IDAHO BUS IŠVALYTI POŽEMINĖS NAFTOS REZERVUARAI SU SUBSIDIJA IŠ EPS

- Aug 21, 2017-

IDAHO BUS IŠVALYTI POŽEMINĖS NAFTOSREZERVUARAISU SUBSIDIJA IŠ EPS

 

      

AIDAHAS, rgp 17, 2017--šiandien, JAV aplinkos apsaugos agentūra paskelbė jis apdovanotas $1.1 mln dvejų metų dotacijų finansavimui 2016 – 2018 m. į Idaho departamentas, aplinkos kokybės apsaugos požeminių šaltinių vandeniui iš viso teka požeminiai naftosrezervuarai.

"Geriamojo vandens šaltinių apsauga yra vienas iš EPA svarbiausių misijų," sakė AAA administratorius Scott Pruitt. "AAA remiasi valstybiniais partneriais kaip Aidahas aplinkos kokybės departamento padėti įvykdyti tą misiją."

Dvejų metų dotacijos nuo 2016 – 2018 m. palaiko Idaho teka požeminių saugojimo bakas patikos fondo programa ištirti ir išvalyti naftos išmetimas iš teka po žemerezervuarainaftos (pvz. benzinas, Dyzelinas, žibalas arba reaktyviniai degalai) ir tam tikrų pavojingų medžiagų, saugoti. Idaho DEQ požeminės saugyklos rezervuaro programa reikalauja, kad savininkams ir valdytojamstankaipranešti apie įtariamą spaudai, ištirti įtariamą spaudai, ir nustatyti, ar patvirtintų išleidimo reikia valymas. Aidahas yra apie 3500 reguliuojama žemerezervuarai.

"Mes vertiname šią finansavimo ir paramos, Idaho teka požeminių saugojimo bakas patikos fondo programa," sakė Kristi Lowder, Idaho DEQ požeminės saugyklos bakas Program Manager. "Požeminio vandens atsargas, apie 95 proc. Idahoan's geriamąjį vandenį, todėl laikant jį valyti yra labai svarbus prioritetas."

Federalinės išteklių išsaugojimo ir atkūrimo įstatymas reikalauja, kad požeminių šaltinių vandeniui apsaugoti nuo užteršimo teka po žemerezervuarai. Did iausia potenciali grėsmė iš nesandarus požeminių saugojimo talpų yra užteršti gruntinius vandenis, geriamojo vandens beveik pusė visų amerikiečių šaltinis. Nesandarus požeminės saugyklos rezervuaro gali sukelti kitų sveikatos ir aplinkos pavojų, įskaitant gaisro ir sprogimo galimybes.