"Nalco Water" pristatė ligoninių vandens saugos programą

- Aug 16, 2017-

"Nalco Water" pristatė ligoninių vandens saugos programą

"Ecolab" kompanija "Nalco Water" pristatė vandens saugos programą, skirtą padėti ligoninėms ir ilgalaikės priežiūros įstaigoms patenkinti naujus reikalavimus, kad sumažėtų "Legionella" bakterijų rizika.

Naujausia visapusiška programa padės supaprastinti procesą, kad atitiktų dabartinius "Medicare" ir "Medicaid" paslaugų centrų klinikinių standartų ir kokybės centrų nustatytus 17-30 "Apklausos ir sertifikavimo" (S & C) reikalavimus.

Legioneliozės liga gali atsirasti žmonėms, kurie įkvepia Legionella užteršto vandens aerozoliuotus lašelius.

"Nalco Water" pasaulinės lengvosios pramonės ir vandens paslaugų generalinio direktoriaus pavaduotojas ir generalinis direktorius Michael Johannsen sakė: "Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai siekia išspręsti naujus S & C 17-30 reikalavimus.

"Mūsų vandens saugos programa sveikatos priežiūros srityje suprojektuota taip, kad supaprastintų procesą, kad atitiktų standartą ir užtikrintų nuolatinį jų laikymąsi".

"Nalco Water" saugos programa supaprastina vandens saugos rizikos valdymą keliose vietose.

Tai apima profesionalų rizikos vertinimą, ASHRAE-188 reikalavimus atitinkančio vandens saugos plano rengimą, mokymą, atranką ir bandymų paslaugas, taip pat vietoje parengtą avarijos likvidavimo planą.

Programa papildo "Ecolab" platesnes sveikatos priežiūros programas, skirtas su sveikatos priežiūra susijusių infekcijų prevencijai ir vairuotojų veiklos efektyvumui ligoninėse.

"Nalco Water" yra "CDC-Elite" kompetencijos programos užsakovų narys, kasmet atliekamas daugiau kaip 80 000 Legionella testų. "