„Ar tai tikrai vyksta?“ Cheminės medžiagos, kurios sugėrė vandenį karinėms bazėms, plinta į kitus miestus Bucks, Montco

- Dec 25, 2018-

„Ar tai tikrai vyksta?“ Cheminės medžiagos, kurios karinius pagrindus sudrebino vandenį, plinta į kitus Bucks, Montco miestus

Užterštas požeminis vanduo ir lietaus vanduo vis dar sulaikė dvi buvusias karines bazes Bucks ir Montgomery apskrityse, o toksiškos cheminės medžiagos, nutekėjusios nuo bazių ir užteršto geriamojo vandens gretimose apylinkėse maždaug 50 metų, buvo aptiktos geriamuose šuliniuose, toliau nuo bazių. .

Ne mažiau kaip 22 kiti miestai prisijungė prie vietų, kuriose užterštas vanduo yra tam tikro lygio, nes Horshamo, Warringtono ir Warminsterio gyventojai 2014 m. Sužinojo, kad jų vanduo buvo užterštas cheminėmis medžiagomis, naudojamomis gaisro gesinimo putose, remiantis interviu ir peržiūra. savivaldybių ir vandens įmonių bendrai informacijai.

Šį mėnesį vykusiuose susitikimuose gyventojai sužinojo apie išsamią informaciją apie bendruomenės sveikatos patikrinimus, kurie atskleidė, kad jų kraujyje yra daugiau nei vidutiniškai cheminių medžiagų, ir buvo pasakyta, kad karinis jūrų laivynas nėra užbaigęs plano gydyti užterštą dirvožemį ir vandenį, kuris vis dar gali kelti grėsmę geriamam vandeniui.

Tuo tarpu nukentėjusių žmonių bendruomenė išaugo virš pradinės 70 000 miestų, esančių netoli jūrų oro uosto stoties ir „Horsham Air Guard“ stoties Willow Grove mieste ir buvusiame Karinių oro pajėgų karo centre.