyventojų "Greenville Utilities" atstovai miestų tarybai pranešė, kad didinant "Greenville" vandens valymo pajėgumus beveik 10 milijonų galonų per dieną, tai atitiks dabartinę paklausą ir skatins augimą bei ekonomikos plėtrą.

Tačiau nebus pigu išplėsti "Old Pactolus Road" įrenginį arba įrengti iš ten nukreiptas perdavimo linijas į "Bells Fork", kur bus pastatytas naujas saugojimo talpykla, o po to - "Fire Tower" prie Evans gatvės.

"Tai nėra lengva", - sakė Tony Cannon, generalinis direktorius ir generalinis direktorius GUC, pranešė tarybos nariams ir GUC komisarų valdybai per vieną bendrą posėdį vandens gamykloje pirmadienį vakare. "Jei aš atėjau prie tavęs su paprastu sprendimu, tai būtų neteisinga. Tai yra sudėtingos problemos, kurioms reikia daug gerų žmonių, kurie labai gerai apgalvoja, ir tai, ką turime GUC, - aš tvirtai tikiu tuo ".

Apskaičiuota, kad gamyklos plėtra kainuoja 47,5 mln. Apskaičiuota, kad perdavimo linijos sąnaudos siekia 23,5 milijonus dolerių ir 2 milijonai galonų padidinto vandens rezervuaro 6,5 milijonų dolerių.

Už tai mokėdami Jonathan Britt, pažangiosios analizės analizės vadybininkas, teigė, kad naudingumas rodo, kad vandens norma padidės 7,6 proc. 2019-2020 m. Ir 6,8 proc. 2021-2022 m. "Britat" teigia, kad personalas tikisi kompensuoti išlaidas, jei padidės kanalizacijos kanalai.

Trečiasis miestas

Pasak vandens išteklių departamento augalų inžinieriaus Davido Springerio, vandens valymo įrenginiai šiuo metu turi didžiausią gamybos pajėgumą - 22,5 mln. Galonų.

Didžiausias dienos poreikis siekia 17,8 milijono galonų per dieną, 80 procentų jo nominalios talpos. Sauso vasaros metu, kaip ir 2010 m., Patobulinta paklausa gali padidėti iki 19,4 milijono galonų per dieną. Springer sakė. Tai yra 86 procentų talpa.

Valstybiniai reguliuotojai uždraudžia komunalines paslaugas kasdien dirbti 80 proc. Arba daugiau, todėl esamą paklausą reikia atnaujinti, praneša pareigūnai, o bendruomenė norės augti net švariu vandeniu.

Pasak Springer, penkerių metų Taro upės tyrimas patvirtino, kad jis gali būti ilgalaikis vandens šaltinis. GUC galėtų pašalinti iki 60 milijonų galonų per dieną, nedarant poveikio upei.

"GUC šiuo metu nereikalauja daug vandens", - teigė "Springer", tačiau prognozuojamas gyvenimo ir pramonės augimas turėtų padidinti augalų perdirbimo pajėgumus iki 32 milijonų galonų per dieną.

Pasak Springero, kartu su vandens gamyklos gamybos pajėgumų didinimu GUC gavo inžinieriaus rekomendaciją, kad 13 km vandens perdavimo linijų ir padidinto vandens rezervuaro būtų pridėta prie sistemos.

Inžinierius rekomenduoja išplėsti naujas linijas iki JAV 264 ryto prieš pasukant į pietus, kad sujungtų su East 10th Street-NC 33 East. Ši linija tęsis "Bells Fork" plote - kur bus pastatytas naujas vandens bokštas - ir tęsiamas palei Fire Tower Road, baigiant Evans gatvėje.

SEWER SAVINGS

Prognozuojama, kad kanalizacijos kanalai greičiausiai padidės, tačiau darbuotojai planuoja keisti, kad sumažintų tokius padidinimus, kad kompensuotų vandens sąnaudas vartotojams.

Kai darbuotojai prognozuoja, kad pastaruoju penkerių metų biudžetas padidins kanalizacijos intensyvumą, manoma, kad GUC turėtų išplėsti savo nuotekų valymo įrenginį, kad būtų galima apdoroti didesnį nuotekų srautą. Įrenginys valo nuotekas prieš išleidžiant į Taro upę.

Valstybiniai nuostatai reikalauja, kad nuotėkų valymo procesas išplėstų, kai srautas yra didesnis nei 80 procentų leidžiamų pajėgumų, o tai būtų 14 milijonų galonų per dieną, - sakė Jasono Manningas, nuotekų valymo įrenginių priežiūros pareigūnas. Pasak jo, augalų srautas per metus pasiekė 12 milijonų galonų per uraganą "Matthew".

Tikimasi, kad atnaujinimo kaina viršys 12 JAV dolerių už kiekvieną galoną papildomų nuotekų, kuriuos augalas turi gydyti, tačiau Manningas ir jo darbuotojai galėjo nustatyti santaupas, sakė jis.

Neseniai atnaujinus įrangą, buvo naudojamas tikslesnis srauto matavimo matuoklis, kuris pranešė apie 10 procentų sumažėjusį kiekį dėl garinimo ir vidinių įrenginių naudojimo.

Be to, valymo įrenginys turi 700 akrų turto, kai naudojamas biosolidų panaudojimui.

Darbuotojai kalbėjosi su lietaus vandens švelninimo banku - subjektu, kuris siekia kompensuoti žalą aplinkai šlapžemėms ir vandens keliais - apie sodinimą 100 akrų vegetatyvinių buferių palei griovius ir srautus į turtą, kad pašalintų azoto ir fosforo, susidariusių iš lietaus nuotėkio.

"Manningas" teigė, kad kreditai, gauti azoto ir fosforo šalinimui, gali būti parduodami ir naudojami siekiant kompensuoti statybos išlaidas vandens gamykloje arba rezervuoti naudoti kaip paskata naujam ar besiplečiančiam pramonei.

Kitas iniciatyva turėtų būti susijęs su vandens iš Taro upės išleidimu į žemę, kad būtų sukurta drėgno dirvožemio aplinka, kartais vadinama gruntinio vandeningojo sluoksnio gydymu.

Pasak jo, tokiu būdu būtų galima gydyti iki 2 milijonų galonų vandens per dieną. Manning sakė, kad aplinka, kuri primena užtvindytą lauką, naudinga vandens paukščiams ir laukinei gamtai.

Tarp šių alternatyvų, Manning sakė, kad GUC nebūtų būtina išplėsti nuotekų valymo įrenginių per ateinančius metus, o tai drastiškai sumažino kanalizacijos padidėjimą.

BOTTOM LINE

Brita sakė, kad vietoj to, kad kasmet padidėtų kanalizacijos kanalų kiekis 7,4 proc., Per ateinančius penkerius metus klientai matys 3-3,5 proc. Metinį padidėjimą. Jis sakė, nes dauguma GUC klientų naudoja tiek vandens, tiek kanalizaciją, sumažėjo bendras tarifų padidėjimas nuo maždaug 7 procentų per metus iki 5 procentų per ateinančius penkerius metus. Tai padidins vidutiniškai 4 proc. Vidutinio kliento mėnesio mokesčius už vandenį ir kanalizaciją.

Cannon sakė, kad šios prognozės vis dar yra tik prognozės ir gali pasikeisti laikui bėgant. Pasak jo, padidėjimas buvo būtinas dėl augančio miesto poreikių, tačiau augimas taip pat galėtų padėti sumažinti tempą.

"Išlaidos ir toliau augs viršvalandžius, geriausias būdas mums sušvelninti tai yra augti mūsų bendruomenei, padidinti pardavimą vandenyje ir parduoti elektros energiją", - sakė jis. "Tai ilgainiui reiškia taupymą klientui."

Po pristatymo tarybos nariai pateikė keletą klausimų, norėdami išsiaiškinti pateikimo klausimus.

Meras PJ Connelly padėkojo Cannon ir GUC personalui ir sakė, kad vertina, kad GUC planuoja ateitį ir supranta miesto poreikius. Jis teigė, kad svarbu užtikrinti turimus išteklius esamiems gyventojams ir įmonėms, kurios galėjo rasti "Greenville".

"Manau, kad svarbu suprasti, kad planuojama augti ir plėstis, ir mes turime pasiruošti tai", - sakė jis. "Mūsų pagrindinis prioritetas mūsų planavimo sesijoje buvo ekonominis vystymasis ir įsitikinimas, kad mes panaudojame tinkamus išteklius, todėl, jei kas nors ateis pas mus, būsime pasirengę. Taigi tai gerai pamatyti - vanduo yra didžiulis jo komponentas. "

Pirmadienio nakties sesija buvo grynai informatyvi, sakė Steve Hawley, GUC viešosios informacijos tarnyba. Jis sakė, kad būsimajame susitikime taryba turės patvirtinti su projektu susijusias obligacijas. Be to, GUC valdyba bus atsakinga už normų nustatymą kaip dalį metinio biudžeto proceso.

Eksploatavimo planas turėtų prasidėti 2019 m. Pradžioje, o iki 2022 m. Jis turi būti baigtas, nors vykstantis kelių tobulinimas per miestą gali atidėti tam tikrų paskirstymo linijų kūrimą.