Neste pertvarko nuotekų valymo įrenginius Suomijoje

- Mar 20, 2018-

Neste pertvarko nuotekų valymo įrenginius Suomijoje

 

Suomijoje įsikūrusi naftos perdirbimo įmonė Neste pradėjo atstatyti nuotekų valymo įrenginius šalies perdirbimo gamykloje, įsikūrusiame Porvoo regione.

Planuojama, kad 2020 m. Bus baigtas, projektas apima cheminių ir biologinių valymo sistemų atnaujinimą ir skirtas pagerinti jo apdorojimo efektyvumą ir perdirbimo pajėgumus.

Tikimasi, kad šis projektas padės mažinti naftos perdirbimo įmonės poveikį aplinkai. Bendradarbiaudama su gamyklos vartotoju "Borealis Polymers", įmonė atnaujinimui investuoja 50 mln. Eurų.

"Neste Production" viceprezidentas Marko Pekkola sakė: "Nuotekų valymo įrenginių operacijos atlieka pagrindinį vaidmenį mažinant naftos perdirbimo gamyklų išmetimą, nes po apdorojimo vanduo išleidžiamas į vandens telkinius.

"Ateityje gamyklai naftos išmetimo į jūrą kiekis jau yra labai mažas, apie 10% leidžiamos nuotekų valymo įrenginiuose pagal perdirbimo įmonės aplinkosaugos leidimą.

"Mūsų tikslas, vadovaujantis mūsų atsakomybės principais, yra užtikrinti, kad visos mūsų operacijos būtų saugios vietos, mūsų klientams ir aplinkai".

Praėjusiais metais bendrovė iš pradžių įdiegė tirpiklių deasfaltavimo gamyklą, siekdama sumažinti sunkiosios alyvos gamybą, išmesti sieros ir kietųjų dalelių. Jis naudoja asfalteną, išgautą į įrenginį, kaip kurą naujoje elektrinėje, esančioje Kilpilahti, Porvoo.

Pekkola pridūrė: "2017 m. Mes padarėme patobulinimų daugelyje sričių, pavyzdžiui, siekiant geriau užtikrinti nepertraukiamą gamybą. Mes daugiausia dėmesio skyrėme vietinės aplinkos apsaugai kiekvienoje mūsų gamybos vietoje. "