„Microvi“ technologija pasirinko gydyti nitratą Cucamonga slėnyje, Kalifornijoje

- Dec 04, 2018-

„Microvi“ technologija, pasirinkta gydyti nitratus Cucamonga Valley, Kalifornijos požeminiame vandenyje

 

Microvi Biotech (Microvi) Microvi MNE technologija buvo pasirinkta gydyti Cucamonga Valley vandens rajono (CVWD) požeminio vandens nitratus Rancho Cucamonga, Kalifornijoje.

„WesTech Engineering“ buvo apdovanota sutartis dėl požeminio vandens nitratų valymo tirpalo, kuriame yra vandens srities „Microvi MNE“ technologija.

Tikimasi, kad šis kelių milijonų dolerių projektas bus baigtas kitais metais.

Įdiegus sprendimą, nitratų užterštumas bus sumažintas nesukuriant didžiulio atliekų srauto ekonomiškai efektyviu būdu.

Sistema taip pat suteikia galimybę kasmet teikti daugiau kaip 2 mlrd.

CVWD sudarė sutartį su WesTech, įvertinusi Microvi MNE, kuri atitiko visus techninius reikalavimus. Kai kurie rajono vertinami aspektai apima gyvavimo ciklo išlaidas, paprastą eksploatavimą, antrinių atliekų susidarymo trūkumą.

CVWD generalinio direktoriaus padėjėjas Johnas Bosleris sakė: „Mes sudarėme„ WesTech Microvi MNE “technologiją, kuri yra tinkamas sprendimas, siekdami padidinti mūsų įsipareigojimą maksimaliai išnaudoti vietinius vandens išteklius ekonomiškai ir tvariai.“

„Microvi“ generalinis direktorius ir CTO dr. Fatemeh Shirazi sakė: „Nitratas yra vienas iš pirmaujančių požeminio vandens teršalų. „Microvi MNE“ suteikia tvarią alternatyvą dešimtmečių senoms technologijoms, kurios sukuria didelį atliekų srautą - tai reiškia, kad galime suteikti daugiau bendruomenių prieigai prie švaraus vandens, teisingai ir įperkamai. “

„WesTech“ generalinis direktorius Rex Plaizier sakė: „45 metų„ WesTech “patirtis vandens ir nuotekų sistemų inžinerijos ir įrangos projektavimo srityje, taip pat patirtis, susijusi su raktinių sprendimų teikimu, leidžia mums pašalinti nereikalingus veiksmus ir judėti į priekį laiku ir biudžete. Naudojant „Microvi MNE“ procesą, naujasis įrenginys turėtų turėti 98,5% vandens išgavimo koeficientą iš gręžinių, dėl kurių apylinkės išlaidos būtų labai mažos 20 metų. “

„Microvi MNE“, kuriam pritarė Kalifornijos geriamojo vandens skyrius, užtikrino NSF / ANSI61 vartotojų saugos sertifikatą, kad jis būtų naudojamas gydant geriamąjį vandenį.

„Microvi“ technologijos buvo įdiegtos JAV, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje komunalinių nuotekų, geriamojo vandens ir pramonės reikmėms.