Multi-Valve System Multi-vožtuvų sistemos ypatybės

- Jul 21, 2017-

Multi-Valve System Daugiafunkciniai vožtuvų sistemos funkcijos

Daugiasluoksnės sistemos funkcijos

1. Filtravimas ir minkštinimo efektas yra geras, atvirkščiai ir regeneracija yra daugiau privalumų

2. Lengva priežiūra, naudokite gyvenimą kartu

3. Produkto veikimo stabili kaina pigesnė už importuotą valdymo vožtuvą

Daugiafunkcinis skirstytuvo veikimo principas: Skirstytuvą valdo mažas variklis, varomas laiko ar srauto programa. Variklį taip pat galima pasukti rankiniu būdu. Vienas arba keli skylės atidaromi arba uždaromi skirtingose ​​pozicijose. Skirstytuvo kanalo pozicijos numeris yra toks pat kaip ir sistemos veikimas. Atidaryto kanalo kreiptuvo signalo slėgio šaltinis varo diafragmos vožtuvą, kad išjungtų kitą membraninį vožtuvą, kad būtų atkurtas jo įprastas padėtis.

Membraninio vožtuvo pavaros signalo slėgio šaltinis gali būti skystis arba dujos. Kadangi nereikia nuolatinės įtampos, tokios kaip elektromagnetinis vožtuvas, labai sumažėja elektros problemų ir techninės priežiūros darbas. Skirtingi vandens balionėlių ir laiko reguliatorių deriniai yra suprojektuoti taip, kad atitiktų įvairius vandens valymo sistemų sudėtingus procedūrinius kontrolės reikalavimus.

Daugiafunkcinė vožtuvų sistema

JM daugiakanalio valdymo sistema susideda iš signalų skirstytuvo ir laiko / srauto programos valdiklio, užfiksuoto neperšlampamu valdikliu. Signalo dozatorius yra sukamoji piltuvo vožtuvas, vedantis į skysčio ar dujų šaltinio jungimo įtaiso diafragmos vožtuvų atidarymą ir uždarymą, kad užbaigtų automatinį įrangos sistemos valdymą. Signalo dozatorius Kaučiukas yra pagamintas iš tvirto savaiminio tepimo medžiagos, ilgaamžiškumo ir techninės priežiūros.

Ventiliatoriaus eksploatavimas, naudojant vidaus ir užsienio naudojimą, buvo labai brandus skystis arba pneumatinis diafragmos vožtuvas, galima naudoti 1,5 "-6", kad būtų galima naudoti φ600-φ3000 baką, šis vožtuvas yra pigus, lengvas įdiegti, profesionalūs darbuotojai atlikti patikrinimą, techninės priežiūros ir pakeitimo operacijas.

Prieštaringos pilno sluoksnio technologijos: tikras priešpriešinio regeneravimo procesas, provincijos druska 50%, vanduo 30%

2. Srauto valdymo technologija: srauto matavimo metodų naudojimas, tikslus vandens matavimas, pagerinta dervų naudojimas, provincijos vanduo

3. Lankstus įvairių procesų pasirinkimas: priešsrovių minkštėjimas, minkštinimas žemyn, smėlio filtras, anglies filtras ir kiti susiję procesai gali būti lankstus pasirinkimas.

Kadangi vandens kietumą daugiausia sudaro kalcio ir magnio, paprastai naudojamas katijonų mainų derva (vandens minkštiklis), vandens Ca2 +, Mg2 + (pagrindinių skalės komponentų susidarymas) pakeitimas, su derva Ca2 +, Mg2 +. Iš Ca2 + ir Mg2 + pašalinimas iš dervos palaipsniui sumažėjo.

Kai derva absorbuoja tam tikrą kalcio ir magnio jonų kiekį, ji turi būti regeneruojama, regeneravimo procese druskos druska turi būti druskos vandenyje, kad būtų galima plauti dervos sluoksnį, dervą ant jonų kietumo pakeitimo, su iš atliekų, išmetamų iš rezervuarų, regeneravimas, derva Bet taip pat atkurta minkštėjimo mainų funkcija.

Kadangi vandens kietumą daugiausia sudaro kalcis ir magnis, o principas, kad vandens kietumas daugiausia susideda iš kalcio ir magnio, o natrio jonų mainų minkštinimas yra principas, kad žalias vanduo patenka per natrio katijono mainų dervą, taigi kad kietumo komponentai Ca2 +, Mg2 + Na + į dervos mainus, kad sugertų vandenį Ca2 +, Mg2 +, kad vanduo būtų minkštinamas.