H2GO's atvirkštinio osmoso augalų kova tęsiasi

- Jul 03, 2017-

H2GO's atvirkštinio osmoso augalų kova tęsiasi

 

H2GO valdybos nario antradienio vakarą susitikime, keli dalyviai kalbėjo naudai siūlomą atvirkštinio osmoso augalų.

LELAND--Dalyvių ne H2GO's Taryba Komisijos posėdyje Antradienio naktį praleido daugiau nei 30 minučių išsako susirūpinimą dėl GenX ir iš esmės išreiškia paramą H2GO's siūlomą atvirkštinio osmoso įrenginių.

Pastaruoju metuStarNews tyrimasnustatyta cheminių žinomas kaip GenX Cape Fear upės, regiono pagrindinis geriamojo šaltinis, kuris sukėlė šauksmas tarp gyventojų, taip pat valstybė ir vietos savivaldos subjektų. Ekspertų nuomone, atvirkštinio osmoso turėtų turėti galimybę filtruoti nereguliuojama cheminės medžiagos.

H2GO studijavo statybos atvirkštinio osmoso įrenginiai,pastaruosius šešerius metusir neseniai patvirtintas RO įrenginių įranga turi būti pastatytas ir gamybos duobutės būtų sudaromas sutartis. Viso proceso metu, H2GO pastaruoju metu susiduria su slinkius nuo bendruomenės nariai, taip pat H2GO Komisijos narių Jeff Gerken ir Trudy Trombley, kaip į būtinybę augalo ir jo maždaug 30 milijonų JAV dolerių kainą.

Antradienį H2GO susitikimo metu tapo kaitinamos tęsti diskusijas apie klausimus, susijusius su RO augalų. Pirmininkas Bill Browning sakė jis kalbėjo suBrunswick apskrities komisaroPirmininkas Frank Williams irLelandMeras Brenda Bozeman apie nutarimai neseniai abu subjektai klausia H2GO patarnauti statant RO augalų. Browning sakė, jis paprašė abu subjektai denonsuoti rezoliucijas.

Susijęs turinys

 

Gerken padarė kino sustabdyti visus darbus esamų sutarčių, iš viso daugiau nei $2 mln, susiję su siūloma RO augalų iki po to statuso, yra nacionalinės teršalų biudžeto įvykdymo patvirtinimo panaikinimo sistemos (NPDES) leidžia išduoti H2GO NC departamentas Aplinkos kokybės buvo baigtas. Leland miesto apskųsti sprendimą valstybės apdovanojimą H2GO leidimo ir klausos planuojama spalio 9 savaitę Brunswick grafystės teismo rūmuose.

Judesio nepavyko pereiti.

O pokalbiai sukasi aplink RO augalų, GenX taip pat buvo pagrindinė diskusijų tema. H2GO priėmė rezoliuciją, prašydami Chemours "nutraukti visas operacijas, kurios sukuria GenX kaip pagamintame produkte arba atliekų srauto pašalinis produktas..."

Gerken ir Trombley po to, kai problema su kai kurie jos punktai, įskaitant dalis, kad paragino vietos valdžios pareigūnų ir visi H2GO valdybos nariai, paremti ir pasisako už statybos RO augalo balsavau prieš rezoliuciją.

Anksčiau antradienį,Paskelbė Chemourskad jis pradės imtis veiksmų surinkimo ir disponuoti GenX prieš tai patenka į upę.