Kaip Milvokis ateityje išsprendė savo švino krizę?

- Sep 13, 2017-

Kaip Milvokis ateityje išsprendė savo švino krizę?

Prieš metus meras Tom Barrett nustebino Milwaukeeans, kai jis patarė gyventojams, gyvenantiems iki 1951 m. Pastatytų namų, įrengti vandens filtrus . Tai yra laikai, kai vamzdžiai, kurie perneša vandenį iš maitinimo šaltinio į namus, buvo pagaminti iš švino.

Baretas kalbėjo iškart po to, kai jis pasidalino sceną su Marco Edwardsu, Virdžinijos technikos profesoriumi, kuris padėjo atkreipti šalies dėmesį į krizę, susijusį su vandens krize. Vykdydama geriamojo vandens ir senėjimo infrastruktūros grupę, Edwardas teigė, kad filtrai yra labai veiksmingi:

"Net Flintoje, kur dešimtys tūkstančių dalių už milijardą švino išeina iš čiaupo. EPA paėmė šimtus mėginių iš tų blogiausių atvejų namų ir niekada nerasta atvejo, kai per filtras buvo daugiau kaip 2 arba 3 ppb. Taigi filtrai dirbo mūsų laboratorijoje, jie dirbo šioje srityje ... "

Tai privertė Barrettą padaryti savo pareiškimą. "Aš maniau, kad čia yra ekspertas, kuris sako, kad šie filtrai yra nepaprastai veiksmingi ir todėl aš maniau, kad neketinu laikyti šio atskleidimo paslaptimi".

2016 m. Pradžioje miestas išsiuntė laiškus 70 000 namų ūkių, patardamas jiems, norėdamas virti ir gerti, naudoti jų maišytuvą mažiausiai tris minutes - jei vanduo buvo sulaikytas vamzdžiuose ilgiau nei šešias valandas.

 

2016 m. Lapkričio mėn. Sveikatos apsaugos departamento komisaras Bevanas Bakeris ir bendruomenės partneriai paskelbė Milvokio miesto rotušėje vandens filtro programą.

CREDIT SUSAN BENCE

Ir nors šiame laiške paminėta, kad vandens filtravimo sistema gali papildyti apsaugos sluoksnį, Barretto 2016 m. Rugsėjo mėn. Pareiškimas gavo didžiulį įniršį - paskatino miestą išplėsti laisvo filtro platinimo programą   po dviejų mėnesių. Kelios bendruomenės partnerės, įskaitant "United Way of Greater Milwaukee" ir "Waukesha County", iškėlė $ 90000, kad įsigytų miestui filtrus.

"Mes jau įsigijome daugiau kaip 2 tūkstančius šių filtrų ir jie bus tolygiai paskirstyti iš mūsų dviejų partnerių - šešioliktosios gatvės ir socialinės plėtros komisijos", - sakė Milvokio sveikatos departamento komisaras Bevanas Bakeras, paskelbęs programą.

Vėliau, pasak sveikatos apsaugos departamento atstovo, doleriai toli gražu nepasikeitė, o agentūroje buvo 1725 filtrai, su kuriais dirbti.

 

Gyventojai srautu į Kosciuizko bendruomenės centrą, norėdami surinkti vandens filtrai 2016 m. Gruodžio mėn.

CREDIT SUSAN BENCE

Tačiau nei vieno kiekio pakanka paklausai patenkinti . Vienoje pietinėje pusėje esančios platinimo vietos atsargos išleidžiamos per valandą. Suvienodavo šimtus žmonių vardus į laukiančiųjų sąrašą.

Tą pačią lapkricį vykusį spaudos renginį komisaras Bakeras sakė, kad per ateinančias savaites bus paskelbta vadovaujanti visuomenės informavimo kampanija.

"Mes tikimės, kad lapkričio mėnesio pradžioje pradžioje jis bus vaidmuo žiniasklaidos kampanijoje, siekiant šviesti visuomenę dėl šio klausimo, taigi tai vyksta", - sakė jis.

Prieš tris mėnesius prieš merą Barettas išdidžiai pristatė " Lead-Safe Milwaukee"   - įskaitant jo 3 minučių vaizdo įrašą .

 

"Lead Safe" Milvokio kampanija

KREDITO MIŠKO MILVAZIŲ SVEIKATOS DEPT. & MILWAUKEE VANDENS DARBAI

"Taigi, jūs galite pamatyti, kad tai labai draugiškas priminimas tėvams daryti tai, ką jie gali padaryti, kad jų vaikai būtų saugūs", - sakė jis. "Mes tai turėsime autobusais, mes turėsime internetą ir mes "Mes taip pat nusiųsime brošiūrą kartu su mūsų vandens sąskaitomis".

Žinutė gali būti draugiška, tačiau kritikai nustatė gedimą kampanijoje iš "get go". Tai ne tik apibūdina "saugų" vandenį, bet ir švino dažų pavojų, ir ragina tėvus patikrinti jų vaikus.

Brenda Coley, kartu su "Milwaukee Water Commons" grupe, sakė, kad miesto padėtis vandens srityje nepasitaiko, nes tai yra visuomenės sveikatos krizė.

"Nemanau, kad jie buvo labai suinteresuoti, kad visuomenė būtų aiškiai suprantama, kokia yra problema; Nemanau, kad jie reklamavo pakankamai filtravimo būdą, kaip išlaikyti jus ir jūsų šeimą ", - sakė ji.

Praėjus maždaug 10 mėnesių nuo Baretto paskelbimo 2017 m. Liepos mėn., Bendruosiuose tarybų komitetuose vyko kritika .

Aldermanas Tonis Zielinskis pasiūlė rezoliuciją, kuri nukreiptų sveikatos departamentą į intensyvesnį savo pranešimų siuntimą. "Jie nepakankamai toli, kad visuomenei būtų žinoma, kad vandens filtravimo įrenginiai yra geresni nei šalto vandens naudojimo būdai", - sakė jis.

Vėliau tą pačią dieną, sveikatos departamentas pakeitė tinklalapį, atidžiau išdėstydamas vandens filtravimo pranešimą.

Zielinskis taip pat norėjo, kad testavimo rekomendacijos būtų pratęstos iki šešerių metų. Šiuo metu standartas yra tris kartus per trejus metus. Sveikatos komisaras Bevanas Bakeras vadovavo savo departamento politikai:

"Mes pateikėme rekomendacijas, kurios atitinka nacionalines, valstybines ir medicinos bendruomenes, remiantis naujausiais faktais pagrįstomis praktikomis. Mes daug pralenkti daugelyje tautų miestų, turėdami keletą griežčiausių taisyklių, kai kalbama apie pavojų keliančius pavojus. "

Taigi, kiek Milvokis turi išspręsti savo švino vandens krizę?

Na, Viešojo saugumo ir sveikatos komitetas ketina svarstyti šį klausimą ketvirtadienio posėdyje.

Kad ir koks rezultatas būtų, bandymai ir filtrai yra pirmieji žingsniai .

Tačiau "Milwaukee" dar turi parengti išsamų planą pakeisti 70 000-80 000 švino paslaugų linijas, einančias po miestą.