Kaip jūros vandens nudruskinimas gali būti plačiai naudojama pasaulyje

- Aug 16, 2017-

Kaip jūros vandens nudruskinimas gali būti plačiai naudojama pasaulyje

Dėl greitai ekonominės plėtros po Antrojo pasaulinio karo 2, vandens tiekimo problema tapo labiau rimtai. Ir jūros vandens nudruskinimas, ateiti į gyvenimą su įvairių technologijų,Atbulinis osmosas (RO),persiųsti osmoso (FO), elektrodializės (ED), Daugiapakopiai flash (MSF), multieffect distiliavimo (MED), Daugiapakopiai flash garavimo)DP)membrana distiliavimo (MD) ir jonų mainų (IX). O dabar pagal susijusią statistiką,Atbulinis osmosas (RO)trunka 60 % rinkos dalies ir Daugiapakopiai flash evaporation(MSF) užima 26,8 % rinkos dalis viso pasaulio jūros vandens gėlinimo įrengimus.

Pagal tarptautinės vandens gėlinimo asociacija (IDA), 2013 m., yra daugiau nei 17.000 pasauliovandens gėlinimo įrenginiai[M1] , paskirstyti šiek tiek 150 šalių. Kai kurie arba visi iš daugiau nei 300 milijonų žmonių remtis vandens gėlinimo patenkinti poreikio

Pastangas išsaugoti naudojimosi, JAV įmonės yra labiau traukia akį. 2008 m. JAV Forbes svetainėje atskleidė, kad bendrovė San Antonio, Kalifornija skiesti jūros vandens nudruskinimas į USD0.46 kaina / ton. Tačiau energijos kainų didėjimas taip pat irode savo vandens gėlinimo savikainą. Jungtinėse Amerikos Valstijose, "Wall Street Journal", 2007 m., sakė JAV Poseidon išteklių buvo patvirtintas Kalifornijos, San Diego, Carlsbad, pastatytas 190.000 tonų per dieną, vandens gėlinimo gamyklos, pradinis išlaidų sąmatos yra labai optimistiškai tona mažiau nei $ 0,4, bet ir 2012 m. iš naujo įvertinti, padvigubėjo iki 0,81 JAV dolerių už toną.

Mes visi žinome, kad saulės fotoelektros pramonės plėtros nors technologinė pažanga leidžia gerokai sumažėjo, tačiau vyriausybės subsidijų politikai dėl šios pramonės plėtros išlaidas suvaidino svarbų vaidmenį dėl Vokietijos rinkos. Dėl vyriausybės subsidijos, žmonės turi įdiegti fotovoltinės elektros energijos gamybos sistemos ir uždirbti parduodant likusių PV galia didesne elektros energijos kaina šalies entuziazmo. Ši politika padėjo skatinti fotovoltinės energijos gamybos sistema plačiai naudojama ir padėjo apsaugoti geresnę aplinką.

Nors sparti vandens gėlinimo technologijas suteikia žymiai sumažinti naudojimo sąnaudas, vandens gėlinimo kaina negali konkuruoti su gėlo vandens čiaupo vandens augalai. Dėl modelio fotovoltinės energijos gamybos sistemų, jei vyriausybė gali nustatyti atitinkamų subsidijų politika skatinti vandens gėlinimo sistemos srityse, kur gėlo vandens yra palyginti nedidelė, ji bus palanki dėl vandens gėlinimo sistemos ir atitinkamų įmonių dalyvavimą populiarumą. Ir venkite mūsų per daug požeminio vandens, geriau apsaugoti mūsų planetos ekologija.