Kaip vandens filtravimo galite sutaupyti barų ir užeigų pinigų ir sugrįžti Klientai?

- Jun 26, 2017-

Kaip vandens filtravimo baruose ir kavinėse sutaupyti ir išlaikyti klientus, kad grįžta?

Kavinėse ir baruose vis da˛niau investuoti į vandens filtravimas, kaip šį gyvybiškai technologija padeda ne tik tobulinti klientų gėrimų ir maisto skonio, tačiau gali taip pat išsaugoti įmonės pinigus per sumažinti įrangos prastovų ir padėti išvengti brangiai remontas.

Ši tendencija atrodo rinkinys toliau kaip chloro ir chloramines naudojamas pašalinti bakterijas, nuosėdas ir kitus nešvarumus iš Jungtinės Karalystės elektros tinklo vandens tiekimo didėja.

Nors tai yra svarbi funkcija, šie chemikalai gali palikti vandens skonio ir kvapo nemalonaus, paveikti viską nuo gaiviųjų gėrimų ir kavos virtos maisto produktams ir ledo, taip pat sukelia ankstyvos korozijos plombos ir vamzdynų per Baltijos įranga.

Daugelis data ir baro grandines naudoti vandens filtrų kasetės anglies bloko technologija, kuri pašalina chloro nuo vandentiekio vandens, padeda pagerinti skonį nuoseklumą visose parduotuvėse, taip, kad Klientai žino, kad jie bus gauti tos pačios kokybės maisto ir gerti nepriklausomai nuo to vandentiekio vandens tiekimo geografinių skirtumų.

Nors Naujausi technologiniai pokyčiai lėmė anglies blokai, kurie skirti chloramines, taip pat chlorines, tai visada nepanaudojamos per filtro kasečių. Todėl šiuo metu naudojama daug anglies filtrai yra neveiksminga chloramino pašalinimas.

Skalė taip pat gali būti didžiulė problema užeigų ir barų, nes ji sumažina veiksmingumą, bendra įranga, pavyzdžiui, ledo generatoriai, kavos aparatai, karšto vandens katilai, po mišinys sistemas ir garlaivis orkaitės. Vandens filtravimas gali padėti sumažinti kalkių nuosėdų, kalcio ir magnio karbonatai ir sulfatai, dėl kieto vandens, kuri paveikia apie 60 proc. Jungtinės Karalystės kaupiasi.

Vandens filtrai, naudoti jonų mainų derva ir atvirkštinio osmoso filtravimo sistemų pašalinti kalcio ir magnio jonus iš vandens, visiškai panaikinus priežastis, skalė.

Taip galite sutaupyti įmonės iki 29 % jų sąskaitas už energiją, taip pat padeda sumažinti prastovų dėl įrenginio gedimų ir sumažinti priežiūros išlaidas.

Viena iš pirmaujančių tiekėjų vandens filtravimo technologijos yra 3M, kuri siūlo platų produktų, tinkamų baras ir užeigos pramonės, įskaitant jo ScaleGard Pro ir ScaleGard mišinys svyruoja ir jos SGLP2 atvirkštinio osmoso filtravimo sistema.

Vanduo sudaro 98 proc. kliento Americano ir 83 procentai jų nealkoholinių gėrimų, todėl jei šis pagrindinis ingredientas yra didelis chloro ir chloramines, ji ketina turėti įtakos gėrimo skoniui ir tiekėjo reputaciją.

Aktyvuotosios anglies bloko filtras gali labai pagerinti skonį ir kvapą, bet gėrimų arba maisto produktų, kurie naudoja vandenį iš elektros, o taip pat pašalinti nuosėdas ir bakterijas.

Kita vertus, jonų mainų dervos filtrai yra efektyviausias masto prevencijos, Taigi jos patartina naudoti kieto vandens zonose.

Filtrai, kurių sudėtyje yra polifosfatai padeda slopinti masto minkšto vandens srityse, kur vis dar yra žemas kalcio ir magnio.

Įranga, pavyzdžiui, kavos virimo aparatai gali sunaudoti iki 29 procentų daugiau energijos jei skalės kaupiasi vamzdžiai ir kaitinimo elementai. Tai taip pat gali sukelti papildomą prastovos, kuri taip pat nukentėjo įmonės kišenėje ir dažnai techninei priežiūrai.

Dėl šių priežasčių ir daugiau, vandens filtravimo tikrai yra labai svarbi bet kokį barą ar bare.