Pramoninis vandens valymas

- Dec 30, 2019-

Pramoninis vandens valymas

Žinant, kaip vanduo tinka jūsų pramoniniam procesui, reiškia, kad suprantame, kokia svarbi ši sritis jūsų objekto veiklai. Mūsų patirtis projektuojant, statant ir pradedant tiekti naftos ir dujų, rafinavimo, energijos gamybos ir kasybos įrenginius leidžia mums pateikti tinkamus vandens sprendimus ir procesus mūsų klientų verslui. Šis holistinis požiūris taip pat užtikrina, kad gyvavimo ciklo kaina ir tinkamumas būtų kiekvieno sprendimo priešakyje.

Bechtel turi patirties su visomis pagrindinėmis gydymo technologijomis ir išlieka neutralus technologijoms. Dėl to mes galime pasiūlyti sprendimus, kurie siūlo mažiausią riziką ir geriausius rezultatus atsižvelgiant į klientų reikalavimus.

SUTEIKTI PROJEKTAI

Escondida vandens tiekimas, Čilė

„Escondida“ vandens tiekimo projekto komanda sukonstravo naują jūros vandens gėlinimo gamyklą, sujungtą su „Escondida“ kasyklos vieta Andų kalnuose dviem 112 mylių (180 kilometrų), 42 colių (107 centimetrų) skersmens vamzdynais. Keturios aukšto slėgio siurblinės stumia vandenį į rytus nuo Koloso uosto per Atakamos dykumą ir iki rezervuaro prie kasyklos, esančios 10 500 pėdų (3200 metrų) virš jūros lygio. Be to, mes pristatėme 75 mylių (120 kilometrų) naujų 220 kilovoltų perdavimo linijų, pastatėme tris naujas pastotes ir išplėtėme keturias esamas pastotes, kad galėtume maitinti sistemą.

„Jubail Industrial City“ ir uostas, Saudo Arabija

„Bechtel“ vadovauja „Jubail“ projektui Saudo Arabijos Karalystės rytinėje provincijoje nuo tada, kai jis prasidėjo aštuntojo dešimtmečio viduryje. 2004 m. Karališkoji „Jubail“ ir „Yanbu“ komisija paprašė „Bechtel“ valdyti „Jubail II“ - 20 590 arų (8 300 ha) miesto pramoninių ir gyvenamųjų rajonų plėtrą. Šiandien „Jubail“ yra Saudo Arabijos pramonės centras, kuris sudaro 7 procentus šalies bendrojo vidaus produkto.

„Bechtel“ teikė inžinerijos, viešųjų pirkimų ir statybos valdymo paslaugas šešioms gėlinimo įmonėms (tiek SWRO, tiek daugiapakopiam greitosios distiliacijos įrenginiui), tiekdama daugiau nei 559 802 kubinius metrus (428 000 kubinių metrų) vandens per dieną komunaliniam ir pramoniniam naudojimui. Be to, mes pristatėme dideles jūros vandens aušinimo sistemas , kanalus, siurblines, nuotekų valymo įrenginius ir energijos tiekimą (daugiau nei 2000 megavatų).